messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Araujo, Puig. Trzeba też wziąć pod uwagę, że nie przepracował nawet jednego sezonu przygotowawczego i został zatrudniony na decydującą fazę sezonu więc nie mógł zrobić przeglądu zawodników młodzieżowych tak jak Valverde przez 3 lata.
W Betisie postawił min. Na Ceballosa, Fabiana Ruiza, Firpo czy Lorena
1
Ronaldo i Pjanic najlepsi na boisku. Ten pierwszy genialnie przerywa akcje Juventusu, a drugi dwie asysty. Dobrze że Sassuolo ma zawodnika tej klasy co Portugalczyk.
2
@Tomek_TF @jeyx77x w sumie to w młodzieżowych drużynach grał więcej na 9 niż na skrzydle. Musiałby mocno poprawić grę tyłem do bramki, a mógłby być typem napastnika jak np. Henry
1
@lucca87 Collado też bardzo często występował na skrzydle. Nie można też zapominać o Pedrim - w sumie to obaj są podobni, mogą grać "na pozycji Iniesty", na 10 lub na skrzydle
1
@socha Pjanic dziś już 2 asysty, 3 kluczowe podania w 15min, 0 kreatywności, fakt
1
@lucca87 taglafico jest 3 lata młodszy od Jordiego, Alba jeszcze dobre 2 lata pogra, więc wolałbym kogoś młodszego do rywalizacji. Na środek Eric Garcia, co do Lautaro się zgadzam - nie bez powodu chce go też Pep, chłopak ma potencjał i po prostu trzeba go wyciągnąć
Edit: Grimaldo na LO to marzenie
0
@ranger3120 zamienili się formą z Lazio. Tak to już jest że jedni dobrze wejdą w sezon inni gorzej.
0
@tbas przecież teraz zmienił się trener, Trincao przepracuje cały peresezon z nim. Nie ma co mierzyć dzisiejszych czasów miarą Valverde. To że zmarnował Malcoma nie znaczy że tak samo będzie z Trincao. Ja wierzę w Setiena, co jak co, ale facet potrafi wprowadzić młodych zawodników.
6
Trincao w pierwszej połowie 4 kluczowe podania i asysta. Ten chłopak jak nie wykręci blisko 10 dryblingów na mecz to nadrabia w kluczowych podaniach. Fajnie, że bierze na siebie ciężar gry, ma lekkość w poruszaniu się z piłką przy nodze, dobry drybling i niezła szybkość. Osobiście przypomina mi Bernardo Silvę, może zagrać na 10 jak i skrzydle. Oby Kike dał mu prawdziwą szansę i znalazł dla niego minuty przy Messim, Dembele i Griezmannie. Może faktycznie w pomocy?
1
Brawo Vuko za dobór kadry na dzisiejszy mecz. Rosołek, Ślisz, Wieteska, Pyrdoł, Stolarski plus garść 17-latków. Zobaczymy co ta młodzież pokaże
3
@Maniek9444 chłop może tak zrobić, Sarri by na szlugi nie wyrobił :D
0
@Gomess Tak jak wyżej (Nie mogłem edytować z oznaczeniem Cie)
1
@MichVeB Nawet jeśli wygra Font który mocno wypiera się Neymara to zobaczysz że i tak tu trafi jeśli nie przedłuży wcześniej konktraktu. Po pierwsze widać było że sam Xavi go chce, a po drugie chce go reszta szatni, myślę, że komuś takiemu będzie bardzo zależeć na zbudowaniu jak najmocniejszych relacji z piłkarzami. A będzie mógł to zrobić stosunkowo niskim kosztem, bo 29 letni Neymar z rocznym kontraktem nie będzie kosztował 180mln.
0
Firpo + 70mln, Dembele + 80 i jest zarówno Neymar jak i Lautaro :D. Teraz pozostało tylko odzyskać 150mln z Coutinho, nic prostszego.
A tak serio, uważam, że szatnia mocno naciska na jeden i drugi transfer, Messi i Luis co chwilę ciepło się wypowiadają na ich temat, szczególnie Neymara. Moim zdaniem w tym roku trafi tu Lautaro, a za rok Neymar któremu zostanie roczny kontrakt z PSG.
1
Niektórzy powinni wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody bo zaczynają krytykować każdy ruch Barcelony.
Chyba każdy kto chociaż trochę śledzi ligę angielską kojarzy kogoś takiego jak Gabriel Martinelli z Arsenalu, który z buta wjechał do tej ligi i przykrywa czapką kupionego za 80mln Pepe.
Chłopak przyszedł z 3(?) Ligi brazylijskiej za prawie 7mln euro, każdy łapał się za głowę. Ale od tego właśnie jest scouting żeby wyłapywać takie transfery za stosunkowo niskie kwoty, nie sztuką wywalić 50mln euro na 18 latka którego zna pół Europy interesującej się piłką jak Rodrygo czy kiedyś Neymar. Ściągają młodego chłopaka za grosze, w czym problem? Wypali to dobrze, nie to jakaś Legia czy inny klub odkupi go za +- 1mln. Niektórzy powinni zluzować gumę w majtkach.
