matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ale co jakieś 2 tygodnie mały news by nie zaszkodził jak mu idzie powrót do zdrowia. Tak wszyscy ubolewali o jego kontuzji, że był w formie itp a teraz o nim zapomnieli wszyscy.
1
Jak przebiega rehabilitacja Vidala? Jakby Messi miał taką kontuzje to codziennie były by newsy o Messim i jego reh. a tutaj jeśli chodzi o Vidala to cisza.
1
No i dobre
0
Z nowym trenerem to się może zmienić.
0
Oby to była once de gala na następny sezon :)
http://www.footballuser.com/1567959/FC_Barcelona
0
Messi będzie rozrzucał piłki do dwóch rakiet na skrzydłach Alby i Bellerina :) Było by pięknie :)
0
Ciężko będzie. Jak wygrają zaległy mecz to będzie znowu 5 pkt ;/
1
Prosiłbym o dobry link jak ktoś znajdzie.
2
Czy jest dostępny skrót z meczu z PSG z komentarzem Hudsona?
0
Ależ smutno, że Lucho jednak odchodzi :( Może jeszcze zmieni zdanie.
0
Proszę o dobry link bo mi padł mecz
0
A gdzie znajdę linki do acestreama?
0
Przecież Verratti miał nie grać ;/
0
Dzięki ale nie działa :)
0
Możecie dać dobry link do meczu Realu?
0
Witam. Zna się tu ktoś na allegro? Jak ustawić w aukcji opcję, żeby wyświetlał się "zwrot gratis"? Tak jak tutaj http://screenshot.sh/mMDY0w0kTQu2M
0
Jak to możliwe, że Cavani ma w tym sezonie 38 goli we wszystkich rozgrywkach i tylko 1 asysta :) To przecież nawet przypadkiem powinien mieć pare asyst.
0
Zapomniałem o Dybali!
2
I pamiętam jak tam grał. Był bardzo ograniczony na skrzydle. W Arsenalu gra na lewej i tak jesgo wartość wzrasta.
http://screenshot.sh/n8eVlfkuTBhUs
Przypomnij sobie jak Ney grał nie raz za Martino na prawym skrzydle i jak to wyglądało. Pozdro
5
Uwielbiam Alexisa ale on pasuje na lewej flance. Tak samo jak Ney prawonożny schodzacy do środka. Czyli na prawej musi być lewonożny gracz taki to już system w Barcy :) Mi tylko pasuje jeden zawodnik. Bernardo Silva.
0
Bo go Messi nie powołał.
0
Za 2 lata widzę pomoc Weigl, Thiago, Verratti :)
0
Może Lucho chce mieć wysokiego Mathieu do krycia przy stałych fragmentach.
0
Z Ranierim było podobnie ;/
1
Dajcie już spokój z wyśmiewaniem Gomesa. To nie tylko piłkarz ale też człowiek. Nie wiadomo co się może dziać w jego głowie, ale wyraz twarzy jak schodzi z boiska albo siedzi już na ławce po zejściu ma podobny jak świętej pamięci Robert Enke. To smutne, że kibice tego klubu go wyśmiewają.
3
Barca powinna jego kupić. To jest przyszłość futbolu.
http://www.transfermarkt.pl/youri-tielemans/profil/spieler/249565
0
Enke w swojej biografii również napisał, że Barca nie czysto negocjowała z zawodnikami.j
0
Było by pięknie. Szkoda że nie realne.
0
Ja chce Tielemansa już od 3 lat i nici z tego :(
6
Może faktycznie trzeba tego Sampaoliniego.