matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Warren Emery Kozak dzisiaj. Nie jego pozycja ale zagrał świetnie profesor. Nie dziwię się że grał już w pierwszym zespole jak miał 16 lat. Kvara tu się nie ma co rozpisywać. Klasa światowa i marzenie transfer do nas.
1
A tyle śmiechów było z Arsenalu... Lubię Guardiole ale jednak chciałbym żeby sobie w końcu ten Arsenal coś wygrał :)
2
Wiedziałem że Bruno to potwór ale kurde teraz dopiero zobaczyłem że on ma 19 asyst w lidze. Kosmos!
0
@mesulete Niby tak ale Barcelona to więcej niż klub i ja bym raczej pozwolił sobie na sentymenty :)
2
@Gaucho środek Frenkie Pedri Silva i mamy w każdym meczu 80 procent posiadania
1
Ehhh i ten nieszczęsny poniedziałek znowu
1
Podbiłem kupon Juventusem i chyba się nie opłacało.
0
@konajoncek Joan Garcia
0
@Arden Tylko Yldiz za niego!
0
@ShawnC Już nie róbmy z niego takiego starucha
0
Kto został graczem meczu?
0
@Kz1234 Mamy Bernala
2
To wygląda jakby dwóch graczy gralo sobie w fife
0
Ciekawe jaki kurs był na over 7.5
2
@brzucho hehe dobre prywatna żona xD
1
Podobno na koniec Mr Beast wjeżdża z wpłata 50 mln.
0
@TridenteMSN Ten wariat zdecydowanie https://www.transfermarkt.pl/yeremay-hernandez/profil/spieler/636385
0
A wpłaciłby ten Mr Beast jeszcze.
0
@Katalończyk 99 co?
0
@Katalończyk 99 na tik toku?
0
@Faro a wrzucił coś w koncu?
2
Ale Peja tak średnio się pogodził
1
@TR3YWAY Tez jestem ciekaw ale nie było takiej informacji
0
A Lewy ile wpłacił?
0
@kaamil1910 Miał tydzień odpoczynku więc już nie ma co zganiać na brak rotacji.
0
@Krystiansigma2734 1) Xavi 2) Iniesta 3) Może Modric
2
@R10MatiG Nie, liga jest już wygrana.
2
Ależ Ferran pracuje w grze bez piłki!
2
@Dayan016 Nie bez powodu mówiło się na niego szwedzki Messi
0
@Douglas13 Jakieś problemy zdrowotne kibica.