matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe
0
Kogo byście chcieli do Barcy po sezonie do środka pola? Jak dla mnie to
Nr 1 Verratti
Nr 2 Coutinho
Nr 3 Eriksen
Nr 4 Bernardo Silva
0
Oglądne gdzieś w necie Undisputed 4?
1
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
Oglądać mecz bez sprawdzania wyniku?
14
Z Sevillą 1 połowa.
0
A to już kiedyś mi go wysłałeś to Ci odpisałem, że tylko można się do błyskotliwości przyczepić :) I jak się później rozwinał?
0
Ok możesz wrzucić :)
0
Gracie w FM Barcą? Jak tak to jak Wam idzie? Kupiliście jakieś gwiazdy czy jakieś młode talenty?
0
A taka była podnieta w pierwszej połowie jak to Bayern pięknie gra.
0
Skończy się 1-1, strzeli Ramos.
0
Zachwyty nad Bayernem jakby 3-0 było.
0
Przyłączam się do prośby.
0
TO co głupoty kurwa można pisać całą dobę a pomóc z linkiem nie można. ehhh szkoda gadać
0
Cały czas ścina
0
I jak co mecz żaden link nie działa ;/
0
Tyle osób pisze tutaj głupoty a jak ktoś prosi o dobry link to totalna olewka. :(
1
Prosiłbym o dobry link albo prosiłbym o odp. jak odpalić Acestreama
0
Panowie jak się odpala to Acestream?
0
Jak to się włącza??
0
Nie działa.
0
Płatna dobra transmisja w necie? Ktoś coś?
0
Gdzie można obejrzeć mecz w PL na internecie?
0
Raczej odpalą go z klubu...
0
Rozumiem to są darmowe streamy?
0
Wczoraj ktoś podawał ten link ale nie spradzałem co i jak.
https://soccerstreams.net/
0
To racja ale w ofensywie jest geniuszem :)
4
Mała ciekawostka.
Carles Puyol w całej karierze w Barcy w 589 meczach strzelił 19 goli.
Sergio Ramos tylko w tym sezonie strzelił 10 goli.
Nie umniejszam Puyolowi czy coś ale Ramos miażdży system.
0
A po meczu z PSG też tak pisałeś o Neymarze?
9
Lucho sabotuje Barce na wyjeździe. To wygląda jakby sobie robił jaja. Walczymy o mistrza a on daje Denisa z GOmesem.