5

Warren Emery Kozak dzisiaj. Nie jego pozycja ale zagrał świetnie profesor. Nie dziwię się że grał już w pierwszym zespole jak miał 16 lat. Kvara tu się nie ma co rozpisywać. Klasa światowa i marzenie transfer do nas.

1

A tyle śmiechów było z Arsenalu... Lubię Guardiole ale jednak chciałbym żeby sobie w końcu ten Arsenal coś wygrał :)

2

Wiedziałem że Bruno to potwór ale kurde teraz dopiero zobaczyłem że on ma 19 asyst w lidze. Kosmos!

0

@mesulete Niby tak ale Barcelona to więcej niż klub i ja bym raczej pozwolił sobie na sentymenty :)

2

@Gaucho środek Frenkie Pedri Silva i mamy w każdym meczu 80 procent posiadania

1

Ehhh i ten nieszczęsny poniedziałek znowu

1

Podbiłem kupon Juventusem i chyba się nie opłacało.

0

@konajoncek Joan Garcia

0

@Arden Tylko Yldiz za niego!

0

@ShawnC Już nie róbmy z niego takiego starucha

0

Kto został graczem meczu?

0

@Kz1234 Mamy Bernala

2

To wygląda jakby dwóch graczy gralo sobie w fife

0

Ciekawe jaki kurs był na over 7.5

2

@brzucho hehe dobre prywatna żona xD

1

Podobno na koniec Mr Beast wjeżdża z wpłata 50 mln.

0

A wpłaciłby ten Mr Beast jeszcze.

0

0

@Katalończyk 99 na tik toku?

0

@Faro a wrzucił coś w koncu?

2

Ale Peja tak średnio się pogodził

1

@TR3YWAY Tez jestem ciekaw ale nie było takiej informacji

0

A Lewy ile wpłacił?

0

@kaamil1910 Miał tydzień odpoczynku więc już nie ma co zganiać na brak rotacji.

0

@Krystiansigma2734 1) Xavi 2) Iniesta 3) Może Modric

2

@R10MatiG Nie, liga jest już wygrana.

2

Ależ Ferran pracuje w grze bez piłki!

2

@Dayan016 Nie bez powodu mówiło się na niego szwedzki Messi

0

@Douglas13 Jakieś problemy zdrowotne kibica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?