- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
4
Verratti en los últimos reportes el PSG asume que no puede retenerlo y le ha informado que su salida son €120m #mercato
Jest tu ktoś kto zna dobrze Hiszpanski?
Ja tłumaczyłem to i wyszło że PSG wie że nie zatrzyma Verrattiego, i wycenili go na 120mln.
0
@kris81 Z jakiego źródła jest ta informacja?
1
@kris81 To by i tak było optymistyczna informacja.
0
@kris81 Czyli będzie Paulinho...
Barcy nie stać 120mln na jednego zawodnika, jestem tego pewien. Wyobrażasz sobie że Barca pobija rekord transferowy ściągając pomocnika? Nie ma opcji.
0
@Homeopata8989 mobile.twitter.com/RadioFCB
12
@Granto Najbardziej się właśnie tego obawiam. Jezeli PSG juz sie zgodzi, a my nie kypimy Verrattiego,bo za drogi :/
Sprawa jest prosta.. Verratti jest wart 120mln, dla nas jest wart wiele więcej, więc sprzedać Rakitica i Arde.. resztę dołożyć!
3
@Granto "Barcy nie stać 120mln na jednego zawodnika, jestem tego pewien."
Witam w naszych szeregach skarbnika Barcelony. No to jak tam, ile mamy na te transfery?
0
@kris81 No to jakby co sprzedadzą Rakiticia i hajs się znajdzie.
0
@Pawlak1992 Oczywiście mogę się mylić, ale wszelkie informacje jakie do nas dochodzą mówią, że Barca ma około 80mln na transfery + pieniądze ze sprzedaży. Do tego co chwilę słyszymy jak to im szkoda wydać pieniędzy na dobrego zawodnika i szukają tańszej alternatywy. Media donoszą, że 80mln chcą przeznaczyć na Marco. Do tego bierz pod uwagę kalectwo zarządu odnośnie sprzedaży zawodników - jeśli chociaż 30mln dostaniemy to będzie cud. Wydaje mi się, że nie wydadzą całej sumy na jednego zawodnika. Niestety..
0
@Granto A te informacje pochodzą z?