messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas na FB na jeden z grup mi się przewijało wczoraj, było tam podane źródło jednej z hiszpańskich gazet. Nie pamiętam na której to było grupie, ale jak znajdę chwilę to poszukam i wkleje
0
Ponoć Jordi Cruyff zrezygnował z posady trenera Ekwadoru i jeśli nie podpisze w ciągu 30 dni umowy z Barceloną to będzie musiał zapłacić 900 000 euro odszkodowania Ekwadorskiej federacji.
Ktoś wie o tym więcej? W jakiej roli miałby tu przyjść? Jako trenera pierwszej drużyny go nie widzę, ale może jakaś grupa młodzieżowa lub zupełnie inna rola w klubie?
2
@MESSIah16 Henry. Tylko on wtedy był w życiowej formie.
7
Pomyśleć, że gdyby same obramowania bramki wpadły to byłoby 8-0, o sytuacjach jak ta Suareza gdzie biegł od połowy sam na sam nawet nie mówię. Bardzo dobry mecz, przeciwnik co prawda nisko zawiesił poprzeczkę, ale taki mecz na poprawę nastroju i podniesienie morali przed Napoli był potrzebny
0
@Hiacynk a przede wszystkim każdy z nich potrafi i lubi grać do przodu na większym ryzyku, w dodatku wybiegana pomoc. To może dobrze wyglądać, problem tylko w tym, by Busquets wreszcie zmienił status na rezerwowego.
4
De Jong cofnięty i centralnie ustawiony to dobry De Jong. On dusi się wyżej. Busi też miał na początku pewne braki defensywne, ale Frenkie musi grać na jego pozycji, jest znacznie lepszy, FDJ, Pjanic, Puig. Liczę na taką pomoc za kilka miesięcy.
0
Dobra dawaj Martina za Suareza niech gruby odpocznie i Ter Stegena za Roberto. Neuer nie dostał szansy w polu to niech Marc dostanie :D
0
Tak w ogóle to dlaczego nie ma Arthura na ławce? Wiadomo, że ostatni zawodnik do grania, ale w przypadku jakiejś "odpukać" kontuzji lepiej grać z nim niż w 10
7
Riki mógł mieć 4 asysty i bramkę gdyby trochę więcej szczęścia.. ale nie ma co narzekać bo ważniejsza niż statystyki jest jego dobra gra. W tej akcji pokazał Vidalowi i Rakiticiowi że nie zawsze w takich sytuacjach trzeba podawać Messiemu ;)
2
Cały Jordi, może irytować jego zachowanie, psycha też mu nieraz szwankuje, ale nikt nie czuje i nie będzie czuł lepiej gry na lewej obronie w Barcelonie Leo Messiego niż on.
16
Leo, Rysiu i Fati - chyba dla nich obecnie 3/4 tej strony ogląda mecze, a przynajmniej dzięki nim ogląda sie je dużo, dużo lepiej ;)
0
@KapiFCB nie wiem czy miałeś kiedyś meczówke na sobie, w ogóle nie czujesz czy masz ją na sobie. Tu krótki i długi rękaw nie robi żadnej różnicy. Kwestia czysto wizualna
0
@kkbarca podzielam opinię @KamilZ , znacznie bliżej mu do Mane niż Neymara
0
Czyli gdyby Araujo, Puig i Fati pojechali z Barcą B to mielibyśmy jedynie 2 bramkarzy na ławce rezerwowych?
10
@Chwytliwy Barca, Real, United, Bayern, Milan, Liverpool i Juve. Największe marki od lat. Zastanawiałem się jeszcze nad Arsenalem ale to chyba miejsce tuż za tymi gigantami
2
@PatrykBarca jeśli jest opcja ściągnięcia kogoś doświadczonego na rok ale z uznaną marką żeby gwiazdeczki nim nie pomiataly (Wenger, Blanc?) To jestem na tak, jeśli nie, to niech Setien zostanie
0
@myscooter a jak chcesz się ich "pozbyć" chcesz nakłonić ich żeby odeszli do innego klubu gdzie będą mniej zarabiać czy znaleźć klub który zapłaci 33 latkowi 20mln kontrakt? Jak chcesz się pozbyć Pique który prowadzi w tym mieście swoje biznesy by teraz zmienił otoczenie?
