mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
N prosze Pedro strzela bramke
0
Z roma wystarczy im bramkowy remis - na Bernabeu spokojnie ograja Rzymian.
Z Malaga beda sie spinac na zwyciestwo - i tam pewnie bedzie nielatwo
0
dobra dobra - ja mam nadzieje, ze Cr bedzie mial tego krola strzelcow, a Barca bedzie przygotowywac sie wtedy spokoju do finalu LM jak np. w sezonie 2010/2011.
WZreszta w poprzednim bylo podobnie - ze tutaj wiele nie trzeba zeby rozstrzygnac te rywalizacje. Wowcas jak Real nie gral juz o nic Cr zakonczyl spotkania dwoma hat trickami. (Espanyol, Getafe)
1
Ostatnio sporo ladnych bramek strzelil:
1) Espanyol - tam tez ladny drybling
2) dzisiaj obie bramki
3) Z Sociedad swietny strzal
I jeszcze wczesniej w tym sezonie z Levante.
0
tutaj pewnie bedzie korekta na koniec sezonu - Wenger proboje rozrsuzac tlum / wzbudzic emocje. W polowie sezonu byli na pierwszym miejscu, wiec wiesz :)
3
W kwestii ligi angielskiej:
ta porazka dla United niemal krystalizuje cztery zespoly ktore beda grac w LM / el. LM - w przyszlym roku:
1. Leicester
2. Tottenham
3. Arsenal
4. City
United do 4 zespolu traci 6 punktow i ma mecz wiecej rozegrany
0
aha - no to widzisz - a ja Ci powiem, ze przynajmniej od tego czasu to niewiele sie zmienilo :)
0
taaak? Sezon temu:
Barca 94 punkty
Real 92 punkty
ATELTICO 78 punktow
Dwa lata temu Atletico wygralo lige - o czym juz napisalem.
W tym sezonie Real jest punkt za Atleti, ale maja mecz z nimi u siebie - i na koniec sezonu pewnie beda sporo punktow przed Atleti.
1
taaak? Chyba nie pamietasz jak byl np. sezon 2010/2011 - Barca oszczedzala sie przed finalem LM, a Grzmot ladowal bramki jak szalony i zrobil wnyik 40 goli w lidze - tylko ludzi mialo tu bol tylka ze nie wiem - a to bylo 5 lat temu.
0
no chyba jednak nie - Atletico tylko w jednym sezonie w lidze bylo glownym rywalem. Poza tym zawsze sa za Realem.
Dodatkowo w tamtym sezonie wszysktie trzy druzyny byly na koniec w odleglosci 3 punktow.
Poza tym prosze o czytanie ze zrozumieniem - w poprzednim poscie nie napisalem, ze Real od 3 lat jest lgownym rywalem, tylko ze poziom emocji zwiazancyh z meczami Realu jest tuaj bardzo wysoki, a czasami wyzszy niz przy meczachh Barcy.
0
przeciez tak jest od 3 lat - czesto mecze Realu wzbudzaja wieksze emocje tutaj
Po drugie wydaje mi sie, ze w trakcie meczow Barcy jednak wielu kibicow nie siedzi tutaj tylko oglada spotkanie :)
Po trzecie w lidze mecze Realu sa niemal tak samo wazne jak nasze - to ejst nasz glowyn rywal do tytulu i kazde ich potkniecie przybliza nas do mistrza tak samo jak nasza wygrana.
0
Co ti komentatorzy - atak z lokcia to zolta kartka - zaryzykowal Varane i tyle
0
Czerwona dla Varana - spore oslabienie przed meczem z Malaga
1
o czym Ty mowisz? Troche szacunku od Athelticu.
Po drugie zobacz jakie byly wtedy sklady
Po trzecie zobacz gdzie byl ten mecz - Athletic u siebie jest zawsze grozny i nie raz odbieral na San Mame punkty czy to Realowi czy Barcelonie
0
jak nasz z Malaga, czy jak nasz z Levante. Taka pilka
0
tutaj na kazdy mecz Realu wszyscy sie spinaja - moze poza meczami z Getafe i Aspanyolem
0
ale co tu przemyslec? - sam chcesz porazki Realu, ja tez - do tego tak jak kolega nizej napisal - to logiczne uwzgledniajac sytuacje.
Poza tym sytuacja jest dobra, ale jeszcze daleko do tytulu. Wiele wyjasni sytuacji po meczu naszych z Realem na Camp Nou.
0
w przypadku Realu to bez wzgledu cy ich trenerem dalej bylby Benek czy Tomek Hajto to z pilkarzami jakich maja zawsze trzeba na nich patrzec i traktowac jak glownego rywala.
