matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prosiłbym o link do meczu Realu.
0
Nie pasuje do Barcy.
2
To Verratti za Roberto :)
0
Rozmarzyłem się .......
http://www.footballuser.com/1590420/FC_Barcelona
0
Również uważam że Coutinho jest perłą i jest niesamowity jednak zawsze będe twierdzieł, że Varratti powinien zająć miejsce Xaviego.
0
Cały czas tyle osób pisze sprzedać Arde do Chin, ale skąd wiecie, że on tam chce iść grać?
0
Gdzie Ty te dni z kontuzją liczysz? Po co nam uniwersalny zawodnik? My potrzebujemy kozaka do środka pola a Verratti takim jest.
0
Blanca
2
Już to pisałem kilka razy. Roberto uwielbiam ale on nie umie grać w tłoku i na małej przestrzeni.
Ale też jestem ciekaw jakby prezentowała się pomoc Coutinho z Roberto.
3
Ależ ten nasz Vidal się tłułał po klubach :)
http://screenshot.sh/m3iXIXklsbjxS
2
Valverde i taka once de gala i będzie dobrze :)
http://www.footballuser.com/1590395/FC_Barcelona
Widziałbym też Tielemansa zamiast Verratiego ale niestety przeszedł do Monaco.
0
Kurde też mam przeczucie, że zbyt grzeczny. Ale fajnie, że postawili na trenera który prowadził średnie kluby i teraz dostanie życiową szanse.
0
A długi czas był uczniem Johana?
2
Czemu tak duża liczba osób się cieszy że Valverde zostanie trenerem Barcy? Prawie w ogóle w karierze nie osiągnał większych sukcesów i prowadził tylko średnie drużyny. Nie krytykuje i nie wiem sam czy on bedzie dobrym trenerem Barcy tylko pytam z ciekawości?
0
http://screenshot.sh/m8SMF8Kyyx3mo
0
Można liczyć, że przegrają 6 raz z rzędu :)
0
Jakby patrzeć tylko na liczny to Iniesta by grał w Las Palmas a nie Barcelonie :|
0
Tak. Verratti gra na bramce a Cou w ataku :|
0
Kogo byście woleli? Cou czy Verrattiego?
0
Verratti też jest genialny.
2
A jakby nie strzelił to byś napisał, że nie warto :)?
0
Znacie jakiś dobry programik w którym moge zapisać sobie hasła i loginy itp? Chodzi mi o bezpieczeństwo i prostote obsługi.
4
Po prostu "Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza"
0
O kurde nieźle.
0
Jak się nazywa?
0
Co zrobił?
3
Ma rację.
0
Tam nie wkradł się błąd? Nie chodzi o 3,4 mln?
0
Jest tu ktoś kto ma telefon Xiaomi. Mam problem wielki. Chciałem zresetować telefon do ustawień fabrycznychi i wyświetla mi się komunikat Zaloguj się na konto Xiaomi. Co tam nie wybiore wyskoczy mi kounikat "Pobieranie danych bezpieczeństwa urądzenia..." I tak w kółko. Proszę o pomoc
0
Dokładnie tak.