0

A tymczasem Bale hat trick

0

Bilbao na wyjezdzie nie jest takie mocne i przynajmniej w ostatnich kilku dobrych latach Baskowie zarowno z Barca jak i Realem zawsze przegrywali na wyjedzie i to najczesciej wysoko.

0

aha - no to koelga wyzej napisal nieprawde . Niezle ze wynalazles cos takiego.

0

nie do konca, bo jednak przgeralismy z Niemcami w grupie, wiec na podstawie czego zasluzylismy?

Mam jednak nadzieje, ze mecz o 3 miejsce padnie naszym lupem

1

NIe moge sie doczekac kiedy Leon bedzie u nas gral - wtedy zyskami bardzo wiele.

0

cos ustrzeli., ale Real pewnie skonczy 5-1

0

jak zawsze :) nic sie nie zmienia

0

a kiedy? Przeciez tam jest Grzmot.

Jak Grzmot pauzowal po bicu graczy Cordoby to karnego strzelal Bale

4

Wazne ze Barca zgarnela komplet punktow , wiec nie taki zly :)

Polacy jutro wygraja z Niemcami

0

Ta mina Crista po nie strzeleniu idealnej sytuacji bezcenna- druzyna prowadzi 2-0, a on jakby zaraz mial zaczac plakac

1

trzeba bedzie wygrac z Niemcami

0

Zaraz bedzie po meczu - Polacy juz przegrywaj 5-10 w trzecim secie

0

akurat Kubiak juz drugi raz czy trzeci cieszy sie w stron rywali - z Niemcami tez mial spine. Musi Kubiak troche odpuscic bo z tego nic dobrego nie wyniknie

0

w tym secie nie mielismy zadnej - w poprzednim owczem

0

le[piej ze polfinal niz mecz o 3 miejsce

0

REal - Deportivo 2-0
Francja - Polska 2-0

slabe te wyniki

Do tego Real mocno gniecie Deportivo i tu pewne 3 punkty sie szykuja

2

pamietaj, ze Leo mial wteyd mnostwo dubletow. Bodajze w 6 czy 7 meczach pod rzad zaliczyl dublet. Hat tricki zaliczyl wtedy jedynie z Deportivo i Osasuną (z Osa bylo nawet 4).

0

no to kpon poszedl sie - bo nie ma drugiej serii

0

Na TVP 2 za chwile :)

0

Rosja jednak w finale

0

teraz mozemy wypowiadac sie w tym temacie bo dopadlo go to tez w Chelsea, jednak wczesniej tak nie bylo.

0

22:21 dla Rosjan - wyrownana koncowka

0

Wyrownana gra w 4 secie - Niemcy Rosja 18:18

0

??? Czlowieku pomysl co piszesz. Czy ja Cie obrażam - strasznie dziecinny tekst s Twojej strony - taki w stylu Twoja Stara.

Ten Chlopak jednak gral 6 miesiecy, bo trenowal z druzyną - wiec juz nie robmy z niego goscia ktory siedzial i nic nie robil. Troche mial okazji nauczyc sie gry z Messim, Suarezem itp, Do tego gral w reprezentacji.

Mowie tylko, ze ten mecz to jest Granada, wiec jednak outsider w La Liga wiec nie ma co sie napinac za wczesnie.

Fabregas swietnie gral nawet pol sezonu, a pozniej znikal. Dlatego tak jak niektorzy pisali zeby po ewneutlanych 3 slabszych meczach Ardy / Vidala nie wydawac wyrokow to ja apeluje zeby i w durga strone ich nei wydawac.

2

moim zdaniem piczicczi pojdzie jednak do Panny - bo u nas te bramki beda sie rozkladac, a Messi pewnie bedzie tez czasami oddawal karne przy pewnych wynikach. W Realu Panna bedzie strzelal z kazdej pozycji

0

Messi swoja droga coraz blizej Neya i Suareza.

Od powrotu w meczu z Realem (liczac od kolejnego spotkania) - Messi strzelil 6 bramek - Ney 3, a Suarez tez 3.

1

Swoja droga prosze nie podniecajmy sie jeszcze gra Turana - to byl mecz z Granada - pierwsze oceny przyjda po meczach z Malaga i Atletico

0

Tymczasem Rosja prowadzi z Niemcami 2-1

3

ja ogladam Polaków - to jeednak turbo wazne spotkanie, a mecz Realu to mecz ligowy i do tego raczej 3 pkt wpadna na konto MAdrytyu - chlopaki beda zmotywowani po przyjsciu Ziozu

2

To jest 8 z rzędu sezon Leo Messiego w którym to strzela hat tricka dla Barcelony. Wydaje mi sie ze w la liga jest to jego 7 sezon z rzędu z hat trickiem.

Nie moge sobie przypomniec czy w sezonie 08/09 zaliczyl hat tricka w La Liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?