0

prosze mowisz i masz :))

3

1-1 Liverpoool wyrownuje - ktos tu pisal o sytuacjach nieywkorzystacnych

0

a jakie miales pozostale mecze?

0

Teraz chyba sedzia zabral City karnego - edit Morneo ewidentnie fauluje Aguero - pilke puscil Moreno, a ten zamiast schowac noge to ja wystawil

0

Co zrobil Sterling???

0

City ma 1-0 Fernandihno

0

jest Laporte, ktory moglby stanac z Pique jako podstawowa para bloku defensywnego. Mashcerano w koncu coraz starszy.

Niektore pozycje mamy obsadzone narazie, wiec raczej nie ma gre w pierwszym skladzie.

Prawa defensywa (Alves, Vidal), SO (Pique i tutaj luka), LO (Alba - brakuej dobrego rezerwowego, a nie Alaby)

Pomoc - Busi (nie do wygryzienia), Iniesta, Rakitic, - tutaj jest teoretyczne pole do manewru - tzn . to co napisales Pogba, Coutinho.

W ataku nikt nie moglby wesjc do pierwszej 11 bo mamy tam MSN, a z mlodych napadziorow to zdecydowanie Paulo Dybala.

Tak generalnie w pilkarzy w wieku 22-24 ktorzy mogliby wejsc od razu do pierwszego skladu faktycznie ma wielu - co pokazuje jak silny mamy sklad.

0

Valencia Neville'a dostaje juz 3-0 z Bilbao u siebie! Ile jeszcze dni spedzie NEville w Valencii?

0

Muniain pozamiatal - Bilbao 2-0

0

Gol dla Bilbao Sabin Merino

1

chyba jednak blad, bo maja po tyle samo goli z Rashfordem

0

CR7 walczy wciaz o dwa troefa pichichi i krol strzelcow LM, wiec nie ostatnie. To drugie ma niemal pewne.

0

Totki chyba jednak zawiodly Lisy

0

Jednak chyba nie bedzie tak rozowo dla Leicester

0

Feta w LeiCZester :)

0

Myślisz ze zaraz przyjdzie nowy trener i Arsenał zacznie zdobywać majstra? Mimo wszystko Arsenał za Wengera pewien poziom trzyma przez cały czas a jednak jego zespół nie ma takiego budżetu jak City Chelsea czy United

0

Wellbeck i Arsenal wraca do gry 1-2

0

Rashford po raz drugi co sie dzieje !!!

0

United na prowadzeniu a 18 latek Rashford wejscie smoka do Premier LEague

0

Arsenal widze dalej taktyka strzelania w bramkarza twa

3

przed styczniowym okienkiem transferowym - nasza lawka rezerwowych tez nie prezentowala sie najlepiej

1

2 miesiace mielismy kontuzjowanego najlepszego pilkarza -czyli Messiego, a na pcozatku sezonu wypadl nam jeszcze Neymar.

W Realu w wielu tych spotkaniach w ktorych tracili punkty grali Ci najlepsi, a przynajmniej 2/3 ich tria BBC.

0

raczej slabo Villareal ma duzo cieszy terminarz - sporo wyjazdow i tylko mecz z nami maja u siebie - to raczej oznacza pewne 3 miejsce dla Bialych

2

Adrian Villareal 3-0 i juz rozstrzygnal sprawe. 2 pkt za Smietankowymi staly sie faktem,

7

a moze dlatego, ze dla wielu postronnych obserwatorow naturalnym jest wspieranie kopciuszka - uwzgledniajac gdzie ten zepsol by rok temu i co pokazuje ze swoim budzetem to musi budzic szacuenk i wiele osob, w tym zycyzloby sobie zeby to Licester wygralo Premier League.

0

mozna pewne rzeczy różnie zinterpretowac, ale w sumie uwzgledniajac, ze sam Suarez zmarnowal dwie sertki waptie zeby to bylo zdenerwowanie czy pretensja w stosunku do Neya.

Tak samo jest z radoscia z bramki - Messi biegnie do Neymara dziekowac za podanie (znowu mecz z Arsenalem), a Cr biegnie pokazac, ze jest Najlepszy :).

0

Villareal 2-0 - Smietankowi powinni coraz bardziej ogladac sie za siebie

1

tak tak - chodzilo mi o to, ze remis zawsze jest mozliwy, ale w porazke Barcy nie wierze :)

0

chodzilo mi o porazke Barcy

1

wydaje mi sie, ze mozemy zremisowac, ale w porazke oslbionej Sevilli (bez Banegi i bez Krychowiaka) to naprawde ciezko uwierzyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?