23

Ja Ciebie bym z checią pożegnał z tej strony.

8

No tylko 3 goli hehe

0

SMutno

2

W skrócie Barca próbuje waczy gra nieźle ale na Juve to zdecydowanie za mało.

0

0

0

Panowie proszę Was pomóżcie z linkiem

3

Jakiś link?

0

Jak wszyscy błagają o link to ja też. Proszę

1

Fajnie to ująłeś w słowach. Pozdro

2

Jakby ktoś miał namiary na dobrą stronkę do oglądnięcia dzisiejszego meczu to proszę o link. Może być w prywatnej wiadomości. Pozdro

1

Ma ktoś może screena z odgwizdanym spalonym Lewego?

1

Macie może zdjęcie momentu podania do Lewego co wychodziłby sam na sam ale sędzia odgwizdał spalonego?

0

Kurde lepiej 7 od razu.

0

Urzekła mnie Twoja historia.

3

Wiadomo, że nr 2 Troszkę głupie pytanie.

1

Panowie i Panie gdzie można wykupić płatną dobrą nie ścinającą się transmisje LM?

2

Coś mi się nie chce wierzyć w statytykę tych asyst. Beckham na 1 miejscu? Źrodło?

0

Dołączam się do pytania.

2

Ten Malang Sarr to podobny talent wszechcasów z Nicei

1

Troche później przesadzili z fantastyką ale mi też się ogólnie bardzo podobał.

0

Jaką taktyką grasz? Wklej screena? Może morale słabe?

0

Jak dzisiaj zagrał Pogba?

0

Jaki Saul?

0

Panowie mam FMa 2016. Czy wiecie może jak zacząć gre od sezonu 2016-2017? Jest jakiś patch który to umożliwia?

0

Busquets! Proszę Cię idź na siłownie!

4

Fajnie było by takie coś zobaczyć :) Oczywiście w środku też mógłby grać Rakitic czy Iniesta.

http://www.footballuser.com/1579784/FC_Barcelona

0

Laptop mi padł w 43 minucie ;/ Patrze teraz i widzę, że dwie bramki mnie omineły ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?