0

Co sądzicie o serialu Sons of Anarchy?

0

Jest jakaś pewna transmisja na dzisiejszy mecz? Może być płatna? Proszę o info.

1

Gdzie można wykupić mecz w necie? Oczywiście chodzi o Gran Derbi

0

Gdzie te kursy srawdzacie?

1

Kurde 6/7 meczów weszło w tym Wisła ;/ Ajax zepsuł kupon

0

Wisła strzela Ajax strzela i wygrywam 200 zł :D Róbcie screeny zaraz będą strzelać :)

2

Jak drugiej?

0

Chłopie nie ma co planować co będzie za rok :) Różnie bywa.

0

Kurde myślałem że na TVP jutro superpuchar hiszpani ;/

0

Dzięki za odpowiedzi

0

Eleven jakie ligi transmituje?

1

Ja mam wrażenie że o tym Minie to już czytam na tej stronie od 3 lat, że ma przyjść :|

1

Szkoda, że Barca nie wzieła Tielemansa. A tera na gwałt próbują kupić jakiegoś pomocnika za ponad 100 baniek ;/

0

w małopolsce to nie raz w okręgówce zarabiają koło tysiąca zł. w 3/4 lidze pewnie 1000-3000 zł

0

Ja twierdze na odwrót.

0

Baresi

2

O co chodzi z tą Marysią?

0

Kroos, Verratti, Carvajal

0

Ma ktoś myszkę MX Master? Zepsuł mi się odbiornik i myszka nie działa. Mam stary odbiornik który działa ale nie mogę tego sparować programem Logitech. Jakieś pomysły?

0

Nie chce Cou.

0

To nie są jakieś sztywne założenia.

1

Do tego jeszcze szybszy od Neya

0

http://www.footballuser.com/1614201/FC_Barcelona

Tak bym to widział. Plus Alena.

2

A jak ten Dembele sobie radzi w grze na małej przestrzeni?

0

To ja przyznaję się do błędu. Przesadziłem z tym pozdro :)

1

No dobra. A powiedzmy Neymar w debiucie strzela 4 gole i 3 asysty i co też byście pisali że to nie nasz zawodnik i po co takie newsy? Dajcie spokój. Odszedł za rekordowe pieniądze. Największy transfer w historii więc nic się nie stanie jak redakcja wrzuci co jakiś czas jak dalej się potoczyła sytuacja Neymara. No chyba, że co chwile będą o nim newsy jak o Lewy na Interi to oczywiście jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania.

0

Przecież nawet jak na początku trochę wiecej będzie grął Inigo to się nic nie stanie.

21

ALbo narzekania, że mamy słabą ławkę Real dobrą, a teraz jak Valverde chce kupić super obrońce Martineza to będzie płacz, że po co on nam jak mamy Umtitiego. Będziemy mieli 3 świetnych obrońców + starszy Masche. Nic tylko się cieszyć.

0

0

Jestem fanem FMa (chociaż nie gram :)) lubie przeglądać transfermarkt ale mam takie pytanie. Są już jakies potencjalne nowe gwiazdy w wieku >18 lat? Coś takiego jak kiedyś Mastour, Odegard, Tielemans?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?