0

przytrzymaj dłużej spacje

0

Racja hymn ZSRR piękny.

1

Jakie się najładniejsze hymny piłkarskie? Mi się najbardziej podoba hymn Liverpoolu i Romy. Jakieś inne propozycje?

0

No i dobrze. Myśle że 100 baniek załatwiło by sprawę.

5

A na czym mają budować zespoł? Co to za głupie pisanie nigdy nie osiągną sukcesu? Im więcej klub ma kasy tym większa szansa na trofea. Smutne ale prawdziwe.

0

Dlatego Ronaldo gra lepiej głową i tyle. Ronaldo lepiej gra lewą nogą niż Messi prawą. Tutaj różnica nie jest duża ale jednak jest.

1

Dałby radę ale i tak jest przereklamowany i takiemu Neymarowi do pięt nie dorasta.

4

Lepsza słabsza noga, wyskok, fenomenalna gra głową.

0

Ale on jest po prostu leniem i tyle.

0

Dobry chociaż ten Van Dijk?

edit--> O kurde wyceniany na 30 baniek na Transfermarkt. Nieźle

0

Digne na ławkę wystarczy. Nie jestem jakimś wielkim jego zwolennikiem ale nie ma co go sprzedawać i szukać kogoś innego na zmiennika Alby. Jeśli chodzi o Rafinhe to jeśli miałbym wybrać z wszystkich zawodników których wymieniłem na sprzedaż, który miałby zostać to również wybrałbym Rafinhe.

1

No tak ale Ronaldo znowu ma inne cehych których nie ma Messi.

0

Tak widzę kadre na następny sezon.

http://www.footballuser.com/1610244/FC_Barcelona

Out: Vermaelen, Douglas, Gomes, Rafinha, Arda. Munir.

0

Barca już złożyła oferte 80 mln i od razu została odrzucona.

1

O tak zgadza się. Oby pressing powrócił bo to jest styl Barcy. Od dzieciaka w FMa zawsze dawałem pressing na maxa albo prawie na maxa :)

0

Szkoda, że Cou nie do kupienia ;/ Miałem wielką nadzieję, że Verratti trafi do Barcy ewentualnie Cou ale chyba nic z tego.

0

Tak Alena bardzo dobrze. Pewnie bez głupich strat. Bez jakiś fantatycznych akcji ale na to przyjdzie czas.Liczę na to, że w najbliszym czasie powoli będzie stawał się zawodnikiem Once de Gala. Chodzi mi oczywiście o 2/3 lata ale oby jak najwięcej grał.

0

Zgadza się. Samper idealnie pasuje do Barcy i ma waruki do gry. Alena to kocur. Wygląda jak ukształtowany piłkarz do tego niezły fizycznie. Będzie z niego rozgrywający z krwi i kości.

1

23 lata i bez gola w rep. Trochę słabo to wygląda.

0

Oj nie. I nie pasuje na lewe skrzydło.

0

Czyli lewą lepiej jak karniaki uderza. Czyli jak do nas dołączy to lepiej jakby na prawej flance grał.

0

Panowie szybkie pytanie. Dembele z Borussi częściej używa lewej czy prawej nogi? W sensie którą nogą lepiej operuje?

0

Jakby faktycznie odszedł to kogo byście widzieli na lewym skrzydle opróćz Dembele? Wiem że on jest obunożny ale którą nogę cześciej używa? Wiadomo lepiej prawonożnego mieć piłkarza na lewym skrzydle.

0

Kurde jeśli chodzi o tytuł to tak jak ja...........

0

Dużo zachodu żeby tam konto stworzyć?
Obstawiłbym grubą kase, że zostanie.

0

A jak jest w końcu z tym podatkiem? PSG musi zapłacić Barcelonie 222 mln czy więcej?

0

Jakby Neymar faktycznie odszedł to kogo byście woleli w jego miejsce? Sancheza czy Hazarda :)?

23

"Semedo był zawodnikiem, który zanotował najwięcej wejść (93) w lidze portugalskiej, w tym najwięcej udanych (70)."

O co dokładnie chodzi?

15

Troszkę Cię poniosło

1

Ja czekam dalej na tą bombę transferową :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?