matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o serialu Sons of Anarchy?
0
Jest jakaś pewna transmisja na dzisiejszy mecz? Może być płatna? Proszę o info.
1
Gdzie można wykupić mecz w necie? Oczywiście chodzi o Gran Derbi
0
Gdzie te kursy srawdzacie?
1
Kurde 6/7 meczów weszło w tym Wisła ;/ Ajax zepsuł kupon
0
Wisła strzela Ajax strzela i wygrywam 200 zł :D Róbcie screeny zaraz będą strzelać :)
2
Jak drugiej?
0
Chłopie nie ma co planować co będzie za rok :) Różnie bywa.
0
Kurde myślałem że na TVP jutro superpuchar hiszpani ;/
0
Dzięki za odpowiedzi
0
Eleven jakie ligi transmituje?
1
Ja mam wrażenie że o tym Minie to już czytam na tej stronie od 3 lat, że ma przyjść :|
1
Szkoda, że Barca nie wzieła Tielemansa. A tera na gwałt próbują kupić jakiegoś pomocnika za ponad 100 baniek ;/
0
w małopolsce to nie raz w okręgówce zarabiają koło tysiąca zł. w 3/4 lidze pewnie 1000-3000 zł
0
Ja twierdze na odwrót.
0
Baresi
2
O co chodzi z tą Marysią?
0
Kroos, Verratti, Carvajal
0
Ma ktoś myszkę MX Master? Zepsuł mi się odbiornik i myszka nie działa. Mam stary odbiornik który działa ale nie mogę tego sparować programem Logitech. Jakieś pomysły?
0
Nie chce Cou.
0
To nie są jakieś sztywne założenia.
1
Do tego jeszcze szybszy od Neya
0
http://www.footballuser.com/1614201/FC_Barcelona
Tak bym to widział. Plus Alena.
2
A jak ten Dembele sobie radzi w grze na małej przestrzeni?
0
To ja przyznaję się do błędu. Przesadziłem z tym pozdro :)
1
No dobra. A powiedzmy Neymar w debiucie strzela 4 gole i 3 asysty i co też byście pisali że to nie nasz zawodnik i po co takie newsy? Dajcie spokój. Odszedł za rekordowe pieniądze. Największy transfer w historii więc nic się nie stanie jak redakcja wrzuci co jakiś czas jak dalej się potoczyła sytuacja Neymara. No chyba, że co chwile będą o nim newsy jak o Lewy na Interi to oczywiście jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania.
0
Przecież nawet jak na początku trochę wiecej będzie grął Inigo to się nic nie stanie.
21
ALbo narzekania, że mamy słabą ławkę Real dobrą, a teraz jak Valverde chce kupić super obrońce Martineza to będzie płacz, że po co on nam jak mamy Umtitiego. Będziemy mieli 3 świetnych obrońców + starszy Masche. Nic tylko się cieszyć.
0
O tego Pana chodzi? https://www.transfermarkt.pl/ismaila-sarr/profil/spieler/410225
0
Jestem fanem FMa (chociaż nie gram :)) lubie przeglądać transfermarkt ale mam takie pytanie. Są już jakies potencjalne nowe gwiazdy w wieku >18 lat? Coś takiego jak kiedyś Mastour, Odegard, Tielemans?