mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tymczasem Bale hat trick
0
Bilbao na wyjezdzie nie jest takie mocne i przynajmniej w ostatnich kilku dobrych latach Baskowie zarowno z Barca jak i Realem zawsze przegrywali na wyjedzie i to najczesciej wysoko.
0
aha - no to koelga wyzej napisal nieprawde . Niezle ze wynalazles cos takiego.
0
nie do konca, bo jednak przgeralismy z Niemcami w grupie, wiec na podstawie czego zasluzylismy?
Mam jednak nadzieje, ze mecz o 3 miejsce padnie naszym lupem
1
NIe moge sie doczekac kiedy Leon bedzie u nas gral - wtedy zyskami bardzo wiele.
0
cos ustrzeli., ale Real pewnie skonczy 5-1
0
jak zawsze :) nic sie nie zmienia
0
a kiedy? Przeciez tam jest Grzmot.
Jak Grzmot pauzowal po bicu graczy Cordoby to karnego strzelal Bale
4
Wazne ze Barca zgarnela komplet punktow , wiec nie taki zly :)
Polacy jutro wygraja z Niemcami
0
Ta mina Crista po nie strzeleniu idealnej sytuacji bezcenna- druzyna prowadzi 2-0, a on jakby zaraz mial zaczac plakac
1
trzeba bedzie wygrac z Niemcami
0
Zaraz bedzie po meczu - Polacy juz przegrywaj 5-10 w trzecim secie
0
akurat Kubiak juz drugi raz czy trzeci cieszy sie w stron rywali - z Niemcami tez mial spine. Musi Kubiak troche odpuscic bo z tego nic dobrego nie wyniknie
0
w tym secie nie mielismy zadnej - w poprzednim owczem
0
le[piej ze polfinal niz mecz o 3 miejsce
0
REal - Deportivo 2-0
Francja - Polska 2-0
slabe te wyniki
Do tego Real mocno gniecie Deportivo i tu pewne 3 punkty sie szykuja
2
pamietaj, ze Leo mial wteyd mnostwo dubletow. Bodajze w 6 czy 7 meczach pod rzad zaliczyl dublet. Hat tricki zaliczyl wtedy jedynie z Deportivo i Osasuną (z Osa bylo nawet 4).
0
no to kpon poszedl sie - bo nie ma drugiej serii
0
Na TVP 2 za chwile :)
0
Rosja jednak w finale
0
teraz mozemy wypowiadac sie w tym temacie bo dopadlo go to tez w Chelsea, jednak wczesniej tak nie bylo.
0
22:21 dla Rosjan - wyrownana koncowka
0
Wyrownana gra w 4 secie - Niemcy Rosja 18:18
0
??? Czlowieku pomysl co piszesz. Czy ja Cie obrażam - strasznie dziecinny tekst s Twojej strony - taki w stylu Twoja Stara.
Ten Chlopak jednak gral 6 miesiecy, bo trenowal z druzyną - wiec juz nie robmy z niego goscia ktory siedzial i nic nie robil. Troche mial okazji nauczyc sie gry z Messim, Suarezem itp, Do tego gral w reprezentacji.
Mowie tylko, ze ten mecz to jest Granada, wiec jednak outsider w La Liga wiec nie ma co sie napinac za wczesnie.
Fabregas swietnie gral nawet pol sezonu, a pozniej znikal. Dlatego tak jak niektorzy pisali zeby po ewneutlanych 3 slabszych meczach Ardy / Vidala nie wydawac wyrokow to ja apeluje zeby i w durga strone ich nei wydawac.
2
moim zdaniem piczicczi pojdzie jednak do Panny - bo u nas te bramki beda sie rozkladac, a Messi pewnie bedzie tez czasami oddawal karne przy pewnych wynikach. W Realu Panna bedzie strzelal z kazdej pozycji
0
Messi swoja droga coraz blizej Neya i Suareza.
Od powrotu w meczu z Realem (liczac od kolejnego spotkania) - Messi strzelil 6 bramek - Ney 3, a Suarez tez 3.
1
Swoja droga prosze nie podniecajmy sie jeszcze gra Turana - to byl mecz z Granada - pierwsze oceny przyjda po meczach z Malaga i Atletico
0
Tymczasem Rosja prowadzi z Niemcami 2-1
3
ja ogladam Polaków - to jeednak turbo wazne spotkanie, a mecz Realu to mecz ligowy i do tego raczej 3 pkt wpadna na konto MAdrytyu - chlopaki beda zmotywowani po przyjsciu Ziozu
2
To jest 8 z rzędu sezon Leo Messiego w którym to strzela hat tricka dla Barcelony. Wydaje mi sie ze w la liga jest to jego 7 sezon z rzędu z hat trickiem.
Nie moge sobie przypomniec czy w sezonie 08/09 zaliczyl hat tricka w La Liga