0

33 spotkania bez porażki stały sie faktem

0

Niby tak ale Gerard wg mnie sie specjalnie wykartkowal - nawet nie protestował - a pózniej jak ewentualnej awansujemy to brak Pique mógłby byc bardziej potrzebny

0

Według mnie tak bo mało protestował

0

Bardzo nie płakał z tego powodu

2

Pique wykartkowal sie na rewanz

0

Alba posymulowal

1

Mógł wyłożyć na pusta bramke

0

Czyżby jednak Bayern?

5

Gdyby Ramos strzelił karnego to moze gralibyśmy z Realem i to Real by wygrał Lm - bo wówczas nas ograł na Camp Nou. Nie ma ci gdybać :)

0

w wielu spotkaniach na wlsanym boisku w tym sezonie Real aplikowla bez problemu 5 bramek - a czesto te slabsze druzyny przy wyniku 2-0, 3-0 odpuszczaja, wiec ta silniejsza i tak im laduje pare wiecej bramek - przyznawanie za to punktu wydaje mi sie kontrowersyjne

0

Tu jest problem - drużyna słabsza która juz przegrywa kilkoma bramaki nie bedzie miała powodu zeby bronić mocniej przy 0-4 przeciwko Barcy czy Realu bo oni nie sa dla nich zagrożeniem. Takie mecze mogłyby pózniej decydować o mistrzostwie. Chyba ze za porażkę mniej niż 5 golami drużyna tez dostawałaby punkt / pół punktu. Inaczej słaby pomysł

0

Żywym przyznawaniem sie do spalonego - to trochę skomplikowane - bo często sami zawodnicy nie wiedza o tym:)

3

Tymczasem w Segunda Dvision na czele:

Deportivo Alaves - niektorzy kobice pamietaja ich przede wszystkim z niesamowitego finalu z Liverpoolem jeszcze w pucharze UEFA z 48 punktami

Leganes - 46 pkt
Oviedo - 43 pkt
Cordoba - 43 pkt
Gimnastic - 42 pkt
Mirandes - 40 pkt (ostatnie premiowane miejsce do gry w barazach)

1

no jaaak nie widzisz różnicy? Przeciez z Roma przebiegli 3 km wiecej niz za Benka i do tego Zidane to cudotwórca ;)

0

tak szczerze czy zajma 2 miejsce czy 4, to juz takiego wielkiego znaczenia nie ma. Wprawdzie przy 4 beda musieli grac w kwali do CL, ale no chyba nikt nie watpi ze sobie poradza.

Zdecydowanie wolalbym zeby zajeli 2 miejsce, a nie wygrali LM - na co wciaz maja spore szanse.

0

niby tak z drugiej strony w grupie D sa finalisci poprzedniego CA i do tego nieobliczalna Boliwia (choc na mniejszej wsysokosci nie powinni byc juz tak grozni.

Powiedzialbym, ze grupa A chyba najbardziej wyrownana:

Faworyci -
Grupa A: USA (gospodarz), Kolumbia
grupa B: Brazylia, i chyba Ekwador (uwzlgedniajac ich forme w kwalifikacjach) do ms)
Grupa C: Urugwaj, Meksyk
Grupa D: Argentyna, Chile

0

City wystawilo rezerwy bo Pellegrini nastawia sie na LM i nie chcial ryzykowac kontuzji i nie chcial przemeczac podstawowych graczy.

Meczu BVB nie ogladalem wiec nie odpowiedm :)

8

karny mimo wszystko sluszny, to ze Ronaldo wykorzystal sytuacje to inna sprawa, ale obronca Malagai spozniony

1

akurat mecze z Rayo sa zwykle dosc latwe i chyba nie pametam meczu w ktorym Rayo odebralo by punkty nam czy Realowi - tak samo jak Bilbao gdy jedzie na SB lub na Camp Nou - ale w przypadku Rayo dotyczy to obu stadionow. Ich styl jest fajny i ze slabszymi druzynami to sie sprawdza, ale z nami czy Realem konczy sie zwykle pogromem / pewna wygrana.

0

Modric jest w polu karnym w tej sytuacji - chyba odwrotnie analizujesz te sytuacje.

1

sliski temat - troche obronca Malagi przesadzil z ta noga, ale Modric tez wykorzystal sytuacje.

2

Real w tym sezonie:

0 pkt z Barcelona (d)
0 pkt z Sevilla (w)
0 pkt z Villareal w)
1 pkt z Atletico (w)

To wprawdzie mecze wyjazdowe (poza Barca), ale tez wiele mowia, Mozna powiedziec, ze zarowno Real jak i Atleti sa w plcey za Barca narazie wlasnie na potyczkach itsotnych z silnymi rywalami.

2

Z Realem w dwumeczu raczej tez bedziemy na plus - chyba za wierzysz ze Real nam zrobi manite na Camp Nou, wiec w przypadku Realu jest wlasciwie -10

0

Mysle, ze nawet w przypadku remisu z Sevilla, to ten luz bedzie przy remisie w derbach Madrytu.



Przy zwieciestwie Atletico ten remis tez nie bylby zly - Atleti ma najtrudniejszy terminarz z całej trójki.



Tak czy inaczej jak zwykle najgorsza jest wygrana Realu :)) - wiec plan jest taki zeby Atletico urwalo punkty Realowi bez wzgledu na nasz wynik.

0

mozna powiedziec, ze chlodne frony znad Andaluzji i znad Walencji :)

0

jestesmy juz bardzo blisko

Zostalo 13 spotkan, z czego mozemy sobie pozwolic na 4 remisy za darmo przy zalozeniu samych wygranych Atletico. Jezeli Real by do konca wygrywal (w tym z nami), to mozemy sobie pozwolic na dodatkowe dwie porazki / 3 remisy.

Jezeli do klasyku 3 kwietnia nie wydarzy sie nic niesamowitego, to wowczas co najmniej remis z Białymi to dla mnie bedzie tytuł.

2

Ciekawe czy Messi po raz pierwszy pokona Cecha?

0

w przypadku Atletico wydawanie sadow po pierwszej polowie jest niebezpieczne. Oni bardzo rzadko cos strzelaja w pierwszej polowie (chyba tylko3-5 goli) - ale co nie zmienia faktu, ze szansa jest.

0

Chodzi mi o to, ze nie da sie grac kazdego meczu jak ten z Valencia - po prostu tak sie nie da - przynajmniej NIKT w historii tak nie grał - mowie tu w kontekscie takiego natłoku meczow na takim poziomie. Po prostu pisanie o tym meczu i nie rzpatrywanie go w kontekscie tego, ze za 3 dni mamy mecz z Arsenalem i ze od 2 miesiecy gramy co 3 dni. Tak jak wyzej napisalem - jezeli krytykujesz to merytorycznie - a fakt slabszego meczu Twojej druzyny i mimo wszystko wygranego nie jest powodem takiego komentarza.

Poza tym piszesz nieprawde:

"Żadnej udanej indywidualnej akcji." - a chociazby akcja Suarez po ktorej finalnie to Neymar strzelil gola?

Po prostu sorry ale jak piszesz taki nierzetelny komentarz to nie dziwne ze dostajesz takie odpowiedzi i to nie jest kwestia szanowania.

0

Alez pudlo gracza Granaday Davida Barrala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?