7

hehe dobre

0



Chce już nowy sezon i oglądać jego grę!

0

Ciężko o lepsą opcją niż Bellerin bo na rynku nie ma jakiś zajebistych młodych prawych obrońców. Nawet transfermarkt wycenia Bellerina na drugiego najdroższego prawego obrońce na świecie.

0

De Gea, Carvalaj, Verratti, Griezmann

0

CIekawe jakby wypadła sonda. Który transfer do Barcy okazał się lepszy? Henrego czy Villy?

1

Bierzmy Mastoura :D

0

Emocje jak na grzybobraniu.

0

Jestem za ale trochę martwi mnie jego ilość asyst w poprzednim sezonie. Tylko 6 asysty we wszystkich rozgrywkach. Troche mało. Ale fajnie by było zobaczyć hiszpański środek Busi Roberto Saul :) Tylko mi się wydaje, że 80 baniek to mało bo jeszcze podatek.

0

1

plus podatek czyli wyjdzie ponad 100 hehe.

1

To by i tak było optymistyczna informacja.

66

"na pewno nie jest architektem gry" Po tym przestałem czytać.

0

2PAC!

0

No ale przecież na przykład nigdy Messi nie strzeli z głowy na takim pułapie jak Ronaldo czy na wysokości graczy NBA

1

Dali by mu spokoj. Chłopak chce iść do najlepszej ekipy na świecie to niech idzie. Jakoś o Verrattim nie piszecie, że powinien go szejk na rok wysłać na trybuny.

0

A jest jakiś skrót jego występu :)?

0

Wymienilibyście Roberto na Verrattiego :)?

0

O co chodzi z tym Dawidowiczem?

0

Ty tak serio?

3

I tak dobrzę, że chcą 90 baniek. Przynajmniej może się dogadają np na 60 mln+ 15 zmiennych. Co innego jakby Borussia blokowała transfer jak PSG Verrattiego.

0

Masip, Samper, Mathieu

0

Nawet usiądzie na ławce jak będzie trzeba :D?

0

Rakitic dopiero co podpisał nowy kontrakt a Gomes pewnie dopiero zagrał jeden sezon więc raczej też zostanie, chodź wolałbym, żeby Turan i Gomes odeszli a Rakiete bym zostawił.

0

Ale jakbym miał wybierać do wole Verrattiego niż nowego prawego obrońce.

0

Wole Verrattiego nawet bez Dembele i PO niż PO i Dembele ale bez Włocha.

3

Mam dobre relacje z Ernesto Valverde. Przesłał mi emailem jak kadra będzie wyglądała na następny sezon. Tylko podkreślił, że może nie starczyć kasy na Bellerina ale wtedy Palencia awansuje do kadry. Kazał Was wszystkich pozdrowić.

http://www.footballuser.com/1599242/FC_Barcelona

0

Czemu Kapustka nie powołany?

0

A ja się cieszyłe z gola bo obstawiłęm na Portugalie hehe.

0

Niby przesada, ale Messi jest kosmitą więc zarobki również musi mieć kosmiczne. Oby grał do 40stki.

0

Wszyscy mocno wierzymy, że tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?