Wymień mi 3 obrońców którzy z miejsca zaoferują chociaż taką samą jakość w ofensywie co Alba. Realnych do wyciągnięcia oczywiście
1
@myscooter akurat Alba to wciąż top3 na swojej pozycji i nie ma prócz Daviesa zawodnika który dałby więcej jakości w ofensywie. Rakiticia już dawno nie powinno tu być, a pozostała trójka powinna mieć ograniczoną rolę i pomoc w adaptacji swoich następców wchodząc z ławki, a nie grać od deski do deski
7
Źle skompletowana kadra. Zamiast kupować Griezmanna trzeba było te fundusze przeznaczyć na zakup skrzydłowego którego brakuje, zamiast Vidala trzeba było ruszyć po Thiago, również Eriksen był do wzięcia za pół darmo.. teraz już trochę za późno na takie ruchy, tak czy inaczej trzeba rewolucji kadrowej i świeżej krwi. Niestety jest na to najgorszy moment pod względem finansowym.
0
35 letni Modrić wygląda lepiej niż jakikolwiek z naszych pomocników. O Ramosie w porównaniu do Pique i Benzenie w porównaniu do Suareza nawet nie ma co mówić, bo forma fizyczna tych zawodników to przepaść. Real ma genialnego człowieka od przygotowania fizycznego, Vinicius też mocno nabrał masy mięśniowej. A u nas? Suarez nabrał kilogramów, ale chyba nie o to chodziło...
0
@HRYNIU i skończy jak Sarabia. Messi go "opluje"
0
@elmayakos ostatni w jaki grałem to 2019, w 2020 nie bo zbyt zawiodłem się na poprzednim. Dla mnie był zbyt ubogi, Fifa zrobiła duży postęp przez FUT Champions, fajnie zbalansowane nagrody dzięki czemu bez problemu możesz ułożyć taki skład jaki chcesz jeśli tylko chce Ci się grać, społeczność jest kilkanaście, jeśli nie kilkaset razy większa.
Może i Fifa jest mniej realistyczna, ale to gra a nie symulator sportowy więc dla mnie spoko, najważniejsza jest zabawa.
1
@elmayakos cały tryb jest słabo rozwinięty, mała ilość eventów, turniejów, ogólnie cały tryb jest słabo rozwinięty, wprowadza mało urozmaiceń przez co tej grze brakuje społeczności. Fifa nawet w sierpniu kiedy już praktycznie umarła wciąż cieszy się dużą liczbą graczy, a MyClub? To jest takie.. nijakie i bezpłciowe. Fajna gra żeby zagrać z kumplem przy piwku, ale za mało rozbudowana żeby wciągnąć na dłużej
1
@kkbarca nabierałem się na PESa już ze 3 razy z nadzieją że coś ruszy w trybie online, ale jest na poziomie fify 12, a że offline mnie nudzi no to cóż.. gra śmieciowa
1
@jeyx77x nikt Ci nie odpisze, bo PES jest tak nędzną grą, że po prostu nie ma fanów. Pozdrawiam.
1
@Hushovt z czym niby umieją w transfery? Bo naściągali szrotu w postaci Rabiota czy Ramseya z gigantyczną tygodniówka i premią za podpis?
1
@BartqRKO piłka nożna nie jest gotowa na taki duet zniszczenia
0
@BartqRKO to Ty chyba Luiza nie widziałeś
0
@mr_robot z tego co kojarzę to w Serie A też miał dobre okresy, ale nie wiem czemu nie odpalił na dobre. Możliwe że miał jakieś urazy, nie śledzę aż tak
1
@NeroTFP ten sam. Chłop ma już 25 lat.