3

hm Rayo co sezon regularnie dostarcza po 6 punktow zarowno nam jak i Realowi. Chyba juz zapomniales o 10-2 w tym sezonie :)

Ofenswyny styl przy braku odpowiedniej jakosci w starciu z nami czy bialymi musi sie tak skonczyc,

0

dokladnie martwy przepis - choc czasami zawodnicy przesadzaja z tempem wbiegniecia - wlasnie chociazby ten obronca Rayo

0

akurat niedawno strzelil pare goli glowa - np. mecz z Malaga (pozycja spalona, ale strzal glowa idealny z trudnej pozycji)

0

Taka ciekawostka przy karnym Suareza- warto zobaczyc gdzie wbiegl jeden z graczy Rayo zanim Luis wykonal strzal. Jak Messi podal do Luisa - to bylo tyle zdjec pokazujacych czy stal kawalkiem stopy w polu karnym czy nie.

Oczywiscie, sedzia powinien nakazac powtorzenie wykonania tego karnego - ale znowu z tym wbieganiem w pole karne jest to troche martwy przepis - bo rzadko kiedy powtarza sie 11-ki. Pamietam jedna w poprzednim sezonie wlasnie z Rayo.

1

tak - bramka numer 2 cudowna, choc wowczas na przestrzeni całego spotkania nie byl az tak dobry jak np. wlasnie z Bayernem.

Choc jakby nie patrzec nawet jakby stal caly mecz to jakby w półfinale LM strzelił tak bramke, do tego dołożył drugą to w sumie czegos chciec wiecej.

Po namysle te 3 mecze jakie napisalem wyzej bym zostawil, ale stworzylbym taka liste trzech rezerwowych:

Real 6-2 (liga 2008/2009) - 2 gole i asysta
Real LM 2011/2012 - 2 gole
Manchester Finał LM 2011 - bramka na 2-1, krecil obroncami Manchesteru az milo - no i ta slynna akcja na Nanim. Uwzgledniajac wage tego spotkania to warto dodac.

0

przeciez tak krecil obroncami i zaliczyl bodajze 4 asysty

I w tym miesiacu tez nikogo nie rozszarpal, a to jest mile widziane przez oceniajacych:)

14

Rayo dołączyło do zespółów: Realu, Valencii, Malagi którym Messi strzelał hat tricka w lidze zarówno na Camp Nou jak i na wyjezdzie

0

spoko nie czytalem calej ich dalszej dyskusji :)

1

1. Real
2. Real
3. Real

1

mecz ligowy z Realem 06/07 (hat trick)
Półfinał LM z Bayernem 2014/2015 (2 gole i asysta)
1/4 LM z Arsenalem 2009/2010 (4 gole)

Chyba te trzy... choc rozwazalbym sezon 2009/2009 i mecz ligowy z Realem 6-2 (2 gole, genialna asysta, krecenie graczami Realu), ale tez wowczas troche nieskutecznosci bylo

0

A tymczasem Miku został piłkarzem miesiąca w lutym

0

akurat w jego wypowiedzi nie bylo nic niestotoswnego - pojechal po Trashorassie, bo ten faktycznie na glowe upadl mowiac ze wyrzucenie z boiska Llorente bylo pochopne. Chyba kazdy widzial ta wysprostowana noge w powietrzu - a jezeli nie widzial to niech sie nie wypowiada :) Wiec mozna sie zdenerwowac slyszac te slowa.

Prawda jest taka, ze uzytkownik Galford niepotrzebnie pierwszy obrazil drugiego uzytkownika.

4

Pepe jest Brazylijczykiem, ale reprezentuje Portugalie :)

0

Rekord Milanu powinnismy poprawic - zbey toz robic, wystarczy nie przegrac z Eibar na wyjezdzie i nie przegrac z druzyna chyba teraz w najgorszej formie w La Liga, czyli Getafe.

