mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przeciez z Atletic graliśmy juz rewanż wiec to juz rozstrzygnięte. Z Realem chyba tylko w teorii mozemy przegrać więcej niż 4-0 na Camp Nou - ale fakt ze tutaj sie rewanż nie odbyl
0
Myśle ze to była decyzja Enrique :)
0
Messi miał gorszy moment z karnymi w poprzednim sezonie ale w sumie ten procent karnych ma na poziomie 80 procent i to jednak on powinien przynajmniej narazie je ladowac
0
Tam Pilka jednak szła góra a tutaj po ziemi
0
Turan to powinien strzelac
0
Co za Brameczka!!!
0
Messi powinien strzelać karne i naprawdę jeśli ma je oddawać to raz na 10-15 a nie co drugiego.
1
Mam nadzieje bo do karnych trzeba byc tez gotowym psychicznie.a jak co mecz Jak nie wiadomo kto podchodzi
2
Messi powinien wykonywać karne regularnie - bo z tego robi sie za dużo zamieszania
15
Tak dla przypomnienia najlepsi strzelcy poszczegolnych lig w historii
1) Niemcy Mueller 365
2) Anglia - Jimmy Greaves 357
3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331
4) Holandia - van der Kuijlen 311
5) Hiszpania - Leo Messi 301
5) Francja - Delio Onnis 299
6) liga włoska Silvio Pioli 274
Messi zostawil juz w tyle Delio Onnis i goni powoli najlepszego strzelca w historii ligi holenderskiej. Brakuje mu do niego 10 bramek.
0
Messi właśnie pobisl swój wynik w bramkach w lidze z sezonu 06/07 i tym samym strzelecko jest to jego 8 najlepszy sezon pod tym względem.
0
Messi jeszcze nigdy nie strzelił hat tricka Gijon - ciekawe czy uda mu sie to zrobic?
0
Messi rozpoczął strzelanie 4 setki goli
0
Jak Neymar chciał to zrobic
0
Messi po ra drugi :)))
1
Piękny gol numer 300:))
0
Messi jaki strzał:)))
0
skoro nasmiewa sie z caluskow, przytulanek i dobrych relacji w szatni Barcy, to fake ciesyznk z Balem, ktoerej zrestz anigdy nie potworzyli, a zrobili to tylko po sromotnej klesce 0-4 na SB jest zaprzeczeniem tego co mowi Cr - z jednej strony wysmiewa teraz, z drugiej sam sie obsiskuje
2
no tak, a w 2013 gdyby nie Lewandowski, albo ciut lepsza skutecznosc Relau na SB, to Real gralby w finale.
W 2012 gdyby nie karny Ramosa, to Rela by gralw finale z bardzo oslabiona Chelsea.
Gdybac to sobie mozna.
U nas gdyby nie Iniesta w 2009 w ostatniej minucie na Stamford Bridge, to nie byloby 6 pucharów za Pepa.
I tak mozna w nieskonczonosc.
