mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
33 spotkania bez porażki stały sie faktem
0
Niby tak ale Gerard wg mnie sie specjalnie wykartkowal - nawet nie protestował - a pózniej jak ewentualnej awansujemy to brak Pique mógłby byc bardziej potrzebny
0
Według mnie tak bo mało protestował
0
Bardzo nie płakał z tego powodu
2
Pique wykartkowal sie na rewanz
0
Alba posymulowal
1
Mógł wyłożyć na pusta bramke
0
Czyżby jednak Bayern?
5
Gdyby Ramos strzelił karnego to moze gralibyśmy z Realem i to Real by wygrał Lm - bo wówczas nas ograł na Camp Nou. Nie ma ci gdybać :)
0
w wielu spotkaniach na wlsanym boisku w tym sezonie Real aplikowla bez problemu 5 bramek - a czesto te slabsze druzyny przy wyniku 2-0, 3-0 odpuszczaja, wiec ta silniejsza i tak im laduje pare wiecej bramek - przyznawanie za to punktu wydaje mi sie kontrowersyjne
0
Tu jest problem - drużyna słabsza która juz przegrywa kilkoma bramaki nie bedzie miała powodu zeby bronić mocniej przy 0-4 przeciwko Barcy czy Realu bo oni nie sa dla nich zagrożeniem. Takie mecze mogłyby pózniej decydować o mistrzostwie. Chyba ze za porażkę mniej niż 5 golami drużyna tez dostawałaby punkt / pół punktu. Inaczej słaby pomysł
0
Żywym przyznawaniem sie do spalonego - to trochę skomplikowane - bo często sami zawodnicy nie wiedza o tym:)
3
Tymczasem w Segunda Dvision na czele:
Deportivo Alaves - niektorzy kobice pamietaja ich przede wszystkim z niesamowitego finalu z Liverpoolem jeszcze w pucharze UEFA z 48 punktami
Leganes - 46 pkt
Oviedo - 43 pkt
Cordoba - 43 pkt
Gimnastic - 42 pkt
Mirandes - 40 pkt (ostatnie premiowane miejsce do gry w barazach)
1
no jaaak nie widzisz różnicy? Przeciez z Roma przebiegli 3 km wiecej niz za Benka i do tego Zidane to cudotwórca ;)
0
tak szczerze czy zajma 2 miejsce czy 4, to juz takiego wielkiego znaczenia nie ma. Wprawdzie przy 4 beda musieli grac w kwali do CL, ale no chyba nikt nie watpi ze sobie poradza.
Zdecydowanie wolalbym zeby zajeli 2 miejsce, a nie wygrali LM - na co wciaz maja spore szanse.
0
niby tak z drugiej strony w grupie D sa finalisci poprzedniego CA i do tego nieobliczalna Boliwia (choc na mniejszej wsysokosci nie powinni byc juz tak grozni.
Powiedzialbym, ze grupa A chyba najbardziej wyrownana:
Faworyci -
Grupa A: USA (gospodarz), Kolumbia
grupa B: Brazylia, i chyba Ekwador (uwzlgedniajac ich forme w kwalifikacjach) do ms)
Grupa C: Urugwaj, Meksyk
Grupa D: Argentyna, Chile
0
City wystawilo rezerwy bo Pellegrini nastawia sie na LM i nie chcial ryzykowac kontuzji i nie chcial przemeczac podstawowych graczy.
Meczu BVB nie ogladalem wiec nie odpowiedm :)
8
karny mimo wszystko sluszny, to ze Ronaldo wykorzystal sytuacje to inna sprawa, ale obronca Malagai spozniony
1
akurat mecze z Rayo sa zwykle dosc latwe i chyba nie pametam meczu w ktorym Rayo odebralo by punkty nam czy Realowi - tak samo jak Bilbao gdy jedzie na SB lub na Camp Nou - ale w przypadku Rayo dotyczy to obu stadionow. Ich styl jest fajny i ze slabszymi druzynami to sie sprawdza, ale z nami czy Realem konczy sie zwykle pogromem / pewna wygrana.
0
Modric jest w polu karnym w tej sytuacji - chyba odwrotnie analizujesz te sytuacje.
1
sliski temat - troche obronca Malagi przesadzil z ta noga, ale Modric tez wykorzystal sytuacje.
2
Real w tym sezonie:
0 pkt z Barcelona (d)
0 pkt z Sevilla (w)
0 pkt z Villareal w)
1 pkt z Atletico (w)
To wprawdzie mecze wyjazdowe (poza Barca), ale tez wiele mowia, Mozna powiedziec, ze zarowno Real jak i Atleti sa w plcey za Barca narazie wlasnie na potyczkach itsotnych z silnymi rywalami.
2
Z Realem w dwumeczu raczej tez bedziemy na plus - chyba za wierzysz ze Real nam zrobi manite na Camp Nou, wiec w przypadku Realu jest wlasciwie -10
0
Mysle, ze nawet w przypadku remisu z Sevilla, to ten luz bedzie przy remisie w derbach Madrytu.
Przy zwieciestwie Atletico ten remis tez nie bylby zly - Atleti ma najtrudniejszy terminarz z całej trójki.
Tak czy inaczej jak zwykle najgorsza jest wygrana Realu :)) - wiec plan jest taki zeby Atletico urwalo punkty Realowi bez wzgledu na nasz wynik.
0
mozna powiedziec, ze chlodne frony znad Andaluzji i znad Walencji :)
0
jestesmy juz bardzo blisko
Zostalo 13 spotkan, z czego mozemy sobie pozwolic na 4 remisy za darmo przy zalozeniu samych wygranych Atletico. Jezeli Real by do konca wygrywal (w tym z nami), to mozemy sobie pozwolic na dodatkowe dwie porazki / 3 remisy.
Jezeli do klasyku 3 kwietnia nie wydarzy sie nic niesamowitego, to wowczas co najmniej remis z Białymi to dla mnie bedzie tytuł.
2
Ciekawe czy Messi po raz pierwszy pokona Cecha?
0
w przypadku Atletico wydawanie sadow po pierwszej polowie jest niebezpieczne. Oni bardzo rzadko cos strzelaja w pierwszej polowie (chyba tylko3-5 goli) - ale co nie zmienia faktu, ze szansa jest.
0
Chodzi mi o to, ze nie da sie grac kazdego meczu jak ten z Valencia - po prostu tak sie nie da - przynajmniej NIKT w historii tak nie grał - mowie tu w kontekscie takiego natłoku meczow na takim poziomie. Po prostu pisanie o tym meczu i nie rzpatrywanie go w kontekscie tego, ze za 3 dni mamy mecz z Arsenalem i ze od 2 miesiecy gramy co 3 dni. Tak jak wyzej napisalem - jezeli krytykujesz to merytorycznie - a fakt slabszego meczu Twojej druzyny i mimo wszystko wygranego nie jest powodem takiego komentarza.
Poza tym piszesz nieprawde:
"Żadnej udanej indywidualnej akcji." - a chociazby akcja Suarez po ktorej finalnie to Neymar strzelil gola?
Po prostu sorry ale jak piszesz taki nierzetelny komentarz to nie dziwne ze dostajesz takie odpowiedzi i to nie jest kwestia szanowania.
0
Alez pudlo gracza Granaday Davida Barrala