11

Ale co jakieś 2 tygodnie mały news by nie zaszkodził jak mu idzie powrót do zdrowia. Tak wszyscy ubolewali o jego kontuzji, że był w formie itp a teraz o nim zapomnieli wszyscy.

1

Jak przebiega rehabilitacja Vidala? Jakby Messi miał taką kontuzje to codziennie były by newsy o Messim i jego reh. a tutaj jeśli chodzi o Vidala to cisza.

1

No i dobre

0

Z nowym trenerem to się może zmienić.

0

Oby to była once de gala na następny sezon :)

http://www.footballuser.com/1567959/FC_Barcelona

0

Messi będzie rozrzucał piłki do dwóch rakiet na skrzydłach Alby i Bellerina :) Było by pięknie :)

0

Ciężko będzie. Jak wygrają zaległy mecz to będzie znowu 5 pkt ;/

1

Prosiłbym o dobry link jak ktoś znajdzie.

2

Czy jest dostępny skrót z meczu z PSG z komentarzem Hudsona?

0

Ależ smutno, że Lucho jednak odchodzi :( Może jeszcze zmieni zdanie.

0

Proszę o dobry link bo mi padł mecz

0

A gdzie znajdę linki do acestreama?

0

Przecież Verratti miał nie grać ;/

0

Dzięki ale nie działa :)

0

Możecie dać dobry link do meczu Realu?

0

Witam. Zna się tu ktoś na allegro? Jak ustawić w aukcji opcję, żeby wyświetlał się "zwrot gratis"? Tak jak tutaj http://screenshot.sh/mMDY0w0kTQu2M

0

Jak to możliwe, że Cavani ma w tym sezonie 38 goli we wszystkich rozgrywkach i tylko 1 asysta :) To przecież nawet przypadkiem powinien mieć pare asyst.

0

Zapomniałem o Dybali!

2

I pamiętam jak tam grał. Był bardzo ograniczony na skrzydle. W Arsenalu gra na lewej i tak jesgo wartość wzrasta.

http://screenshot.sh/n8eVlfkuTBhUs

Przypomnij sobie jak Ney grał nie raz za Martino na prawym skrzydle i jak to wyglądało. Pozdro

5

Uwielbiam Alexisa ale on pasuje na lewej flance. Tak samo jak Ney prawonożny schodzacy do środka. Czyli na prawej musi być lewonożny gracz taki to już system w Barcy :) Mi tylko pasuje jeden zawodnik. Bernardo Silva.

0

Bo go Messi nie powołał.

0

Za 2 lata widzę pomoc Weigl, Thiago, Verratti :)

0

Może Lucho chce mieć wysokiego Mathieu do krycia przy stałych fragmentach.

0

Z Ranierim było podobnie ;/

1

Dajcie już spokój z wyśmiewaniem Gomesa. To nie tylko piłkarz ale też człowiek. Nie wiadomo co się może dziać w jego głowie, ale wyraz twarzy jak schodzi z boiska albo siedzi już na ławce po zejściu ma podobny jak świętej pamięci Robert Enke. To smutne, że kibice tego klubu go wyśmiewają.

3

Barca powinna jego kupić. To jest przyszłość futbolu.



http://www.transfermarkt.pl/youri-tielemans/profil/spieler/249565

0

Enke w swojej biografii również napisał, że Barca nie czysto negocjowała z zawodnikami.j

0

Było by pięknie. Szkoda że nie realne.

0

Ja chce Tielemansa już od 3 lat i nici z tego :(

6

Może faktycznie trzeba tego Sampaoliniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?