Później zaczną sie schody, zeby dogonic Nottingahm Forest i Juventus.

Aby dogonic wynik Nottingahm musielibysmy nie przegrac:

Arsenal (dom)
Villareal (w)
Real (dom)

Zeby wyrównać rekord Juventusu (42 mecze) trzeba bedzie nie przegrac w

pierwszym meczu 1/4 LM (zalozenie oczywiscie o braku porazki z Arsenalem)
na zaklętym stadionie Anoeta

0

ja wole zeby Gijon i Levante spadlo niz Rayo i Las Palmas

2

na pewno nie - w pierwszej rundzie wygralismy z nimi 5-1 (hat trick Leo), a w drugiej wygralismy 2-0 (Messi z jednym golem)

1

W kwestii Aduriza i jego niesamowitej formy - brakuje mu zaledwie 4 goli zeby wskoczyc do najlepszej 30 strzelcow historii La Liga.

1

Neymar chwile musi poczekac na swoja bramke numer 50 w La Liga - pewnie z Getafe uda mu sie cos ukasic.

1

o ile wiem Eibar mocno wykartkowane przes spotkaniem z nami

5

Messiemu brakuje jeszcze gola w piątek w La Liga - ale o to bedzie niezwykle ciezko z bardzo prostego powodu - nie wiem kiedy Barca zagra mecz w La Liga w piątek :)

0

W ogole Enrique bardzo madrze wykartkowuje naszych pilkarzy zarowno w lidze jak i LM

0

no ma - w koncu troche tez nastrzelal w karierze - inna sprawa, ze warto zwrocic uwage, ze Messi w ostatnim czasie wlasciwie odpuscil 2-3 hat tricki (poprzedni sezon z Cordoba - oddaje karnego Neyowi gdy ma 2 gole, ten sezon z Gijon gdy mial dwie bramki ale oddal karnego Luisowi, no i dzisiaj rowniez prawie zaprzepascil szanse na hat tricka)

0

11 kolejek do konca zostalo - w zaleznosci os sytuacji ligowej / LM moze nie zagrac w 2-3 ostatnich spotkaniach / albo zagrac w ograniczonycm zakresie, wiec 7 goli w zasiegu - choc tez sprawa nie oczywista, bo za chwile 3 spotkania bardzo trudne (Villarea, Real, Sociedad)

2

Aha i Messi hat trick numer 26 w La Liga - przed nim tylko Grzmot z 29 hat trickami

7

Betis wygral z Asspanyolem- bardzo dobrze

6

Messi ma juz 304 gole w La Liga i tym samym znajduje sie juz tylko o 7 trafien od najlepszego strzelca ligi holenderskiej van der Kuijlena. Rozpoczynamy odliczanie :)



1) Niemcy - Mueller 365



2) Anglia - Jimmy Greaves 357



3) Portugalia - Fernando Peyroteo 331



4) Holandia - van der Kuijlen 311

2

nie - ja jestem za tym aby Messi bral te karne i strzelal je regularnie. Przede wszystkim nie powinno byc 3 egzekuturow w ktorych zaden nie wie kiedy bedzie strzelal...

0

nie - pewnie tez nie bedzie mial spinki, a poza tym wiele zalezy od gry Atletico i jak nam pojdzie dalej w LM.

Jezeli w LM przejdziemy dalej (1/2 finalu, moze final), a Atleti zgubi punkty, to podejrzewam, ze w sotatnich 2-3 kolejkach Enrique bedzie oszczedzal graczy - chociazby dlatego, a 6 bramek to wcale nie jest malo.

Zreszta zaraz Real zacznie serie meczow z ogorkami u siebie, a to jest duza szansa dla Grzmota

0

to na pewno - mysle, ze w top 3 nawet

0

Dla etatowego strzelca karnych dobrze zeby jednak strzelał cześciej bo to jest zawsze dodatkowy trening dla tego strzelca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?