messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM w takim razie czekam z niecierpliwością na nazwiska.
1
@marcin000019 Lewy zakończy karierę w Bayernie. Werner? Przecież to zupełnie inny napastnik: przyklejony do lewej strony. Więcej grał jako skrzydłowy niż 9. Równie dobrze mogłeś wymienić tu Mane, Rashforda czy Sona. Tak samo przypominają Suareza jak Werner. Ten facet atakuje typowo schodząc ze skrzydła twarzą w kierunku bramki, nie ma pojęcia o grze tyłem do bramki czy odgrywaniu typowego target mana. Pomijam już fakt, że Lipsk to drużyna grająca typową piłkę z kontry, gdzie my w tym sezonie tak mogliśmy grać jedynie z Villarrealem
0
@mateuszdabski myślę że w dużej mierze chodzi po prostu o zrobienie coś sensownego z zawodnikami którzy niewiele będą wnosić w przyszłym sezonie, zarówno Umtiti jeśli uda się pozyskać Erica jak i Vidal przy przyjściu Pjanicia i rozkwicie Puiga są zbędni. A sam nie widzę klubu który byłby w stanie ich kupić chociaż za kilkanascie mln euro. Więc co ma zrobić klub? Zostawić ich kolejny sezon by patrzyli na boisko z trybun i pobierali pensję jak swego czasu Turan?
@Ghotti zgadza się że to trochę zbyt dużo, trzeba jednak pamiętać że to typ napastnika jakiego na rynku brakuje, osobiście nie widzę innego napastnika który byłby zbliżony stylem gry do Suareza z perspektywą na dalszy rozwój. Moim zdaniem to jedyna sensowna opcja. A trzeba liczyć się z tym, że przyszły sezon może być ostatnim Suareza w tym klubie, widać po nim że zdrowie już nie domaga.
@marcin000019 kogo więc proponujesz na pozycje nr 9, z zawodników możliwych do wyjęcia? Klub szuka zawodnika o profilu Suareza, nie był nim Werner, nie był Jovic, nie jest też Haaland. Moim zdaniem Lautaro pasuje idealnie i mimo że jest nieregularny to trzeba pamiętać że jest w wieku De Jonga..
1
Ponoć Barcelona dogadała się z Interem ws. Lautaro - 70mln + Vidal i Firpo/Umtiti - jeśli to prawda to cóż.. Realnie patrząc baardzo ciężko będzie sprzedać Vidala i Umtitiego ze względu na wiek tego pierwszego, kontuzje drugiego i ogromne pensje - ciężko by ktoś zapłacił chociaż 10mln za Vidala i 30 za Umtitiego w tych czasach. Jedynie Firpo trochę szkoda. Ale jeśli mielibyśmy pozyskać Lautaro za te 70mln, a przy tym odciążyć budżet płac bo Umtiti i Vidala zarabiają sporo, robiac przy tym więcej minut dla Puiga i Erica Garcii (oby przyszedł). To nie będzie zła transakcja.
Ostatni dzwonek żeby Umtiti i Vidal na coś się przydali. A typowa 9 jak Lautaro jest potrzebna - nawet jeśli gra nierówno to moim zdaniem po Haalandzie jest najbardziej perspektywicznym "typowym napastnikiem" u-23 na świecie
3
Taka rozkmina mnie naszła skoro Riki pokazuje że gracz z Barcy B potrafi wnieść wiele do pierwszego składu to czy taki Monchu, który jest zupełnie innym typem pomocnika - dużo silniejszy, ze świetnym strzałem - bardziej box to box jak Vidal nie powinien dostać szansy za słabo wyglądającego ostatnio Ivana i Vidala (prócz tej bramki). Chłopak jest młodszy, wygląda dużo lepiej motorycznie, zapewne bardzo głodny gry - mógłby być kimś pokroju Valverde w Realu
Przy tym rozumie styl gry tej drużyny, no i nie ciążyła mu opaska kapitana w zespole B
4
@dasouzar11 a ja na okienko transferowe i sprzedaż kilku zawodników
4
Kolejna zmiana to będzie Braithwait za Semedo? Nie no kurde. Jak Vidal i Rakitic nie zostaną sprzedani to hierarchia w pomocy nie zmieni się bez względu na formę poszczególnych graczy?
0
@Coutinho007 no, mogliby uruchomić Dembele, Fatiego albo Neymara na skrzydełku to pchają środkiem...
1
Suarez z Liverpoolu wsadził by to gdzieś od pręta.
