michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Zdetronizujemy cię
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164773#comment-10164773
Zapraszam do rozmowy o wszystkim i o niczym wraz z @patry295
pozdrawiam
1
@Transu96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10164460#comment-10164460 nope, to ja jestem jego motywatorem i życiową inspiracją.
Dzięki mnie jest teraz sławny
0
@Karzel Oblak
0
@matirix20 no
0
@socha Kaka
1
#teamYennefer czy #teamtriss ?
0
@MesQueUnClub96 ez
0
@Joe_Barbaro Azpilicueta
2
@BarceloDomo rewolucja na La Rambli - revolution on La Rambla
2
Lifehack: Wiecie jak oszukać przeznaczenie i uniknąć zbyt któtkiego komentarza na LR?
Parę razy spacja przed tym co chcecie napisać i jazda z koksem
1
@BarceloDomo ser - Cheese
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BXOD Semedo
0
@Edoss Icardi
0
@Halamadryt1902 Ocampos
1
Co powiecie na małą grę? Każdy podaje nazwisko piłkarza na ostatnią literę.
Ja zacznę: Messi.
Piłkarz na 'i'?
1
@MesQueUnClub96 La Rambla czeka
0
Dobra, @Nano22 już się zameldował w gorących dyskusjach, a teraz który śmiałek zbije Szakalake z tronu?
14
# @Nano22 złotapiłkafcbarcacom2021
2
Gównoburze i od razu 1800 cules wbiło :D Tam gdzie skandale tam i ludzie.
17
Zrobiły to, zrobiły to!!! Z 1:5 do 7:5!!!!!!! Osz kurła!!
Mattek Sands i Iga Świątek, wielkie, wielkie gratulacje!!
4
6:5, coś niesamowitego :o czapki z głów
6
Z 1:5 do 5:5, duet polsko-amerykański jest niesamowity!
0
Jaki ciekawy mecz deblowy z udziałem Igi, 5:5!
3
PSG nadal się mści za podrywanie Verattiego
1
Iga w deblu będzie dzisiaj na Eurosporcie? Bo tu jakiś Zidan gra w tenisa
0
Gdzie oglądacie debla Świątek?
1
@Bykunn Hahaha to ja mam teraz taką zajawę i kupiłem sobie do wpisywania wyników :D
Ja na końcu sezonu miałem już dość piłki klubowej i czekałem na EURO już :P
6
@PolskiBarcelonista10 Przyjdzie się tylko lansować na tle piłkarzy i to wszystko.
Na stadionie kibice by go wygwizdali.