0

wlasnie dlatego proponuje nie wracac do tego sezonu

1

proponuje nie wracac do sezonu 06-07

0

moga - zreszta chyba na rewanz z Getafe nie pojechaly nawet taki totalny rezerwy sklad, a calkiem nienajgorszy.

Inna sprawa, ze sezon 06-07 to jednak wielka masakra. Nie dosc, ze w CdR taka przegrana, to jeszcze ta koncowka LA Liga, gdzie Real robi jakies rzeczy kosmiczne w koncowkach, czy odrabail straty 0-3 (jak z Osasuna), no i w przedostatniej kolejsce Tamudazo, a na koniec mecz Realu z Mallorca, gdzie nadzieja nawet byla przez dluzszy czas.

2

mecz z Arsenalem bedzie kluczowy dla Lisow - jesli nie rpzegraja to naprawde moga marzyc o mstrzostwie - przy porazce - beda znowu miec na karku 3 druzyny pewnie - City, Totki i Arsenal wlasnie

0

A ja mam przeczucie ze Real bez problemu ogra Romę - Roma nie gra jakieś mega piłki.

0

Real wygra z Baskami u siebie - Bilbao Gra bez San Jose i Iniaki Williamsa.

Do tego Bilbao juz od niepamiętnych lat nie urwało punktow w lidze ani na Camp Nou ani na Bernabeu i zwykle dostaje niezłe baty. To zupełnie inna drużyna u siebie i na wyjezdzie w stosunku do tych wielkich

1

Wszystko zalezy od rozgrywek

Inne sa przepisy w La Liga i w Lidze Mistrzow, a inne w lidze angielskiej.

W lidze angielskiej chyba trzeba rozegrac x minut, zeby dostac medal np. - w lidze hiszpanskiej bodajze wystarczy jak jestes w kadrze.

w LM tez trzeba rozegrac minuty zeby byc oficjalnym zwyciezca - dlatego Bravo nie jest oficjalnym zwyciezca tego trofeum.

0

ok rozumiem- teraz z ciekaowisc spojrzalem w profil kolegi i teraz ma Barca i PSG

0

roznica jest taka, ze rezerwy Valencii graja u siebie

0

czy on napsal, ze kibicuje jednoczesnie Barcelonie i Realowi - napisal jedynie, ze poza hymnem Barcy podoba sie tez Realu - nie widze nic w tym zlego.

1

nie bedzie, ale rezerwy maja wazne zadanie - utrzymac passe meczow bez porazko

8

"Jego końcowe dwa lata dobrej gry nic nie zmienią w kontekście całej kariery. Cieszę się, że odszedł. Zawsze byłem jego przeciwnikiem."

Mi sie nie narazasz - tylko piszesz nieprawde - Valdes wlasciwie od sezonu 08/09 gral badzo dobrze - wiec nie dwa lata, a piec lat na badzo wysokim poziomie - dodatkowo doskonala gra nogami.

Jasne - z Liverpoolem kompletnie nam zawalil spotkanie, ale za to sezon wczesniej z Arsenalem w finale LM byl kluczowa postacia zwiazana ze zwyciestwem w LM.

1

przede wszystkim to VV dopiero co wraca na dobre do gry - blisko rok przerwy jesli chodzi o rytm meczowy i jeszcze po ciezkiej kontuzji. W barwach Barcy babole zdazaly mu sie na poczatku kariery (szczegolnie bramki Villi), ale pozniej w latach 2009-2014 w wiekszosci to byla ostoja.

W sezonie 2005-2006 rozegral swoj najwazniejszy mecz na niezwykle wysokim poziomie czyli final LM.

1

Po prostu Aspanyol zobaczyl przed meczem ze graja z Realem .... i juz sie nadstawili :)

0

a takze w kazdym inny meczu w ktorym mecze jest na styku (Granada x2, Bilbao) - moze poza Sociedad.

2

A na fiolteowej nowa teoria spiskowa - podobno wyrzucenie Relau z CdR bylo ustawione :)))) - myślę, że ktoś Benkowi kupil solidna szynke, zeby wystawil w tym spotkaniu Czeryszewa.

Nie moge - ze ten temat nadal zyje

1

Jak mowa o kartkowania to nie nogę zapomnieć o tej akcji Mourinho - Dudek - Iker i ta rola naszego golkipera bezcenna

1

Naprawdę padło 68 tys bramek samobójczych w rozgrywkach w Hiszpanii;)?

0

kolega nie pisal, ze odrobia - tylko zeby nie przegrac - bo wtedy zakonczy sie nasza passa 28 spotkan bez porazki

0

Nie do końca - bo nie co roku gramy w SPH, SPE i KMS czyli to daje 5 spotkań więcej w tymbwyjaD do Japonii. Noi sa ME w 2016 co skarbca terminarz ligowy

0

Roma nie ma najmniejszych szans - dostanie niezle becki od Realu

0

Akurat to byl ich pierwszy naprawde slabszy mecz, ale generalnie to jemu chodzilo zeby nie oceniac goscia po 5 spotkaniach, w tym 3 miazdzacych zwyciestwach (ale z ogorkami), 1 pechowym remisie (Cejudo zaliczyl strzal zycia) i dzisiejszym kiepskim ale wygranym spotkaniu.

0

"a Barcelonie nigdy nie wychodziła na dobre duża przewaga pktowa." - naprawde??

sezon 08/09 w sumie na dobre wyszla duza przewaga bo bylo z czego tracic a sezon zakonczyl sie trypletem. Sezon 10/11 rowniez mielismy niezla przewage, w sezonie 12/13 duza przewaga dala nam mistrzostwo :)

Ja chce duza przewage - jezeli mozna :)

0

" po zaległym meczu będzie 7," - to jest dosc kadegoryczne stwierdzenie - jeszcze zebysmy grali z Gijon u siebie - ale jak widac mecze wyjazdowe to wcale nie taka oczywista sprawa.

Nasze ostatnie ligowe wyjazdy (Valencia remis, Espanyol remis, Malga wygrana 2-1 i dzis Levante) - wiec dlatego narazie mamy 4 pkt - a co dalej to poczekajmy.

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

nie podisujmy sobie 3 pkt przed meczem - jasne jestesmy faworytami, ale na ten moment sa 4 pkt.

1

Malaga 2-1, Atletico tez tylko 2-1, Levante (do 90 minuty bylo 1-0)

Na poczatku sezonu z Bilbao 1-0, Malaga 1-0, Atletico 2-1, Las Palmas 2-1

Troche tych spotkan 1 bramka wygralismy

A Real np. sfrajerzyl z Valencia, czy Atletico

1

W sumie cala czolowka zaliczyla sredni weekend a wszyscy wygrali:

Atletico z Eibar 3-1
Levante - Barcelona 0-2
Granada - Real 1-2

0

warto by sobie przypomniec mecz Realu z Granada na SB - wtedy tez tylko jedna bramka Real wygral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?