matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Ja Ciebie bym z checią pożegnał z tej strony.
8
No tylko 3 goli hehe
0
SMutno
2
W skrócie Barca próbuje waczy gra nieźle ale na Juve to zdecydowanie za mało.
0
http://www.sport365.live/en/home
0
znalazłem http://www.sport365.live/en/home
0
Panowie proszę Was pomóżcie z linkiem
3
Jakiś link?
0
Jak wszyscy błagają o link to ja też. Proszę
1
Fajnie to ująłeś w słowach. Pozdro
2
Jakby ktoś miał namiary na dobrą stronkę do oglądnięcia dzisiejszego meczu to proszę o link. Może być w prywatnej wiadomości. Pozdro
1
Ma ktoś może screena z odgwizdanym spalonym Lewego?
1
Macie może zdjęcie momentu podania do Lewego co wychodziłby sam na sam ale sędzia odgwizdał spalonego?
0
Kurde lepiej 7 od razu.
0
Urzekła mnie Twoja historia.
3
Wiadomo, że nr 2 Troszkę głupie pytanie.
1
Panowie i Panie gdzie można wykupić płatną dobrą nie ścinającą się transmisje LM?
2
Coś mi się nie chce wierzyć w statytykę tych asyst. Beckham na 1 miejscu? Źrodło?
0
Dołączam się do pytania.
2
Ten Malang Sarr to podobny talent wszechcasów z Nicei
2
http://screenshot.sh/mFx2pEn2VRRX4
http://screenshot.sh/m7VOMPUc0J8ac
pozdro
1
Troche później przesadzili z fantastyką ale mi też się ogólnie bardzo podobał.
0
Jaką taktyką grasz? Wklej screena? Może morale słabe?
1
http://www.filmweb.pl/film/Ma-i+We-i-2011-562718
http://www.filmweb.pl/film/13+godzin%3A+Tajna+misja+w+Benghazi-2016-732993
0
Jak dzisiaj zagrał Pogba?
0
Jaki Saul?
0
Panowie mam FMa 2016. Czy wiecie może jak zacząć gre od sezonu 2016-2017? Jest jakiś patch który to umożliwia?
0
Busquets! Proszę Cię idź na siłownie!
4
Fajnie było by takie coś zobaczyć :) Oczywiście w środku też mógłby grać Rakitic czy Iniesta.
http://www.footballuser.com/1579784/FC_Barcelona
0
Laptop mi padł w 43 minucie ;/ Patrze teraz i widzę, że dwie bramki mnie omineły ;/