matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byłem w kinie. Dobry film :)
0
Jakiś dobry film motywacyjny z ostatnich dwóch lat?
0
Jaki na nich jest?
1
Ale przecież ja to wiem. A nie można uznać Messiego za lepszego piłkarza i nie naśmiewać się z Ronaldo? Ja tak robie.
1
Rozumiem Cię ale nigdy nie zrozumiem jak można po każdym meczu wyśmiewać Ronaldo.
28
Nie rozumiem użytkowników tej strony. Rozumiem raz na jakiś czas pośmiać się z Cristiano czy z innego zawodnika. Ale po każdym meczu śmiać się z poszczególnych zagrać Portugalczyka ;/ Przecież głównie dzięki Ronaldo Real wygrał dwa razy LM. Ładował gola za golem w fazie pucharowej i odrobił do Messiego coś 10 goli. Ja nie stawiam Cristiano na równo z Messim. Dla mnie argentyńczyk jest niedościgniony przez nikogo ale żeby tak naśmiewać się z Ronaldo to strasznie płytkie i nie zrozumiałe.
0
Oglądnij Pogorzelisko jeszcze. Też świetny.
0
Fajnie to zrobił.
0
Widze, że takie same śmiechy jak w LM w poprzednim sezonie. Wiemy jak to się skończyło...........
0
Dużo strzałów dzisiaj oddał Ronaldo?
0
A co z Oliverem Torresem? Zapowiadał się na genialnego gościa. Coś typu Thiago?
0
Jakie są obecnie kursy na to kto zdobędzie mistrza Hiszpanii?
0
Co ten Tello robi;/ Tragedia
0
Przeciez zasłużył. Goli naczaskał w LM w wieku 18 lat w lidze to samo.
2
Mbank
3
Ile już Lewy strzelił karnych pod rząd? Przed chwilą znowu trafił z karnego.
35
Cieszy mnie brak powołania dla Gomesa i Ardy. Valverde się nie pierdzieli w tańcu to mi się podoba. Duży plus za brak Umtitiego. Tak powinno być słabszy przeciwnik na Camp Nou to daje rotacje a nie na wyjazdy bawił się w rotacje.
0
Co tymi napisami do Suits? Miały byćw sobote i dalej ich nie ma? Wiadomo coś kiedy mają się ukazać?
0
Kalidou Koulibaly
0
Jeśli masz bardziej rozbudowany korpus i więcej masy jesteś szybszy. Myślisz, że czemu sprinterzy tak wyglądają? Sam na sobie wiem jak to działa. Miałem problemy z kolanem i praktycznie 2/3 lata nie grałem a jak wróciłem na boisku byłem szybszy niż przed kontuzji a to za sprawą siłowni.
2
On jest po prostu gruby i leniwy.
0
Gdzie tam on faul widział? Deulo robił wszystko, żeby sędzie nie miał żadnego pretekstu do odgwizdania faulu. Roberto także nic nie zrobił tylko wykorzystał zamieszanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A kto obecnie ma najwięcej asyst?
1
Orientuje się ktoś czy będą dzisiaj gotowe napisy do najnowszego odcinka Suits?
Co do Paulinho. Jakby Barca sprzedała Gomesa, Turana i np Rafinhe a kupiła Verrattiego i Paulinho nikt by się nie czepiał nawet tych 40 mln za Pauline. Ale brak kreatywnego pomocnika do Barcy zrobił straszny hejt i presje na Paulinho.
1
meczyki.pl
0
ok dzięki :P
0
ok dzięki Wam za szybką odp.
0
Jak się nazywała ta stronka gdzie można sprawdzać ile % napisó do serialów jest gotowe? Konkretnie mi chodzi o s07e10 suits
0
On powinien grać w pierwszym składzie z zespołami słabiutkimi i to w dodatku tylko na Camp Nou.