0
Ciekawie wygląda to ustawienie. Ewidentnie gramy 3-5-2, w obronie pozycyjnie 5-3-2 gdzie rolę trzeciego stopera ustawionego najbardziej z prawej strony wymiennie grają Busi z Roberto. W ataku obaj wychodzą wyżej. Setien już na początku sezonu próbował grać podobnie. Może to jego pomysł na Barce na LM? Skoro nie ma skrzydeł to wydaje się rozsądne
1
Źle się Antek prezentuje bliżej lewej strony. W meczu z Villarreal czy Espanyolem gdzie Suarez grał bliżej lewej a Antek bliżej prawej zdecydowanie lepiej wyglądał, a przynajmniej lepiej się ustawiał
5
Czuje niedosyt po tych 30min. Mogło być na dobrą sprawę 3-0.
1
@kkbarca umieszczanie Griezmanna między Hazardem czy Felixem? Nie zgadzam się. Tak samo Frenkie.
1
@Fabik nie tyle mógł co powinien
1
@geass wykorzystał byś jedyna możliwą ofensywną zmianę w pierwszej połowie bo napastnik nie wykorzystał jednej setki? No to już wiesz dlaczego nie jesteś trenerem.
0
@leonidas_29 nie psiocz. Laliśmy już bez Messiego Real z Ronaldo 4 bramkami, wygrywaliśmy pewnie z Interem czy Tottenhamem.
Real nawet 4-1 i 5-1 :P
1
Jose Arnaiz nasz były zawodnik z bramka na wagę 3 punktów. Szkoda tylko że akurat Celcie musiał strzelić -.-
1
Wydaje mi się że Setien uparcie boi się wystawiać Puiga bardziej z tyłu. Dlatego Leo w 4-3-1-2 zagra z Antkiem w pierwszej linii, a Puig za ich plecami. A szkoda, bo chciałbym zobaczyć w przyszłości Puiga jako półlewego pomocnika
0
@Majkel34 nie, sprawdzali na Varze, jeśli realizator dobrze pokazał na powtórce to faktycznie spalonego nie było
0
Do graczy FM:
Jakich młodych polskich zawodników polecacie prócz Szymańskiego, Walukiewicza, Bułki, Bogusza? Robię kariere oparta wlasnie na Polakach :D
0
@donleo12 masz w wiadomości
15
Zamiast się irytować meczem Realu lepiej odpalcie sobie mecz Bragi i zwróćcie uwagę na Trincao, bo jest chłopak niesamowity :) brakuje mu trochę regularności, ale umiejętności ma ogromne
1
Strasznie siadło Getafe i Sociedad po przerwie. Ci pierwsi w ostatnich 5 meczach 5 punktów, Sociedad 4. Niestety forma obu drużyn pokrywa się z beznadziejną forma Cucurelli i Odegaarda.
0
@david89 taka jest piłka. Remontada z PSG się podobała? A ta z Milanem? Z Arsenalem? Dwumecz rządzi się swoimi prawami, gdyby jakaś inna drużyna wtedy była na naszym miejscu to nikt by jej nie krytykował, ale ze to Barca z Messim w składzie to wielki ból dupy i frajerzy dekady.
Dla mnie na tym polega piękno futbolu, każdy team może mieć gorszy dzień i rzecz w tym, żeby ten dzień przyszedł na jesień a nie na wiosnę ;)
1
18 zawodników w kadrze: 11 na boisku, 2 rezerwowych bramkarzy więc teoretycznie każdy zawodnik z pola mógłby zagrać jeśli MATS nie złapie urazu. Czyli co? Z Valladolid wykorzysta 2 zmiany :D?
0
@Danny Gaucho ta strona tak śmiesznie wycenia piłkarzy, wiem że są algorytmy z wiekiem itd. Ale taki Davies czy Kimmich to promocje, a na drugim biegunie są zawodnicy pokoju Goretzki czy Jorginho
2
@david89 myślę że jak byśmy nie grali to klubu pokroju Napoli obawiać się nie powinniśmy, oczywiście każdy może wygrać z każdym, taki jest sport, ale nie ma co "srać" na zapas ;)
12
Dawać Bayern, jak wygrać LM to z najlepszymi, jak nie to wcześniejsze przygotowania do następnego sezonu. Byle nie Juve i Atleti, wystarczy już tyg spotkań z murarzami
0
@Ghotti to czekam z niecierpliwością jak to wyjdzie. Ja ruszam na wiosnę więc pewnie ty będziesz kończy SSO jak jak będę wyceny zbierał ;)
0
@Ghotti mam nadzieję że trochę mniej jednaj wyjdzie bo u mnie podobnie, też bez garażu, powierzchnia mniejsza, ale dach kopertowy bo dom parterowy