mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prosze mowisz i masz :))
3
1-1 Liverpoool wyrownuje - ktos tu pisal o sytuacjach nieywkorzystacnych
0
a jakie miales pozostale mecze?
0
Teraz chyba sedzia zabral City karnego - edit Morneo ewidentnie fauluje Aguero - pilke puscil Moreno, a ten zamiast schowac noge to ja wystawil
0
Co zrobil Sterling???
0
City ma 1-0 Fernandihno
0
jest Laporte, ktory moglby stanac z Pique jako podstawowa para bloku defensywnego. Mashcerano w koncu coraz starszy.
Niektore pozycje mamy obsadzone narazie, wiec raczej nie ma gre w pierwszym skladzie.
Prawa defensywa (Alves, Vidal), SO (Pique i tutaj luka), LO (Alba - brakuej dobrego rezerwowego, a nie Alaby)
Pomoc - Busi (nie do wygryzienia), Iniesta, Rakitic, - tutaj jest teoretyczne pole do manewru - tzn . to co napisales Pogba, Coutinho.
W ataku nikt nie moglby wesjc do pierwszej 11 bo mamy tam MSN, a z mlodych napadziorow to zdecydowanie Paulo Dybala.
Tak generalnie w pilkarzy w wieku 22-24 ktorzy mogliby wejsc od razu do pierwszego skladu faktycznie ma wielu - co pokazuje jak silny mamy sklad.
0
Valencia Neville'a dostaje juz 3-0 z Bilbao u siebie! Ile jeszcze dni spedzie NEville w Valencii?
0
Muniain pozamiatal - Bilbao 2-0
0
Gol dla Bilbao Sabin Merino
1
chyba jednak blad, bo maja po tyle samo goli z Rashfordem
0
CR7 walczy wciaz o dwa troefa pichichi i krol strzelcow LM, wiec nie ostatnie. To drugie ma niemal pewne.
0
Totki chyba jednak zawiodly Lisy
0
Jednak chyba nie bedzie tak rozowo dla Leicester
0
Feta w LeiCZester :)
0
Myślisz ze zaraz przyjdzie nowy trener i Arsenał zacznie zdobywać majstra? Mimo wszystko Arsenał za Wengera pewien poziom trzyma przez cały czas a jednak jego zespół nie ma takiego budżetu jak City Chelsea czy United
0
Wellbeck i Arsenal wraca do gry 1-2
0
Rashford po raz drugi co sie dzieje !!!
0
United na prowadzeniu a 18 latek Rashford wejscie smoka do Premier LEague
0
Arsenal widze dalej taktyka strzelania w bramkarza twa
3
przed styczniowym okienkiem transferowym - nasza lawka rezerwowych tez nie prezentowala sie najlepiej
1
2 miesiace mielismy kontuzjowanego najlepszego pilkarza -czyli Messiego, a na pcozatku sezonu wypadl nam jeszcze Neymar.
W Realu w wielu tych spotkaniach w ktorych tracili punkty grali Ci najlepsi, a przynajmniej 2/3 ich tria BBC.
0
raczej slabo Villareal ma duzo cieszy terminarz - sporo wyjazdow i tylko mecz z nami maja u siebie - to raczej oznacza pewne 3 miejsce dla Bialych
2
Adrian Villareal 3-0 i juz rozstrzygnal sprawe. 2 pkt za Smietankowymi staly sie faktem,
7
a moze dlatego, ze dla wielu postronnych obserwatorow naturalnym jest wspieranie kopciuszka - uwzgledniajac gdzie ten zepsol by rok temu i co pokazuje ze swoim budzetem to musi budzic szacuenk i wiele osob, w tym zycyzloby sobie zeby to Licester wygralo Premier League.
0
mozna pewne rzeczy różnie zinterpretowac, ale w sumie uwzgledniajac, ze sam Suarez zmarnowal dwie sertki waptie zeby to bylo zdenerwowanie czy pretensja w stosunku do Neya.
Tak samo jest z radoscia z bramki - Messi biegnie do Neymara dziekowac za podanie (znowu mecz z Arsenalem), a Cr biegnie pokazac, ze jest Najlepszy :).
0
Villareal 2-0 - Smietankowi powinni coraz bardziej ogladac sie za siebie
1
tak tak - chodzilo mi o to, ze remis zawsze jest mozliwy, ale w porazke Barcy nie wierze :)
0
chodzilo mi o porazke Barcy
1
wydaje mi sie, ze mozemy zremisowac, ale w porazke oslbionej Sevilli (bez Banegi i bez Krychowiaka) to naprawde ciezko uwierzyc