matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale zawodników to masz kosmicznych.
0
Mnie zastanawia czemu zawsze tacy goście mają wyrzuty z autu 1 :)
1
Wchodzisz w folder dokumenty http://prntscr.com/g8t4cm
Później Sports Interactive później Football Manager 2017 później editor data i tam kopiujesz te pliki http://prntscr.com/g8t4uz
0
https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update/fm2017
1
Sciągnałem uaktualnienie do FMa17 już bez Neymara ale tylko 80 baniek na transfery troche mnie oszukali ;/
O jest już też Paulinho :D
2
No na kontry to wiem że jest kocurem i jest piekielnie szybki ale nie wiem jak z grą na małej przestzeni. Mam nadzieje że się też odnajdzie w meczach jak przeciwnik się będzie murował.
0
Jak Dembele sobie radzi w grze na małej przestrzeni i grze kombinacyjnej?
0
Prosze o link do najnowszego update do FM17
1
Hazarda ale to pewnie plota, że by go puścili za 120 mln.
0
Do tego dużo lepiej gra piłką.
0
Szkoda gadać. 130 baniek za gówniarza :|
0
Ma ktoś z Was ekspres do kawy Jura A7?
2
0
W sumie tu pomogliście mi nie raz chociaż w to nie wierzyłem, że tu uzyskam pomoc. Więc mam pytanie nei standardowe.
Czy ma ktoś może ekspres do kawy Jura A7? Jeśli tak to prosze o wiadomość prywatną.
0
Dzięki. Solidność i przeciętność. Myślałem, że on chociaż mentalnie bedzie lepszy :D
0
Mógłby ktoś wrzucić screena z atrybutami Paulinho z FM17? :)
0
Może ktoś wrzucić link do statystyk L. Suareza w Barcy?
Ile meczów goli i asyst?
1
niestety tylko 60 mln euro
0
Panowie proszę o link. Wchodze na ten link co wrzucacie i jeakieś ciekawostki lecą http://prntscr.com/g81ex1
0
Przecież tu nie ma linku do transmisji. Mecz już trwa a oni gadają o jakiś ciekaowstkach :|
0
Proszę o dobry link
0
Czemu dalej Arka i Górnik transmisja ;/??
0
http://aliez.me/live/fghio5gvd5/
0
Witam. Wysłałem Ci wiadomość
1
Przecież to dopiero 10 minut w nowym klubie :|
0
Jakiego playera?
0
Gdzie najlepiej wykupić canal plus żeby oglądnąć bez ścinek i nerwów?
0
Gdzie najlepiej wykupić tranmisje?
0
Czyli meczyk na eleven dzisiaj jest?
0
U mnie nie da się wpłacić karta visa ;/