mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karne beda jak wroci CR11
0
Ja jeszcze bym dodał, że dla Messiego to 8 z rzędu mecz na Camp Nou z bramką we wszystkich rozgrywkach - to jego najdłuższa passa.
0
Fakt tam kolega wyzej wspomnial jeszcze rekę Alby (ktora badz co badz nieco kontrowersyjna). Te sytuacje, ktore rzucilem byly na szybko. Mielismy jeszcze dziwnego spalonego Neymara po podaniu od MATSa. Pare innych m.in kwestii zwiaznaych z przyznawaniem kartek by sie znalazlo. (np. Faul na Neymarze przez gracza Atleti itp itd)
0
Szkoda, ze to podanie do Neymara nie jest odzwierciedlane w tych statystykach. To byl geniusz Leo po raz kolejny i to co sedzia zrobil....
6
Podsumowanie fatalnych decyzji sedziowskich na nasza niekorzysc:
1) Karny w lidze dla Atletico
2) Brak uznania bramki Suareza z Valencia
3) Brak karnego z Getafe
4) Karny w PK dla Atletico
5) Brak karnego dla nas z Villareal
Jedna sytuacja na nasza korzysc
1) Przyjecie pilki reka na srodku boiska przez Messiego, po ktorym padl gol.
Come on co sie dzieje w tym sezonie.
0
Dokladnie szybko sie zapomina o tym jak sedzia nas rabuje...
0
Karny i czerwona kartka....
2
Chyba podanie Leo
0
tak tak mialem na mysli Seville ;) nie Valencie.
4
Messi nie mial w finale zadnej setki. Mial jesli juz - jedna bardzo dobra okazje.
0
Real bedzie sobie radzil tak z kazda kolejna druzyna (poza meczami z Atleti i Barca). Jednak nawet gdy w tych meczach straca punkty to raczej majstra nie oddadza.
Wlasnie dlatego mowilem, ze bardziej zmartwilo mnie ze Cordoba nie dowiozla tego remisu niz czerwo CR11.
0
Prawda jest taka, ze Sociedad jest bardzo slaby w meczach wyjazdowych.
Nieraz zespoly takie jak Getafe, Osasuna sprawialy nam ogromne problemy u siebie, by na wyjezdzie dostac 5-8 bramek. Sociedad z nami tez regularnie przegrywa na Camp Nou, ,by u siebie nas regulanie jechac.
0
Co wiecej pozostalo im zaledwie 8 meczów wyjazdowych, w tym jedynie 2 ciezkie (Barca, Atleti) oraz srednio ciezki: Valencia. W pozostalych raczej sobie poradza.
Liga sie nam bardzo komplikuje.
0
Akurat wspominanie meczu z Malaga nie jest najlepsze - w tatym spotkaniu Barca nie oddala zadnego celnego strzalu na bramke... Wiec 0-0 bylo w sumie dobrym wynikiem.
Co do Celty to fakt - frajerska strata punktow. Tego meczu chyba najbardziej zal. Z Sociedad na wyjeździe tez powinnismy wywiezc choc jeden punkt, ale Suarez nie potrafil ukasic.
Z drugiej strony mielismy kilka meczow na styku: Almeria, Valencia, Villareal, dlugo nie moglismy strzelic Bilbao.
Real z tzw. ogorkami punktow nie traci, a dodatkowo nas pokonali w tym sezonie. Ciezko bedzie im w tym roku odebrac La Lige.
0
my tez mamy - Real doskonale radzie sobie ze slabszymi rywalami - wiec poza meczem z nami i tym na Calderon, to bedzie ciezko liczyc na ich strate punktow.
0
Oni wcale w tak slabej formie nie sa. Mieli dolek w styczniu, ale powoli z niego wychodza. Ograli gladko Espanyol, dzisiaj kolejne 3 oczka, 3 oczka z trudnego wyjazdu do Cordoby (gdzie konczyli w 10).
Jakby nie patrzec sa liderem La Liga, a dzis powinni juz prowadzi ze 4-1. Pozostlao im znacznie mniej meczow wyjazdowych (bodajze tylko 8), z czego 2 ciezke: Camp Nou i Calderdon oraz srednio ciezki: Sevilla. Ze slabeuszami radza sobie bardzo dobrze, a tak sie wlasnie lige wygrywa.
Ja bym sie wciaz martwil przede wszystkim o nas, bo narazie Real mimo wszystko zmierza po wygraną w lidze.
0
W poprzednim sezonie Real gral 3 mecze bez CRa, jak ten dostal czerwien z Bilbao i rozgromil wszsytkich kolejnych rywali - a tez grali m.in z Villareal.
26
Nawet wielu kibiców Realu uważa, że kara jest z czapy. Jednak wiadomo, że karnego z Atletico ktos musi wykonac ;)
1
Mamy grubaska z Urugwaju ;), który moze nauczy sie robic troche wiecej miejsca, albo strzelac bramki. Narazie chcac (Atletico w CdR) nie chcac (Atletico, Deportivo w La Liga) asystuje.
0
Sociedad gra bardzo słabo na wyjazdach, więc zdecydowanie nie ma na co liczyć. Sociedad u siebie i na wyjezdzie to dwie inne druzyny.
0
Torres to ma patent na te minuty ;) Jeszcze z nami dołożył teraz.
0
Dobra nie ma co wrozyc wynikow LM w styczniu. W zeszlym sezonie na tym etapie wszyscy bali sie trafic na Bayern (bil rekordy w Bundeslidze), a pozniej sie okazalo, ze dosc gladko ulegli Realowi.
1
uznali, choc wpadl w pole
0
Inna sprawa, że nie wiem czy zauwazyliscie, ale w 3 meczach z Atletico i 1z Realem w tym sezonie przeciwko nam podyktowano 3 karne (w tym 2 z czapy i 1 mimo wszystko zasluzony, bo jednak Pique zatrzymal pilke reka - choc tez nie kazdy by odgiwzdal).
0
Akurat porownanie stycznia i wyciagniecie sredniej na podstawie stycznia nie jest najlepsze, gdyz styczen jest statystycznie jego drugim najlepszym miesiacem jesli chodzi o bramki. Pisanie po styczniu o pobiciu tego niebotycznego rekordu jest zdecydowanie za wczesne.
0
Real z tym słabym Atletico przegrał ostatnio 3-krotnie i dwukrotnie zremisowal, wiec chyba jest sie z czego cieszyc.
0
Zobaczycie Real sie odwola i CR11 dostanie 1 mecz ;)
Powaznie, to jednak oznacza, ze rekord 50 bramek raczej padnie... no i Real raczej punktow niepotraci.
0
Wydaje sie ze wszystkie poprawne.
0
Znowu karny dla Sevilli
1
Czy zrobił CR zrobil mu krzywde? Nie - ale to samo mozna by powieziec o Suarezie. Czy Suarez zrobil krzywde swojemu rywalowi (w sumie nie) - ale to bylo bardzo niesportowe zachowanie, za co otrzymal solidna kare. Mimo wszystko pilkarzowi takiego formatu nie powinno to sie zdarzyc - a jednak zdarzylo sie i to nie raz, ale nie wszystkie takie zachowania byly wylapane.
Dlatego wyslanie tego filmiku z faulem Messiego zupelnie nijak sie ma do rzeczy - rownie dobrze mozna wyslac filmiki ze wszystkimi faulami CRa, w ktorych byl kogos skosil, tracil itp itd. CR swoja droga sporo zoltych kartek nalapal, wiec jest sie czemu przygladac.