- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 632 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 632 Culés
4
Tak jak mówiłem, co z tego że PSG gra lepiej? Z Realem też grali lepiej... Dla mnie to będzie faworyt LM jak wreszcie pokażą klasę z kimś poważniejszym bo wielu śmieje się z City, a na dobrą sprawę PSG wcale nie lepsze... Okej dochodzili dalej ale czy pokonali kogoś wielkiego poza Chelsea która ostatnio gó*** gra?
Rok temu to Mou się skompromitował, chwała PSG że wtedy dali radę ale ogólnie póki co to nie jest to nikt nie do przejścia.
Chwila i Costa mógł napocząć PSG.
Miałem inne zdanie o PSG ale po tym śmiesznym dwumeczu z Realem zrozumiałem że na ten moment nie mają szans na coś więcej niż 1/4, a myślę że z Chelsea odpadną.
0
@Stinger Problem jest taki, ze Chelsea w 2/3 ostatnich edycji LM odpadalo z Barca - a w tej trzeciej odpadlo z Chelsea przy wyrownanym bilansie.
Jakby nie patrzec PSG wygralo z nami 3-2 w fazie grupowej w poprzedniej edycji.
Dodatkowo PSG nie zaliczylo tylu wpadek co City - ktore nie potrafilo wyjsc z fazy grupowej i przegrywalo w niej z Ajaxem m.in.
Swoja droga City rowniez w ostatnich 2 edycjach konczylo swoja przygode z LM na Barcy :)
Jak dla mnie PSG to gdzies zepsuł numer 4-5 do wygrania LM po Barcy, Realu, Bayernu i Juventusu.
1
@mekston Ja stawiam wyżej jeszcze Atletico, de facto mocna ale niedoceniana ekipa.
Juve? Siłą rzeczy trzeba ich uwzględnić ale moim zdaniem odpadną z Bayernem więc już ich "skreślam" (gorzej jak za wcześnie).
0
@Stinger no tak wyszlo z losowania, ze Benifica gra z Zenitem, Wolfsburg z Gent, a Juve z Bayernem czy nawet Chelsea PSG.
Duza szansa dla Juve sa oslabienia w obronie Bayernu, ale wiadomo, ze to Bayern jest wciaz faworytem tej rywalizacji. W zeszlym sezonie Juve jak bylo w czworce to tez bylo skreslane, a w sumie kadrowo nie wygladaja gorzej - Dybala zastapil Teveza. Z Bayernem nie zdziwie sie jak ten dwumecz rozstrzygnie sie na zasadzie remisu i zdecyduja bramki strzelone na wyjezdzie
1
@mekston Fakt, Juve nie wygląda gorzej rzekłbym nawet że obecnie lepiej właśnie przez tą obronę Bayernu jednak Bayern nie z takimi problemami sobie radził więc myślę że wywalczą bo bardzo zaciętym dwumeczu ten awans.