0

Kurde strasznie dużo ;/

0

A ile Dembele będzie zarabiał?

0

Neymar jest o dużo lepszy od Dembele i to zarówno teraz jak i miał 20 lat.

0

Jesus albo Martial

2

Z fałsza :P

0

Jedyne w czym jest lepszy to w szybkości.

3

Czemu tak uważasz?

0

Ależ żałuje że Barca nie kupiła też jego. Cóż to by była za obrona! Dwie skały! http://prntscr.com/gclvar

0

Ten fimik oglądałem z 20 razy D

0

Chyba kontakt z LFC :)

0

Jak to wotum przyniesie korzyści i wyrzucą Bartomu to kiedy nowy Prezes może zacząc swoją prace?

0

Ja gdzieś widziałem statytyki że był na 1 miejscu.

0

Też mi się pomyliło :P Dopiero Twój komentarz mi to uzmysłowił.

2

Zgadza się piękne zdjęcie. Gdzie zostało zrobione?

0

9 meczów na kuponie i tylko Sevilla nie weszła :|

0

Zapomnieiście o Kurtua

1

Ale i tak czekam na mecz Sevilli. Wygra jestem 220zł do przodu :)

0

Szacun dla Atletico!

0

Jeszcze do nas nie przyszedł a już piszesz, że się nie sprawdzi hehe

1

Dzięki za poprawę. Ogólnie uważam się za osobe która takich bykó w nie robi więc może to już zmęczenie. Pozdro

0

Ale dziwne, że Seriego puszczają za 30 a nie 40 baniek. Przeciez Barca ma tyle kasy z Neymara że by na pewno dorzuciłą te 10 baniek. Troche to podejżane.

1

9 ale pare podpurek więc kursy niskie.

0

I ile już tych podań Seri nabił :P?

0

Została Sevilla i Napoli i kupon wejdzie. Trzymajcie kciuki :)

0

0

A jeszcze spróbuje pare razy spytać co jakiśczas :)

1

Mam nietypową prośbę. Ma ktoś moze z Was Ekspres do kawy Jura A7? Jeśli tak to proszę o kontakt w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.

0

Pyrlo i Juninho

0

Polsat transmituje el. LM?

Ok dzięki

0

Witam. Mam nietypowe pytanie. Ma ktoś może ekspres do kawy Jura A7? Jeśli tak to prosze o prywatną wiadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?