2

@MesQueUnClub96 Zdetronizujemy cię

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164773#comment-10164773

Zapraszam do rozmowy o wszystkim i o niczym wraz z @patry295

pozdrawiam

1

@Transu96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164460#comment-10164460 nope, to ja jestem jego motywatorem i życiową inspiracją.
Dzięki mnie jest teraz sławny

0

@Karzel Oblak

0

0

@socha Kaka

1

#teamYennefer czy #teamtriss ?

0

0

@Joe_Barbaro Azpilicueta

2

@BarceloDomo rewolucja na La Rambli - revolution on La Rambla

2

Lifehack: Wiecie jak oszukać przeznaczenie i uniknąć zbyt któtkiego komentarza na LR?

Parę razy spacja przed tym co chcecie napisać i jazda z koksem

1

@BarceloDomo ser - Cheese

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BXOD Semedo

0

@Edoss Icardi

0

@Halamadryt1902 Ocampos

1

Co powiecie na małą grę? Każdy podaje nazwisko piłkarza na ostatnią literę.

Ja zacznę: Messi.

Piłkarz na 'i'?

1

@MesQueUnClub96 La Rambla czeka

0

Dobra, @Nano22 już się zameldował w gorących dyskusjach, a teraz który śmiałek zbije Szakalake z tronu?

14

# @Nano22 złotapiłkafcbarcacom2021

2

Gównoburze i od razu 1800 cules wbiło :D Tam gdzie skandale tam i ludzie.

17

Zrobiły to, zrobiły to!!! Z 1:5 do 7:5!!!!!!! Osz kurła!!
Mattek Sands i Iga Świątek, wielkie, wielkie gratulacje!!

4

6:5, coś niesamowitego :o czapki z głów

6

Z 1:5 do 5:5, duet polsko-amerykański jest niesamowity!

0

Jaki ciekawy mecz deblowy z udziałem Igi, 5:5!

3

PSG nadal się mści za podrywanie Verattiego

1

Iga w deblu będzie dzisiaj na Eurosporcie? Bo tu jakiś Zidan gra w tenisa

0

Gdzie oglądacie debla Świątek?

1

@Bykunn Hahaha to ja mam teraz taką zajawę i kupiłem sobie do wpisywania wyników :D
Ja na końcu sezonu miałem już dość piłki klubowej i czekałem na EURO już :P

6

@PolskiBarcelonista10 Przyjdzie się tylko lansować na tle piłkarzy i to wszystko.
Na stadionie kibice by go wygwizdali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?