1

@IronSanHybrid jeszcze Twaro!

0

Przepiękny mecz, Ruskie do domu!

0

Ja nie mogę co za meczycho!!!

0

Belgia prowadzi!

1

Ale to euro jest zajebiaszcze

2

Jaki karny... Putin chyba ostro posmarował

1

Belgia prowadzi z Finlandią!

0

Goooooooooool!!!!!!!!!!! DZIĘKI ZOBNIN

1

Ale Brajtłajt zrobił zwód, aż Rusek się przewrócił. Jak Messi z BoatengiemXD

0

Tak jest Dania!!!! JAZDA Z Ruskami!!

2

@Kamilos84 Nie, hymn Liverpoolu z początku transmisji :)

4

Borek i Kazek w meczu o wszystko...

Dania - Rosja, zapinamy pasy i startujemy!

19

Mam nadzieję, że nawet jak nie awansujemy do fazy pucharowej to Sousa dostanie więcej czasu na pracę.

1

W końcu były emocje przy oglądaniu naszej reprezentacji. Oby tylko na Hiszpanii się nie skończyło.

3

Nie można było tak walczyć ze Słowacją? Nie ku bo gwiazdeczki myślały, że mecz się sam wygra.

1

@Janiama 2:0 dla Hiszpanii

0

Dwa samobóje i uj XD

17

Według niektórych tutaj to Ronaldo powinien przestrzelić, bo gol na pustą to żadne osiągnięcie.

Zawsze mam bekę z LR podczas meczów CRa.

2

Brawo Cristiano, jazda z Niemcami!!

0

Wielkie brawa dla Węgier!!!!!!

0

Dembele wędka HAHAHAHHAHAH

26

Griezmann strzelił na pustą i kręci dupą jak clown

3

Gooooooooooll Węgry!!!!!

0

Ale Niko dostał gonga od Ymbappe

1

Brawo @AntekGriezmann taką sytuację żeś zmarnował

5

Wyobraźcie sobie jakby to Polska była w grupie śmierci i miała grać z Francją, Niemcami i Portugalią. Padłby rekord straconych bramek :D

Węgrzy póki co nie mają się czego wstydzić, walczą i zostawiają serducho na boisku.

3

Kimbappe? TOP.

2

@tristan87 @fcbarcafan19 szykujcie przycisk do wyłączenia dzwięku ;)

5

Musze was zmartwić, ale mecz Portugalii z Niemcami będzie komentował Iwański. xD

1

@mat32 Ja pracuję i jakoś mam czas, nie wiem co ty robisz :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?