matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde karny ewidentny
3
Krytykujecie Gordona a Jude 1/8 wygranych pojedynków
2
@AmigoBlancos będzie ciężko z tymi dwoma golami Kane
0
https://prnt.sc/1S4I4ZLXYnXA
Taki kupon miałem i zapomniałem kliknąć obstaw :(
0
@cracker Ja tak samo ale sytuacji nie znamy może się opłaca i to na jakiś czas tylko.
0
@Geble Kiedyś lata temu Laskowski był topem teraz mnie irytuje tymi ciekawostkami i dziwnymi tekstami
0
@MICHU2 Kurde że Ci się to opłaca
0
@4drian0 W drugim też kolego easy kupon
0
To jest mocarny kupon na dzisiaj :D
https://prnt.sc/1S4I4ZLXYnXA
0
A może Leo zagra jeszcze na następnym mundialu jako joker z ławki. To była by dopiero sensacja
0
@Bilon87 Messi lubi być w rytmie meczowym więc pewnie zagra na trochę niższych obrotach niż zwykle i zejdzie koło 80 minuty z boiska
0
@Black_Wolf_95 Jakby z Jordania coś nastrzelal to czemu nie.
0
Nie widziałem tego wolnego Messiego. Ktoś ma link?
0
@bartekvisca I to od tyłu lat trwa....
1
@Adran360 Racja wiele lat temu go lubiłem słuchać teraz to mnie bardziej irytuje.
0
To na razie na tych MS który z naszych najlepiej zagrał?
1
@PuszkinFan Mocno chyba gość niedoceniany. Co oglądam mecz z jego udziałem często świetnie gra.
0
@DragonxNF trochę to brzmiało jakby się tłumaczył
2
@ZuczekFCB1899 heheh zobacz komentarz niżej
7
Ja myślałem że Kessie ma z 36 lat a on dopiero ma 29. Kurde rozwaliło mnie to troche
0
@mesulete To już by był całkowity kosmos.
0
@matirix20 bonusowo ogólnie oglądanie Barcy Pepa i Trio MSN
0
@ranger3120 a zapomniałem o remontadzie z PSG!
1
Wasze najlepsze ulubione momenty w kibicowaniu? Moje top 5
1) Argentyna Francja jestem pewny ze na zawsze to będzie mój nr 1 no chyba zw kiedyś za x lat Polska wygra Euro albo Mundial
2) Finał LM Barca Arsenal. Pierwsza wygrana w LM odkąd kibicuje Barcy.
3) Obama finały z United
4) Iniestazo z Chelsea.
5) 5-0 i 6-2 w el Clasico.
Ciekaw jestem Waszych top 5 momentów.
Odnośnie nr 1. Polecam ten film. Absolutnie genialny z piękna muzyką. Komu się nie chce oglądać przewińcie sobie od 30 minuty. Nie ma piękniejszego widoku niż Leo odbierający Puchar Świata. Z tą muzyką mam zawsze ciary.
1
@jakub1906 Araujo dużo popsuł ale on już jest z urzędu krytykowany. Po wroceniu z L4 prezentował się conajmniej solidnie i dołożył parę goli. Ja go uwielbiam jak juz obserwowałem w Barcy B i dalej będę trzymał zacniego kciuki.
2
@jakub1906 A ja jakoś nie jestem wielkim fanem Raphinhi. Rozumiem jak wiele ma zalet ale jakoś nie czuje do niego dużej sympatii. O dziwo wole Araujo i dalej w niego wierzę że będzie przydatny w następnych latach.
3
@Kgorecki2500 Właśnie oglądałem skrót i to jest śmiech na sali. Jak już Fifa chciala się upierać przy tych zmianach to mogli dawać żółta za to. Wyobrażam sobie finał MŚ i tam Vini tak robi i sędzia daje czerwo.
1
Teraz doczytałem że z Hiszpanią Republika ZIelonego Przylądka popełniła 1 faul (jeden) Jak to w ogóle możliwe jaja jakieś.
0
Kurde widać że Gordon umie juz znikać. Mam nadzieję że pokaze inne akcje
4
Foden brak powołania, Rashford i Saka ława. Gordon pierwszy skład. Flick może miał rację z tym transferem!