Narazie za Zidana - rozegrali kilka swietnych meczow na SB, - zagreali jeden slabszy (Granada) ktory akuyrat wygrali i jeden niezly na wyjedzie ktory akurat zremisowali.
Za wczesnie zbey mowic. Na pewno poxs Barca, PSG, Bayernem Real jest glownym pretendentem do LM, a w lidze mamy niezla przewage, ale jezeli Real bylby w stanie wygrac na Camp Nou, to juz to tak rozowo nie wyglada
0
chyba jednak mowia - przypomnij mi kiedy Atheltic odebral punkty Realowi na Bernabeu. HIstoria w niektorych przypadkach mowi wiele, wiex deprecjonowanie tego jest bledem.
0
Rzymianie to nie maja najmniejszych szans w spotkaniu z Realem.
0
U mowię to nadal przy 1-1
0
Wskażcie mi kiedy ostatni raz Real stracił punkty z Bilbao u siebie? Nie ma co sie dziwić ty bedzie pewna wygrana Białych.
0
akurat tutaj nie zapominam - tylko juz nie wymienilem. Zreszta tutaj trzeba poczekac przynajmniej do konca sezonu - czy do nas w ogole wroci na kolejny rok. Poczatke w Gijon mial imponujacy, ale narazie jeszcze nie widze, zeby nie spedzil kolejnego sezonu na wypozyczeniu.
Bez sensu jakby mial siedziec caly sezon na lawce, albo grac ogony w PK.
0
wg mnie to bedzie stosunkowo latwy mecz - za czym przemawia wiele argumentow:
1) Camp Nou - co by nie mowic mecz u siebie a na wyjezdzie to dwa rozne tematy
2) ogromne oslabienia Celty
3) nasi odpoczywali w koncu po serii ciezkich meczow co 3 dni
4) Celta grala w czwartek i to w ciezkim spotakniu na wodzie
5) Forma Celty w ostatnich kolejkach
6) Historia - na Camp Nou z 49 spotkan Celta wygrala tylko 2 razy.
7) Nawet jak w poprzednim sezonie przegralismy 1-0, to nie bylo to taki mecz jak z Malaga gdzie oddalismy tylko 1 strzal, a mecz w ktorym ich cisnelismy i po prostu zabraklo skutecznosci.
0
1) Oba mecze byly meczami wyjazdowymi - teraz gramy u siebie - a to jest ogromna roznica
2) Braki Celty na mecz z nami: Aspas, Nolito, Bongonda, Orellana, Sergi Gomez, Fontas.
3) O ile kojarze zarowno Levante jak i Malaga nie graly oslabione
4) W spotkaniu z Levante - nie gral np. Busquets, a w spoktaniu z Malaga nie grali Pique i Neymar - teraz bedzie Once de Gala
5) Wiekszosc zawodnikow pierszego skladu miala wreszczcie dluzsza przerwe - beda bardziej wypoczeci - mecze w Walencji i w Andaluzji byly meczami w serii granymi co trzy dni - a pomiedzy rywale tacy jak Atletico, czy Atheltic.
6) Morale Celty po odpadnieciu z PK i po malej nadziei jak mieli 2-0.
7) Celta grala w czwartek, co tez im nie pomaga i to w dodatkowo trudnych warunkach
Zdziwie sie jak jutro nie bedzie lekko - ale zobaczymy bo futbol potrafi zaskakiwac.
Wg mnie mecze z Gijon czy Las Palmas beda trudniejsze (szczegolnie wyjazd z Gijon) - choc z Las Palmas moze byc o tyle trudne, ze Lucho moze znowu lekko zarotowac przez wyjazdem do Londynu
0
dodatkowo w stosunku do jesieni odejscie Fernandeza
0
nie tylko Nolito brakuje, ale i Aspasa miedzy innnymi
0
a niektorzy mysleli ze nie gra, bo jest szykowany do Barcelony
0
dokladnie jest jeszcze Rafinha (23) - tak czy inaczej Ozil w wieku 28 lat i za niemale pieniadze to jest ruch zupelnie bez glowy.
Dodatkowo kupienie Ozila teraz bez sprzedazy ktoregos z wyzej wymienionych Raktic./ Tuan (dopoiero co kupiony) to jest blokada kompletna dla ktoregokolwiek z Roberto./ Rafinha/ czy ew. Denis Suarez
0
Ozil uwzględniając nasza pomoc i jej sytuacje wiekowa jest niepotrzebny. Mysle ze nikt powaznie nie mysli o Ozilu.