messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi z całą pewnością jeśli taki np. Moriba udowodni swoją wartość w 2 lidze będzie mu łatwiej o awans, a i będzie się lepiej rozwijał grając z lepszymi. Drużyny młodzieżowe prowadzi się z myślą o jednostkach, a nie kolektywie. Valverde powiedział kiedyś: "jak mam korzystać ze szkółki skoro oni nie potrafią awansować do 2 ligi". Grał tam wtedy Puig. Już rozumiesz o co chodzi? Może być 15 słabych graczy i 1 genialny, nawet jeśli będą wszystko przegrywać i spadną, to ten 1 gracz nałapie doświadczenia. Czy Puig był winny temu że nie awansowali i nie dostał wczesniej szansy? Trochę tak, jak każdy inny.
Nawet na kursach trenerskich PZPN uczą by "poświęcić" 10 zawodników by wyszkolić tego 1 najlepszego, jak trafi się takich 2 czy 3 to tym lepiej. Ale w młodzieżowych drużynach zespół jest na dalszym planie, tu najważniejsze są pojedyncze jednostki takie jak np. Moriba: on grając w 3 lidze będzie się wyróżniał tylko co z tego? Lepiej by rywalizował w 2 lidze z zawodnikami lepszymi od siebie, wtedy nie popadnie w marazm
0
@Azi jeśli chociaż 1-2 zawodników prócz Araujo w przyszłości zostanie na stałe włączonych do pierwszego zespołu to będzie ogromny sukces. I właśnie dla tego 1 zawodnika tak ważne jest by kolejne 42 spotkania rozegrał w 2 lidze a nie 3, bo przeskok jest ogromny, dlatego jak dla mnie mogą ściągnąć tu Mirandę, cofnąć kogo się da była awansowali. To jest najważniejsze, a nie jakiś test dla zespołu, z którego za 2 lata zostanie może 2-3 zawodników, reszta rozejdzie się po sredniakach hiszpańskich
0
@NeroTFP jakim kolektywie? Zdajesz sobie sprawę, że w tej chwili atak oparty jest na Manaju który pauzował 3/4 sezonu i zawodnikach Juvenilu, którzy w Barcy B rozegrali kilkadziesiąt minut?
2
Ależ bym sobie takiego Puiga, Collado i Fatiego zobaczył w niedzielę obok Monchu, Konrada, Morera i Moriby.
5
@GeraltzKatalonii jeśli chodzi o karne to lepiej nie :R
0
Badajoz ma dziś tyle szczęścia że mocno obawiam się tych karnych... Szczególnie biorąc pod uwagę presję na młodych graczach.
#InakiMusisz
3
Dani Morer zasługuje na szansę podczas presezonu. Facet jest świetny, ale ma 22 lata, jak nie teraz to już nigdy.
4
@dawidor9 będzie finał
0
@SeeleyBooth dla mnie on jest po prostu słaby. Monchu i Orellana biją go na głowę
0
@stradomek akurat mi transmisje wywaliło
0
Karny? 15 znaków
2
Goool 1-1. Jazda po 2
0
Szkoda że chociaż Ansu nie puścił. Matheus na skrzydle nie daje nawet 10% tego co dałby Fati
0
Meh, panowie strzelcie coś..
1
No i Barca B traci bramkę.. awans się oddala
1
@pawel0304 Trincao to bardziej skrzydłowy. A Vidal i Rakitic jeszcze nie odeszli i nie zanosi się na to
0
Jak wykupić BarcaTV w aplikacji? Loguje się przez Google, wszytko ładnie śmiga, imienny profil itd. Ale jak chce wykupić dostęp to automatycznie przekierowuje mnie do mojego profilu i nic się nie dzieje
0
@ViscaBarca123 chyba taki jak przewidywales?
0
@pawlacz6 Todibo jest tragiczny. Jeśli uda się go sprzedać za te 25 mln plus Umtitiego za podobną kwotę to koniecznie trzeba sprowadzic Erica Garcię. Ma rok kontaktu więc do wyjęcia za ok 20mln. A to top stoperów u-20 na świecie. Już teraz często występuje w 1 składzie City. Pique, Lenglet, Garcia, Araujo. Bardzo fajnie by to wyglądało + profity ze sprzedaży a sam Umtiti zarabia więcej niż Garcia i Araujo razem wzięci
0
@Ghotti spoko, a zamawiałeś już materiał czy jeszcze się wstrzymjesz? Wyliczałeś mu już mniej więcej ile wyjdzie drzewo i materiał na ściany nośne i działowe? :)
1
@Tomo1989 jeszcze 2
0
@ViscaBarca123 szkoda że nie ma Fatiego, razem z Konradem rozruszali by ten atak. Tak czy inaczej jazda po awans!
0
Greenwood jest poziom wyżej niż Fati, Rodrygo i Vinicius. Fakt, nie opinia.
2
@Joey daj spokój Dżoej, będzie dobrze. Trza usiąść, wypić, pomyśleć.. da się to naprostować
1
@Kettger nie. Kto zdrowy na rozumie wymieni naszego przyszłego kapitana na podróbkę Figo? Neymara chce, ale za normalną kwotę w granicach 100mln. Więcej wart nie jest.
4
Aleña - facet rok młodszy od De Jonga. W Barcelonie jeden dobry mecz - z Interem, a Betisie nic, ale to zupełnie nic nie pokazał. A mimo to chcą go zostawić w pierwszym zespole? Jeśli odejdzie Vidal i Rakitic to jeszcze jako tako rozumiem tą decyzję, ale dużo bardziej wolałbym włączenie Monchu do pierwszego zespołu - box2box jak Vidal ze świetną siłą, genialnym strzałem i długim podaniem. Kapitan i.. najlepszy strzelec rezerw mimo, za gra jako środkowy lub defensywny pomocnik. Zaraz po nim Collado. Również mocno się wyróżniający zawodnik.
Aleńa to dla mnie mega przereklamowany gracz, niby ofensywnie usposobiony zawodnik, a prócz niezłego wejścia z drugiej linii nie ma nic do zaoferowania.
0
@Ghotti no to nieźle. Kiedyś to robili w przeciągu kilkunastu dni, teraz 1,5 roku? Mocno krzyżuje to plany.
2
@Gaucho grał tu i tu. Myślę ze sprawdzi się zarówno na lewym skrzydle jak i na pozycji Iniesty, bo właśnie do bladej twarzy jest najbardziej porównywany
27
@BarcaInfo Ous jeszcze walczy i mu się chce. Umtiti wygląda jakby już mu się nie chciało. Na boisku rusza się jak wóz z węglem i nie wraca nawet po swoich błędach. Poza boiskiem więcej smieszkuje niż trenuje.
1
@lucca87 czarny Alcantara to z Monachium to by się teraz przydał w Barcelonie :D A tak serio to bym brał.