0
ja mam wątpliwości -
1) Liga Mistrzow wtedy musialby przestac istniec, bo nie ma gdzie wrzucic tego w terminarz
2) jezeli grany bylby sezon ligowy w lidze i jeszcze jeden ligowy z najlepszymi to wg mnie brakowaloby wtedy czegos takiego jak w LM, MS, CA, ME, ze mamy faze pucharowa, gdzie pojedycnzy mecz lub mecz i rewanz decyduja o awansie. Emocje sa jednak inne - niz jak rozgrywana dluga liga
3) Teraz jakby wrzucic do takiej ligi Barce, Bayern, Juve, PSG itp itd to byloby spoko bo faktycznie poziom niesmowity i mecze wzbudzalyby wiele emocji, ale za 2-3 lata w zaleznosci od ustalania kwalifikacji (staly sklad czy w amire staly sklad i powiedzmy tylko 1-2 druzyny spadaja /awansuja czy cos na zasaddzie dzisiejszej LM) mogloby sie okazac, ze wyroslaby czolowka druzyn, a kolejne byly dostarczycielami punktow i np. z takiego City, PSG moglby wycofac sie sponsor i nagle ich potencjal nie bylby tak spektakularny jak jest dzisiaj)
Innymi slowy wiele niewiadomych - + oczywiscie kwestia finansow. Do tego pytanie czy cos takeigo nie betonowalo by sceny na ligowych boiskach zupelnie
1
co wiecej - fakt, ze juz tego pozniej nie powtorzyli w podobnej formie - pokazalo ze to byla typowa pokazowka - zwlaszcza ze bylo to batach na Bernabeu
0
powiedzial tez jak on widzi druzyne i probowal byl zlosliwy w stosunku do naszego tria (odnosnie caluskow), a w sumie wyszla zazdrosc. Jezeli sie smieje z relacji pomiedzy naszym trio, to po co w meczu z Szachtarem z Balem probowali fakowi cieszynka pokazac, ze w Madrycie maja niesamowita atmosfere i tez padaja sobie w objecia ;)
0
z tyh 4 wyjazdow powiedzialbym, ze jedynie takie bliskie pewnosci 3 punkty to spotkanie z Rayo - Rayo gra otwarta pilke i to nam bardzo pasuje - a ze jednak nie ma az tkaich pilkarzy jakosciowo, to Barca powinna to spotkanie stosunkowo pewnie wygrac.
0
swietnia riposta :))
1
szczegolnie ta kwestia o relacjach - chyba go zaskoczylo to pytanie i w sumie powiedzial jasno, ze jego relacje z Benzema i Balem sa bardzo srednie i laczy ich tyle co wygrywanie dla Realu. Zasugerowal, ze wlasciwie taki team spirit i ewentualne relacje przyjacielskie czy boiskowe czy pozaboiskowe sa nic nie warte. Strasznie poległ na tym pytaniu - i nawet jezeli tak mysli to w sumie sporo powiedzial o tym jak to wyglada rzeczywiscie w Madrycie.
Ja nie zapomne jak na Camp Nou Benzema genialnie dogral pietka Cr w poprzednim sezonie i Benz juz rozkladal rece liczac, ze Cr podbiegnie z podziekowaniem - a tu chyba nieco sie przeliczyl.
3
W sumie wlasnie zauwazylem, ze najblizsze nasze 5 spotkan ligowych, to:
4 mecze wyjazdowe!!!
1 mecz u siebie, ale z Sevilla
Wiem, ze w tych 4 meczach gramy z zespolami duzo slabszymi, ale mecze wyjazdowe to mecze wyjazdowe i historia nie raz pokazala, ze w takich meczach o remisy nie trudno.
0
kontuzja w meczu z Newcastle
1
mamy luty - a w 2012 Chelsea z gorsza gra wygrala LM - wiec z takimi wnioskami to bym sie wtrzymywal - choc akurat zaden z tych zespolow nie jest w moim top 4 do wygrania LM:)
Lm to nie liga - tutaj nie musisz byc regularny, a dwa -trzy doskonale mecze + dodatkowe szczesliwe losowanie i mozesz wygrac te rozgrywki.
0
no tak wyszlo z losowania, ze Benifica gra z Zenitem, Wolfsburg z Gent, a Juve z Bayernem czy nawet Chelsea PSG.
Duza szansa dla Juve sa oslabienia w obronie Bayernu, ale wiadomo, ze to Bayern jest wciaz faworytem tej rywalizacji. W zeszlym sezonie Juve jak bylo w czworce to tez bylo skreslane, a w sumie kadrowo nie wygladaja gorzej - Dybala zastapil Teveza. Z Bayernem nie zdziwie sie jak ten dwumecz rozstrzygnie sie na zasadzie remisu i zdecyduja bramki strzelone na wyjezdzie
0
Cavani i PSG ma mala przewage przed rewanzem