0

@Ghotti a jaką ty masz powierzchnię użytkową domu, bo my wyleciało? + 1 garaż? 250k na SSO to dość sporo mi się wydaje.

0

@Ghotti to daj znać jak wybierzesz konkretną ekipę i jak wyglądają wyceny za poszczególne etapy. Powodzenia :D

0

@Ghotti czyli 59 to wycena już z płytą w sumie pod samą więźbę dachową? Jeśli dobrze rozumiem to wydaje mi się to jeszcze w miarę do przyjęcia, chociaż myślę, że znajdziesz jeszcze taniej. Z czystej ciekawości: zamierzasz zabierać się za coś dam przy budowie? Ocieplenie/ktoś z instalacji/dechowanie po więźbie/coś innego?

0

@Ghotti wydaje się że to rozsądny przedział cenowy :) z tym 68 bez płyty to już ktoś mocno poleciał :D. 6 lat temu za pomurowanie całego piętrowego domu wraz ze zbrojeniowy betonowym stropem i zrobieniem więźby dachowej mój brat zapłacił 45 tysi (nie wiem czy w tej cenie były fundamenty które robiła ta samą osoba, prócz chudziaka który sami wylewaliśmy, ale raczej nie). Rozumiem że ceny poszły mono do góry, ale 70 tysi bez płyty to mocna przycinka :D

0

@Ghotti No to nieźle, zdecydowałeś się na którąś z tych wycen czy jeszcze nie?

0

@JimMorrisonFCB Sancho ma 20 lat

0

Mason Greenwood to czysty talent. Ten chłopak to moim zdaniem po Haalandzie najlepszy piłkarz u19 na świecie

0

@BarcaInfo eh szkoda że przewijają się tylko plotki z Live..

1

@tristan87 dlatego w odejście Vidala i Rakiticia nie wierzę. Nikt im tyle nie zapłaci

2

@DanielOOL Araujo grał na pozycji Busquetsa, Sergio na "Xaviego" a Vidal "na Iniesty"

0

@Murazor nawet jeśli to raczej nie po to by grał 90 min w meczu z ostatnią drużyna w tabeli w drugiej linii złożonej z niego, Busquetsa i Vidala

4

Gość obiecał ładną grę. A tu ani ładnej gry, ani wyników. Przewalił przewagę w lidze, gra betonem w pomocy i w 90min wpuszcza stopera za Rakiticia :D. Nie no Setien jak do tej pory mnie mocno zawodzi, byłem zwolennikiem jego przyjścia, ale w sumie wiele się nie zmieniło. Gramy jeszcze brzydszą piłkę niż za Valdka, a Puig po dobrym okresie pewnie będzie 6 pomocnikiem w hierarchii jak wróci Frenkie po nim, Busim, Vidalu, Rakiticiu i Roberto. Gdyby Arthur już oficjalnie nie był w Juve to też nimi gównogry byłby wyżej. Dobra, pozostało czekać na to co wydarzy się w oknie transferowym, ale jeśli nie odejdzie Rakitic i Vidal to trzeba będzie podejść do kolejnego sezonu jak do końcówki tego. Pjanicowi dam szansę bo jednak jest to typowy rozgrywający z niezłym podaniem, ale na tą 2 już nie mogę patrzeć

0

@Yakoob Griezmann. Wypracował 2 najlepsze sytuację, w tym bramkę

3

Ile to już razy obiecałem sobie że koniec z oglądaniem tego betonu z Rakiticiem w pomocy i ciągle się nabieram że coś się zmieni. Chyba czas powiedzieć B jak powiedziało się A i widząc ten betonowy skład olać ten mecz

11

Setien: Puig i Collado dostaną szansę w pucharze Hiszpanii.

0

Wyrównają w 89 to w 90 wejdzie Puig

5

My kopiemy się po czole w ataku a Real ma jeszcze 17 bramek w lidze mniej :D

4

@Katalończyk 99 Fatialny to ty jesteś

1

Dlaczego te kartki nie są czerwone tylko jakieś pomarańczowe :D

0

Miał chociaż 1 kontakt z piłką. Chwilę przed nakładką :D

1

Ansu gamechanger!

0

No i taką zmianę szanuje

2

@BarcaInfo jak wejdzie za Griezmanna to beka.

0

@Hushovt Werner był do wyjęcia. Inny mobilny napastnik nie przychodzi mi do głowy.

1

@Bzyczekk no Griezmann wypracował Suarezowi najlepsza naszą sytuację w tym meczu więc nie jest tak do końca. Gdyby każda akcja nie musiała przechodzić przez Messiego to mogłoby być ich wiecj

1

@messiandiniesta patrząc na szybko że statystyk: z Atletico 1 odbiór jako ostatni zawodnik, z Leganes 1 odbiór jako ostatni zawodnik + wybicie z linii. Ogólnie Clement po wznowieniu rozgrywek gra znacznie lepiej niż Pique, moim zdaniem

1

Puig na boisko. Tu jest mało przestrzeni więc da więcej niż chorwacki wóz z węglem

0

Kolejny słaby mecz Cucu, szkoda. Lubię oglądać tego chłopaka ale od wznowienia rozgrywek zawodzi, jak całe Getafe.

W składzie Osy na 9 gra Jose Arnaiz, pamiętacie tego gościa? Ponoć Arsenal kiedyś chciał dać za niego 20mln euro. Arnaiz - Paco - Deulofeu, ależ to był atak :D.
Trzymam kciuki za Emersona i cały Betis. Zmarnowany potencjał tej drużyny kolejny rok.. Od odejścia Setiena cały czas nie potrafią wstrzelić się z formą, mimo, że co roku skład coraz lepszy i transfery coraz droższe. Taka druga Celta Vigo, oba zespoły powinny walczyć o LE, a jest jak jest.

1

Znów brak Rysia, oby dostał chociaż pół godziny dziś..

1

Spadek Espanyolu i awans Girony. Liczba katalońskich drużyn się nie zmienia wtedy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?