0

@mariosss20 no ktoś musi zająć 4 miejsce, inna sprawa, że co turniej jest to Polska ;D

7

@fcbarcafan19 nie, bo ma ważny kontrakt i nie przyszedłby za darmo :)

20

Dobrze, że Polski nie ma w fazie pucharowej, bo by tylko zaniżali poziom.

5

Wsadził łeb tam, gdzie inni baliby się wsadzić nogę ;)

1

I koniec moich marzeń o karnych :(

0

Włosi dzisiaj wyglądają jak rozgotowany makaron.

4

Kurde chyba spalony

3

Musi wejść Chiesa po przerwie, żeby rozruszać tą prawą stronę

11

Wolski komentuje Italię, ekstra

0

Brajtłajt to człowiek mem XDD

3

Świetna asysta Neco Williamsa z Liverpoolu!

0

Potężny Dolberg :D golazo

1

@Janiama Mam tak samo jak tyy

Dania 2 - Walia 1

7

Jutro wraca EURO i będzie w końcu koniec 'dymów'.

1

@Deviler Antyszczepionkowcy tak naprawdę boją się igiełki

0

@Mns21 Z panem profesorem wirusologii mam przyjemność?

5

@Mns21 hahahahaha ale śmieszne hahahah beka, śmieszny wirusek hahaga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@doc Nie kradnij contentu @kubix05 ...

:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Węgrzy cooo hahahaha niesamowite!!!

0

Jest karny, niech będzie remis i Niemcy auwiderzejen :D

2

Widać, że sędzia z Hiszpanii... Czyli odklejony.

2

To jest karny, Lahoz na łeb upadłeś?

1

Węgry prowadzą z Niemcami!!! :D

0

@Jankes94 Mnie też ręka bolała i głowa napierdzielala jak nigdy. Ale spokojnie, tylko jeden dzień głowa, a ręka z 2 dni.

0

I po co było przepłacać za trenera z zagranicy, zmieniać Brzęczka jak jest tak samo jak było? :D

0

Przełączam na Igę, bo nie da się oglądać tej kopaniny...

3

Na ten moment Chorwacja na 2.miejscu kosztem Czechów.

0

Lukita gol i asysta, MVP dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?