mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, bo to bylaby pierwsza bramka Leo w historii zdobyta w drugiej minucie
7
Znow kradziez - spalony z capy
Dodatkowo szkoda - bo to mogla byc pierwsza bramka Messiego w drugiej minucie
0
Do Walencji w srode pojada pewnie rezerwy - wiecej jeden wyjazd mniej
0
No to iniaki Williams tez nei zagra z Realem
0
San Jose nie zagra z Realem... a to byl jedyny zagrozony pilkarz
0
moze tak byc - ale zobaczymy, bo jak Messi za rok - dwa cofnie sie mocniej do pomocy, to moze Neymar z tego skorzysta. Jezeli to Ney wtedy bedzie wiecej strzelal to tez i bedzie mial wieksza szanse na ZP.
Zobaczymy tez co sie stanie (jezeli) Messi przygasnie, to czy Neymar bedzie w stanie dlugofalowo pociagnac Barce do pucharów.
Sporo tez moze zalezec od kwestii takich jak kontuzje - oby nie dotykaly one ani Leo ani Neymara, ale sporo jest czynników do uwzglednienia.
Mimo wszystko na moment kariery (24 l.) to Messi zjada Neymara.
10
Fajnie, ze Rayo dzisiaj wygralo - to jest zespol ktory zasluguje by grac w La Liga i Paco Jemez robi tam niesamowita robote. Mam nadzieje, ze nie spadna.
0
i dodatkowo ta liczba trofeow jest watpliwa, bo Ney z Santosem tak wiele nie wygral - oczywiscei poza Copa Libertadores, to 3x wygral trofeo campeonato paulista - a to sa tylko rozgrywki stanowe, podczas gdy Leo zapisywal juz na swoim koncie LA Liga, czy LM.
0
Po pierwsze kolega wyzej nie pisal, ze nie da sie zdobyc 60 goli, ale ze jest trudniej.
W tej kwestii - po czesci kolega wyzej ma racje, po czesci Ty bo
1) Majac w zespole takich zawodnikow, to jednak te gole sie faktycznie rozloza mocniej niz np. jak Messi gral z Pedro i Alexisem (lub czasami Fabsem)
2) Taka dorbna rzecz - bedac liderem w atakiu mozesz wykonywac wszystkie karne i wolne, a to jest zawsze dodatkowa szansa na bramke, a Ney potrafi strzelac z wolnych
Z drugiej strony, majac jednak taki tercet w ataku wzrasta szansa na wieksze zdobycze bramkowe (co widac po wynikacj bramkowych Barcy z ostatniego sezonu i 2015 roku), wieksza ilosc sytuacji stwarzanych, a także w przypadku taktyki druzyn grajacych przeciwko Tridente - taktka obrony nie moze byc nastawiona wyłącznie na obrone przeciwko Messiemu - bo Neynmarowi nie mozna zostawic tyle wolnego miejsca co np. Pedro.
2
ja zdecydowanie Leicester - to byoby cos
1
poza tym w lidze czy zajmiesz drugie czy trzecie miejsce to juz takiego znaczenia nie ma - jak dla mnie Rela niech bedzie przed Atleti, byleby za Barca.
1
Atletico rzadko kiedy strzela bramke w pierwszej czesci spotkania - fajnie jakby remis wpadl, ale Atleti tak sobie zwykle te mecze 1-0, 2-0, 2-1 wygrywa. Zreszta ja wciaz upatruje Real jako naszego najgrozniejszego rywala w walce o tytuł.
0
na pewno zwieksza szanse absencja Godina i Felipe Luisa.
0
spoko - w sumie troche artykul to pomija - bo to porownanie w liczbie trofeow wyglada jakby Ney osiagnal niemal tyle samo co Leo, a w Santosie nie wygral ani razu mistrzostwa Brazylii
1
"ale nie pomyślałbym że głównego rywala w walce o tytuł odprawią "trójeczką" (gola ze spalonego nie liczę :P)." - gola ze spalonego nie liczysz, a karnego dla City?
