mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jest najlepszym strzelcem Barcelony w meczach z Valencia (19) - wyprzedził Cesara.(18)
5
Jak zwykle ciekawostka odnosnie strzelcow Barcy w CdR w historii:
Dla przypomnienia lista najlepszych strzelców dla Blaugrany w CdR:
Ranking Nationality Name Years Goals
1 Spain Josep Samitier 1919–1932 65
2 Hungary László Kubala 1950–1961 49
3 Argentina Lionel Messi 2004– 39
4 Spain César 1942–1955 36
5 Philippines Paulino Alcántara 1912–16,1918–27 35
6 Spain Josep Escolà 1934–37,1940–48 34
7 Paraguay Eulogio Martínez 1956–1962 32
8 Spain Ángel Arocha 1926–1933 29
9 Spain Mariano Martín 1939–1948 26
10 Spain José Antonio Zaldúa 1961–1971 25
Messi na 3 miejscu oddalil sie od Cesara i ma 10 bramek straty do Kubali.
0
to co mial oddac karnego jak go dostal od Leo, zeby przy rozstrzygnietym meczu tez sie wpisal na lsite strzelcow. W jednym spotkaniu sam oddal karnego Suarezowi kiedy temu nie szlo - wiec pisanie ze mial dac teraz Suarezowi z czapy.
Zeby nie bylo wg mnie Ney wykonuje karne gorzej od Leo, ale jednak dostaje je od Leo gdy wynik jest rozstrzygniety, a sam Ney nie wpisal sie na lsite strzelcow.
1
i jeszcze Guidetti z Celty
0
chyba Suarez bo ma 4:)
4
to kto wezmie pilke do domu?
0
to dobrze bedzie mozna dac odpoczac np Messimu
2
Messi dogonil Munira i sa ex equo najlepszymi strzelcami PK
0
przeciez Messi oddal mu karnego bo nie mial jeszcze brramki - nominalnie karne wykonuje Leo.
0
jak Real rozbija Sporting gijon czy deportivo nikt nie pisze o rozkladaniu nog - z aspanyolm to inna kwestia - chyba dla srednio ogarnietego kibica nie musze tlumaczyc dlaczego
0
Leo wygral juz ten turniej i pewnie nie ma niego takiego cisnienia jak CA i MS
1
"popatrz na sytuację bramkową, on poszedł zaasekurował, zawodnik Atletico nie trafił w piłkę która przeleciała mu między nogami. Więc była to dobra interwencja, Tylko się chłop nie rozdwoi aby kryć 3/4 pola karnego. "
To jest kwestio czysto interpetacyjna, a nie fakt - redakcja uznala, ze skoro pilka przeleciala obok niego to powinien ja wybic, a nie puscic ja obok siebie - Ty uwazasz, ze przeszkodzil Griezmanowi.
"W 56 minucie Griezman wchodzi z lewej strony wbiegaąc na środek i jego kontrolował Pique, Alves był na swojej nominalnej pozycji, podchodził do Griezmana, ale nawet gdy zdążył i zdecydowałby się na interwencję to byłby karny bo stał za Griezmanem, bo był na kilkukrotnie gorszej pozycji. Tu była ewidentna wina Pique który podobnie jak przy sytuacji bramkowej krył na radar. "
Oczywiscie w koncowej fazie akcji nic nie mogl zrobic - natomiast przed tym popelnil blad w ustawieniu - wracal truchtajac i do tego nikogo nie kryl, wiec nie zachowal sie w tej sytuacji najlepiej.
1
"Ale gdzie on idzie na sekurację? Griezman schodzi z lewej strony a przed nim jest Pique. Alves stoi dalej i jest za Griezmanem więc nie miałby praktycznie szans na obronę takiej sytuacji skoro Griezman oddaje strzał z pierwszej piłki. "
Zobacz co Alves robi chwile przed ta sytuacje - truchta w strone bramki - ale to nie ma sensu bo za kim truchta? Za powietrzem? Powinien byc znacznie blizej Griezmana?