0
@Katalończyk 99 niech grają na 2 kontakty
6
@BarcaInfo ja tam wciąż w chłopaka wierzę, Robben też często się łamał. Dembouz jak już grał to grał nieźle, problemem było to ile grał..
1
@SonBarcaGoku bardziej chodziło mi o młodych chłopaków ze szkółki, był szkielet pierwszej drużyny oparty na kilku dobrych kupionych graczach, doświadczoych wychowankach, a reszte dopełniali młodzicy
2
Jestem za tym żeby wrócić do modelu Barcelony z pierwszego sezonu Pepa czyli 13/14 konkretnych zawodników + La Masia:
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131?saison_id=2008
Bramka: VV i Pinto jako rezerwowy: przy takim bramkarzu jak MATS nie potrzeba zmiennika za 30mln, tu wystaczy taki Inaki Pena
Boki obrony: Abidal, Alves - grali tyle ile weszło, Sylvinho zagrał dosłownie kilka spotkań, reszte uzupełniała szkółka
Pomoc: Xavi, Iniesta, Keita, Yaya - startowo mieliśmy 4 topowych pomocników na 3 pozycje, z biegiem sezonu duża rolę zaczynał odgrywać Busi i kilku innych młodych zawodników, Hleb został praktycznie z miejsca odrzucony.
Atak: na 3 pozycje był Henry, E2 i Messi jako Once de Gala, rotowany czasem Eidur i La Masia z Pedro i Bojanem na czele.
Kadra była potężna, ale o jej sile stanowiło 13-14 zawodników, dopełniała ją szkółka. Pep miał w sobie to coś co prócz niego ma tylko Klopp. Potrafił z zawodników jak Montoya, Tello, Jeffren, Sandro itd zrobić solidnych zminników którzy odciążali w meczach ze słabszymi rywalami w lidze pierwszą 11 - tylko, żeby na nich postawić trzeba mieć cojones
0
@robsesh To kogo byś kupił ze środkowych napastników? Milika?
0
@Messibestplayerintheworld @Hiacynk @bias Mikel to nie jest zawodnik jednego sezonu jak Pepe, moim zdaniem jest zawodnikiem wartym tych 70mln, raczej nie widze w nim potencjału na top5 zawodników na świecie na swojej pozycji, ale wciąż może się rozwinąć. Jest/było jednak wiele lepszych opcji jak Sane czy Sancho. Skoro jest Fati, Dembele, Trincao na skrzydła - plus Griezmann i Messi to osobiście uważam że są pozycje bardziej potrzebujące wzmocnień. Chyba, że ktoś odejdzie.
4
@Kamilos84 faktycznie to jest typowa 9 jakiej potrzebujemy. Polać mu! Ja bym wolał Thiago, no ale...
1
@Messibestplayerintheworld co? przecież Sociedad chce za niego 70mln i cena to jedyny powód dla którego jeszcze nigdzie nie odszedł. Ponoć City po transferze Sane chce ruszyć po niego.
Ja osobiście mam dość zawodników lewonożnych na lewym skrzydle po transferze Antka.
0
@Hiacynk Suarez i Cazorla wciąż mają dość duże szanse na double-double, zarówno jednemu jak i drugiemu brakuje 2 asyst
12
@BarcaInfo Moim zdaniem jeśli obaj utrzymają poziom to Salisu będzie partnerem Bednarka. Szanujmy się, ale Święci raczej będą starać się wypromować tych zawodników by później na nich zarobić, a ani Vestergaard, ani Stephens nie mają takich umiejętności by zablokować graczy z takim potencjałem jak Bednarek i Salisu
0
Junior mnie nie przekonuje do końca. Uważam, że jest zbyt surowy technicznie by w przyszłości grać tu w pierwszym składzie. Dużo bardziej pasowałby Grimaldo. Jeśli udałoby się obniżyć kwotę z 70mln do np. 50 i dorzucić do tego jeszcze Vidala.. to byłoby zbyt piękne :D
0
@Mario96w 4-3-2-1 z Isco i Modriciem wyżej, już tak kiedyś grali
2
Eriksen znów na ławce i to kosztem Valero :D ponoć Conte nie jest z niego zadowolony. Trudny początek ma w Interze. Szkoda że my go nie wzięliśmy za te 20mln, chociaż ciekawe ile dostał premi za podpis bo pewnie nie była to mała suma
0
@Ghotti no też tak myślałem że ta wycena wczesniejsza za SSZ była trochę zawyżona wzorując się na tym co mówili ostatnio znajomi którzy zaczęli lub skończyli budowę
0
@VenoM w takim razie czekam z niecierpliwością na nazwiska.