michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mariosss20 no ktoś musi zająć 4 miejsce, inna sprawa, że co turniej jest to Polska ;D
7
@fcbarcafan19 nie, bo ma ważny kontrakt i nie przyszedłby za darmo :)
20
Dobrze, że Polski nie ma w fazie pucharowej, bo by tylko zaniżali poziom.
5
Wsadził łeb tam, gdzie inni baliby się wsadzić nogę ;)
1
I koniec moich marzeń o karnych :(
0
Włosi dzisiaj wyglądają jak rozgotowany makaron.
4
Kurde chyba spalony
3
Musi wejść Chiesa po przerwie, żeby rozruszać tą prawą stronę
11
Wolski komentuje Italię, ekstra
0
Brajtłajt to człowiek mem XDD
3
Świetna asysta Neco Williamsa z Liverpoolu!
0
Potężny Dolberg :D golazo
1
@Janiama Mam tak samo jak tyy
Dania 2 - Walia 1
7
Jutro wraca EURO i będzie w końcu koniec 'dymów'.
1
@Deviler Antyszczepionkowcy tak naprawdę boją się igiełki
0
@Mns21 Z panem profesorem wirusologii mam przyjemność?
5
@Mns21 hahahahaha ale śmieszne hahahah beka, śmieszny wirusek hahaga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@doc Nie kradnij contentu @kubix05 ...
:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Węgrzy cooo hahahaha niesamowite!!!
0
Jest karny, niech będzie remis i Niemcy auwiderzejen :D
2
Widać, że sędzia z Hiszpanii... Czyli odklejony.
2
To jest karny, Lahoz na łeb upadłeś?
1
Węgry prowadzą z Niemcami!!! :D
0
@Jankes94 Mnie też ręka bolała i głowa napierdzielala jak nigdy. Ale spokojnie, tylko jeden dzień głowa, a ręka z 2 dni.
0
I po co było przepłacać za trenera z zagranicy, zmieniać Brzęczka jak jest tak samo jak było? :D
0
Przełączam na Igę, bo nie da się oglądać tej kopaniny...
3
Na ten moment Chorwacja na 2.miejscu kosztem Czechów.
0
Lukita gol i asysta, MVP dzisiaj.