0
Odnosnie sytuacji z 56 minuty - Alves byl zle ustawiony, bo kogo kryl - powietrze? Bylo sporo czasu zeby sie lepiej ustawic i byc blizej Griezmana w tej sytuacji.
Jeszcze jedno - jasne, ze Alves nie jest odpowiedzialny za lewa strone i tu pelna zgoda, ale jezeli idzie w tamta strone (idzie na asekuracje) to jakas odpowiedzialnosc juz zaczyna na nim ciazyc w kwestii akcji rywala z tamtej strony.
Pamietam nasza dyskusje w kwestii Mascherano - kiedy pisalem, ze Javier nie byl odpowiedzialny za danego gracza i ze probowal jedynie naprawic blad innego gracza druzyny - to zrobiles wowczas Mascherano glowyn winowajcą bramki - więc ironia w kwestii tego, ze Alves nie broni na lewej stronie zupelnie niepotrzebna. Jezeli tam idzie - to nie po to zeby stac i sie przygladac tylko zeby asekurowac. I tutaj zaznacze, ze oczywiscie nie jest on glownym winowajcą bramek, ale jego zachowanie tez pozostawia wiele do zyczenia.
0
zgazdam sie tym razem - gdybysmy mowili o takeij sytuacji jak ta Suareza przeciwko Bilbao - to mozna powiedziec, ze faktycznie Suarez to wywalczyl karnego + czerwien ( ew. mozna by pisac ze mialby gola, bo juz minal bramkarza) - ale tutaj gdzie oba faule byly w niegroznych sytuacjach i kompletnie bezsensowne, to duzo wiecej tej "zaslugi" trzeba przypisac graczom Atleti.
0
a nie? Od sezonu 2010/2011 sa co roku w polfinale LM i jeszeli w tym roku beda w polfinale to wyrownaja albo pobija rekord Barcelony.
Poza Barca, Bayernem to Real jest trzecia najwieksza potega w ostatnich latach w LM.
0
bez przesady z tymi oparami Manciniego. Pelelgrini jednak sporo zrobil w City. Za Manciniego to bylo jedno mistrzostwo i to ledwie ledwie, a w LM bylo jeszcze gorzej bo z grupy nie wychodzili.
0
raczej malo prawodpodobne zeby w lidze hiszpanskiej stracone bramki decydowaly o spadku. Jednakze dobrze zeby Real sie wystrzelal w takich meczach, aby pozniej w takich jak ten z Betisem gubil punkty. :)
0
a czy ja gdzies napisalem ze strzela?
5
czy to wazne - ja tam bym oddawal pichichi co roku Crowi bylby majstraa zdobywala nasza Barca. Mysle, ze Luis stara sie pomagac druzynie przede wszystkim.
0
zobaczymy - sporo zaleay od tego jak daleko dojda Barca i Real w LM i jak bedzie w kwestii ligi - a tu wiele bedziemy wiedziec po meczu z Realem w lidze.
W przypadku gdy Real by sie zblizyl to walka bedzie do konca, jezeli udaloby sie nam jednak wygrac na Camp Nou z Bialymi, to bylby to raczej cios decydujacy, a wowczas LE moze oszczedzac naszych przed waznymi meczami w LM i ew. finale PK.
0
W żadnym razie - największym faworytem jest Cr a następnie Suarez. Messi moze nawet podgonić alw strata jest zbyt duża. Kontuzja zrobiła swoje. Do tego CR mocno nastawia sie na takie mecze i do tego karnych nie oddaje a Leo moze Neyowi czy nawet Luisowi jeżeli któremuś nie bedzie szło.
1
Ronaldo 3 z rzędu hat trick przeciwko aspanyolowi.
1
W bramkach pewnie nie dogoni ale przeciez nie o to chodzi a o mistrzostwo
0
Z Barcelona i owszem
0
Ten komentarz to chyba dotyczy wszystkich drużyn poza Białymi
13
Jak to mówią takimi meczami wygrywa sie najważniejsze trofeum czyli Pichichi :)
0
Raczej typowy espanyol damy ile chcecie
0
No to Pierwsze wypięcie tyłka
0
ponad 100 meczów Steauy - nie do zrobienia