Zeby nie bylo to naprawde swietne ze Leicester tak sobie radzi - ale nie lubie wybiorczego przywolywania decyzji sedziowskich na korzysc jednej strony.
1
no wlasnie mowie
0
campeonato paulista to nie sa oficjalne trofea?
1
Lisy beda mialy juz 6 pkt przewagi nad City - oni naprawde moga zdobyc mistrzostwo - NIEWIARYGODNE. To jest chyba bardziej niewiarygodne niz to co zrboilo Atletico w sezonie 2013/2014
0
Nie jestem pewny jak to do konca jak to jest teraz w rozgrywkach w Brazylii - ale Ney ma kilka trofeow z Santosem w ramach rozgrywek stanowych Campeonato Paulista - a oprocz tego sa faktyczne mistrzostwa Brazylii (najistotniejsze rozgrywki) - ktorych Neymar nie wygral. Nie chce oczywiscie porownywac tego do pucharu Katalonii, ale jednak sa trofea i trofea.
0
wiem - wlasnie dlatego nie porownywalbym strzelania teraz do 2012.
1
narazie styczen za nami, wiec nie porownywalbym tego do 2012
0
Suarez nie gral do paxdziernika, ale w tym roku Messi mial dluzsza kontuzje, wiec to sie troche znioslo. Fakt, ze mamy wiecej meczow na pewno zwieksza szanse. w KMS Suarez strzelil 5 Messi 1, w SPE - Messi 2, Suarez 1, w SPH Messi 1 - razem 10 bramek z tych spotkan.
0
maksymalna liczba spotkan to:
2 PK - choc z Valencia pewnie żaden z nich nie zagra
17 La Liga
7 LM
Razem 26 spotkan na 43 gole Tridente - wydaje sie mozliwe - ale wlasnie wiele zalezy od tego jak daleko zajdziemy w LM i jak sie bedzie rozstrzygac Liga.
Wiesz ile bylo goli Tridente na tym etapie sezonu rok temu?
63
Komisja powinna w ogole cofnac kare i zdecydowac sie ukarac Messiego za symulowanie.
0
hm, teraz ma 39 bramek, do Samitiera brakuje mu 25 bramek. W ostatnich latach srednio strzeal 4-5 bramek co edycje PK-a.
Jezeli przez kolejnych 6-8 lat bedzie gral w Barcy, Barca bedzie dochodzic do 1/2 finalu CdR, a Messiego oszczedza kontuzje, to mysle ze tak. Jezeli te warunki nie beda spelnione to pewnie nie.
Rekord wszech czasow goli w PK-a nalezy do Zarry i wynosi 81 bramek - tego juz nie przegoni.
6
Warto zaznaczyc jeszcze, ze Messi zostal najlpeszym strzelcem w meczach przeciwko Nietoperzom i wyprzedzil Cesara.
3
"Leo Messi w Pucharze Króla strzelił już 37 bramek. Przed nim w tej statystyce znajdują się jedynie Samitier (64) i Kubala (49)."
Blad w tej statystyce - Messi ma juz 39 bramek w PK.
2
I jako skrzydłowy jest zwolniony z dryblowania
0
Po części fakt ze Messi miał kontuzje 2 miesiące wpłynęło na to ze ma te 11 bramek mniej. Co do CRa to w lidze maja tyle samo bramek, w lm Ronaldo ma ich sporo więcej a w CdR tutaj wszyscy dobrze pamiętamy dlaczego Real nie gra, i tak wynik ma niesamowity ale z tym waleniem więcej niż Messi i Cr to tak jeszcze bez przesady
0
Przypuszczam ze wycieczka na Mestalla pojedzie w mocno rezerwowym składzie - moze sie zdarzyć ze to ten mecz przerwie nasza passe bez porazki