3

Fajny, przyjemny meczyk z pięknym golem i z komentarzem Rafała Wolskiego... Czego chcieć więcej. :D

1

CO ZA GOLAZO, Schick przebił Ukraińca z wczoraj!!

10

Rafał Wolski to jeden z moich ulubionych komentatorów.

1

Uff, maraton meczów (4) zaliczony, to był intensywny dzień. Dobranoc!

1

Takie mecze na EURO to ja mogę oglądać. Te poprzednie to były jak rozgrzewka ;)

6

Hahahaha 2:2!! W końcu meczycho na Euro

2

W końcu mamy piękna bramkę na EURO;)

0

Austria prowadzi, bardzo dobre podanie Alaby.

1

Pandev wyrównuje :D!

4

Co za podanie Sabitzera! Austria prowadzi

1

Finlandia prowadzi!!

8

Jezus, co za dno. Włączcie reklamy lepiej i się nie kompromitujcie

70

No i łzy mi poleciały, dorosłemu chłopu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem podczas oglądania meczu.
Oby tylko Eriksen przeżył.

0

Masakra.........

0

Strasznie to wygląda, jestem ciekaw powtórki.
Nadal jest chyba nieprzytomny..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy tylko ja robię maraton Na EURO i oglądam każdy mecz?

0

Gavranovic wejście smoka :D!

Edit. Spalony

0

No i super, remis 1:1 w meczu Walii ze Szwajcarią

85

Wczoraj na LR ludzie pisali o meczu EURO, siatce i tenisie na przemian.
Coś pięknego, sport wraca na salony La Ramblii.

1

Cudowne otwarcie, co za głos.

1

@PatrychoO Magic.

0

Ale się jaram tym EURO!!

0

Vamooos Nadal, 3:0!

6

Przeklinam PISiorow na każdym kroku i teraz nie mam kanału TVP 4k

2

@adi7adi8 Jeszcze jak ktoś lubi żużel Unia vs Włókniarz Częstochowa o 20:30. ;)

1

Plan na jutro:

13:00 - Magda Linette / Pera vs Krejcikova / Siniakova

14:30 - Mattek-Sands / Iga Świątek vs Begu / Podoroska

17:30 - Djokovic vs Nadal

21:00 - mecz otwarcia na EURO - Turcja vs Włochy

10

Krejcikova grała w singlu, deblu i jeszcze w mikście.
Ale wczoraj znaffcy wypominali Idze, że mogła sobie odpuścić debla.

69

Roland Garros: Nadal vs reszta

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?