0

Witam. Pomógłby mi ktoś z kontem gmail. Emaile z Payu przychodza mi do zakładek "powiadomienia" Jak ustawić żeby konkretne emaile przychodziły do "Główne"?

3

To nie chodzi tylko o obrone a o styl gry. Myślicie, że jakby na obronie u nas była obrona z Juve to mniej goli byśmy tracili? Taki Barzagli by zwątpił jakby miał kryć w środku boiska i mieć za soba pół boiska wolnej przestrzeni.

0

Koło 10 miejsca.

0

Dzięki wielkie. SUper jakośc i mam nadzieje, że link nie wygaśnie. Pozdro

1

Jakbyście mieli dobry link to proszę o wrzucenie. Pozdrawiam

0

Ileż można go oszczędzać? Nieh mu jeszcze zwiększą kontrakt i niech jeszcze mniej gra ;/ Messi i ristiano cały sezon zapierdziela a Inieste oszczędza Lucho jakby był po rocznej kontuzji ;/

0

Co bez kitu?

30

Ja pierdziele no gdzie ten Iniesta. Oszczędza go Lucho jakby miał 40 lat.

0

A stadion mają jeszcze lepszy.

0

Thiago 25 lat 0 goli w rep. Słaby jest.

0

Ściągnąłem najbardziej realistycznego update do FMa 16 :)

Tutaj Lewy http://screenshot.sh/m2azS28AZDMP8

1

http://screenshot.sh/oBDrOwn8ABNR8

Ale Thiago dopakowany w FMIE :)

11

Sergi Roberto niby miał być następcą Xaviego. Oj bez przesady.

1

I co z ta słynną zagadką? Zna ktoś odpowiedź?

0

Dzięki wielkie!

0

Istnieje jakiś update z tego roku do Football Managera 2016?

0

Ja od wczoraj się zastanawiam i cały czas mi to siedzi w głowie. Mam nadzieję, że w końcu ktoś wklei odpowiedź albo potwierdzi, że taki piłkarz nie istnieje.

0

Kurde cąły czas mi ta zagadka chodzi po głowie ale raczej taki piłkarz nie istnieje.

0

1

Przeglądałem te zestawienie i tak mnie zastanawia jaki jest rekordzista :) http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/zdjecie,iId,2280088,iAId,243575

0

Czy jest tu jakiś fan motoryzacji który wie jakie sportowe auto ma najlepsze przyspieszenie do setki? Chodzi mi o super auta dopuszczone do ruchu drogowego jak Lambo, Ferrari, Bugatti itp.

0

"Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu." Ja się rozstałem po 6 latach w dniu remontady z PSG :|W dodatku tak jak autor posta codziennie widzimy się w pracy.

0

Nie mam pojęcia. Jak nie chcesz zdradzić za szybko kto to to wyślij mi prywatność. Prosze bo mnie zżera ciekawość. Pozdro

1

Z czym?

1

Masche zawieszony za kartki, Dybala lekka kontuzja, Aguero w ostatnim meczu nic nie grał a Romero póki co w rep. gra dobrze i nie zawodzi.

1

Mój wymarzony pierwszy skład Barcy na następny sezon :)



http://www.footballuser.com/1571692/FC_Barcelona

Oczywiście prawa strona z Messim, Bernardo i Vidalem jest ultraofensywna ale to zawsze mógłby np. zagrać za Vidala Roberto albo za Bernardo Rakieta.

0

A jak ten Palancia wygląda jeśli chodzi o ofensywe?

0

Parę lat temu kupiłem w FMa do Barcy na śroek obrony Umtitiego i Marquinhosa :) Może to samo się stanie naprawde :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?