1

Prosiłbym o link do meczu Realu.

0

Nie pasuje do Barcy.

2

To Verratti za Roberto :)

0

0

Również uważam że Coutinho jest perłą i jest niesamowity jednak zawsze będe twierdzieł, że Varratti powinien zająć miejsce Xaviego.

0

Cały czas tyle osób pisze sprzedać Arde do Chin, ale skąd wiecie, że on tam chce iść grać?

0

Gdzie Ty te dni z kontuzją liczysz? Po co nam uniwersalny zawodnik? My potrzebujemy kozaka do środka pola a Verratti takim jest.

0

Blanca

2

Już to pisałem kilka razy. Roberto uwielbiam ale on nie umie grać w tłoku i na małej przestrzeni.

Ale też jestem ciekaw jakby prezentowała się pomoc Coutinho z Roberto.

3

Ależ ten nasz Vidal się tłułał po klubach :)

http://screenshot.sh/m3iXIXklsbjxS

2

Valverde i taka once de gala i będzie dobrze :)



http://www.footballuser.com/1590395/FC_Barcelona

Widziałbym też Tielemansa zamiast Verratiego ale niestety przeszedł do Monaco.

0

Kurde też mam przeczucie, że zbyt grzeczny. Ale fajnie, że postawili na trenera który prowadził średnie kluby i teraz dostanie życiową szanse.

0

A długi czas był uczniem Johana?

2

Czemu tak duża liczba osób się cieszy że Valverde zostanie trenerem Barcy? Prawie w ogóle w karierze nie osiągnał większych sukcesów i prowadził tylko średnie drużyny. Nie krytykuje i nie wiem sam czy on bedzie dobrym trenerem Barcy tylko pytam z ciekawości?

0

0

Można liczyć, że przegrają 6 raz z rzędu :)

0

Jakby patrzeć tylko na liczny to Iniesta by grał w Las Palmas a nie Barcelonie :|

0

Tak. Verratti gra na bramce a Cou w ataku :|

0

Kogo byście woleli? Cou czy Verrattiego?

0

Verratti też jest genialny.

2

A jakby nie strzelił to byś napisał, że nie warto :)?

0

Znacie jakiś dobry programik w którym moge zapisać sobie hasła i loginy itp? Chodzi mi o bezpieczeństwo i prostote obsługi.

4

Po prostu "Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza"

0

O kurde nieźle.

0

Jak się nazywa?

0

Co zrobił?

3

Ma rację.

0

Tam nie wkradł się błąd? Nie chodzi o 3,4 mln?

0

Jest tu ktoś kto ma telefon Xiaomi. Mam problem wielki. Chciałem zresetować telefon do ustawień fabrycznychi i wyświetla mi się komunikat Zaloguj się na konto Xiaomi. Co tam nie wybiore wyskoczy mi kounikat "Pobieranie danych bezpieczeństwa urądzenia..." I tak w kółko. Proszę o pomoc

0

Dokładnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?