matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam. Pomógłby mi ktoś z kontem gmail. Emaile z Payu przychodza mi do zakładek "powiadomienia" Jak ustawić żeby konkretne emaile przychodziły do "Główne"?
3
To nie chodzi tylko o obrone a o styl gry. Myślicie, że jakby na obronie u nas była obrona z Juve to mniej goli byśmy tracili? Taki Barzagli by zwątpił jakby miał kryć w środku boiska i mieć za soba pół boiska wolnej przestrzeni.
0
Koło 10 miejsca.
0
Dzięki wielkie. SUper jakośc i mam nadzieje, że link nie wygaśnie. Pozdro
1
Jakbyście mieli dobry link to proszę o wrzucenie. Pozdrawiam
0
Ileż można go oszczędzać? Nieh mu jeszcze zwiększą kontrakt i niech jeszcze mniej gra ;/ Messi i ristiano cały sezon zapierdziela a Inieste oszczędza Lucho jakby był po rocznej kontuzji ;/
0
Co bez kitu?
30
Ja pierdziele no gdzie ten Iniesta. Oszczędza go Lucho jakby miał 40 lat.
0
A stadion mają jeszcze lepszy.
0
Thiago 25 lat 0 goli w rep. Słaby jest.
0
Ściągnąłem najbardziej realistycznego update do FMa 16 :)
Tutaj Lewy http://screenshot.sh/m2azS28AZDMP8
1
http://screenshot.sh/oBDrOwn8ABNR8
Ale Thiago dopakowany w FMIE :)
11
Sergi Roberto niby miał być następcą Xaviego. Oj bez przesady.
1
I co z ta słynną zagadką? Zna ktoś odpowiedź?
0
Co sądzicie o tym telefonie? http://allegro.pl/nowosc-hit-xiaomi-redmi-4-pro-3-32gb-z-pl-black-i6627143789.html
0
Dzięki wielkie!
0
Istnieje jakiś update z tego roku do Football Managera 2016?
0
Ja od wczoraj się zastanawiam i cały czas mi to siedzi w głowie. Mam nadzieję, że w końcu ktoś wklei odpowiedź albo potwierdzi, że taki piłkarz nie istnieje.
0
Kurde cąły czas mi ta zagadka chodzi po głowie ale raczej taki piłkarz nie istnieje.
1
To już Bugatti na miejscu http://www.autocar.co.uk/car-news/best-cars/top-10-fastest-accelerating-cars-world
0
Podobno nie ma takiego piłkarza. https://www.reddit.com/r/football/comments/6229my/who_am_i_an_impossible_quiz/
1
Przeglądałem te zestawienie i tak mnie zastanawia jaki jest rekordzista :) http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/zdjecie,iId,2280088,iAId,243575
0
Czy jest tu jakiś fan motoryzacji który wie jakie sportowe auto ma najlepsze przyspieszenie do setki? Chodzi mi o super auta dopuszczone do ruchu drogowego jak Lambo, Ferrari, Bugatti itp.
0
"Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu." Ja się rozstałem po 6 latach w dniu remontady z PSG :|W dodatku tak jak autor posta codziennie widzimy się w pracy.
0
Nie mam pojęcia. Jak nie chcesz zdradzić za szybko kto to to wyślij mi prywatność. Prosze bo mnie zżera ciekawość. Pozdro
1
Z czym?
1
Masche zawieszony za kartki, Dybala lekka kontuzja, Aguero w ostatnim meczu nic nie grał a Romero póki co w rep. gra dobrze i nie zawodzi.
1
Mój wymarzony pierwszy skład Barcy na następny sezon :)
http://www.footballuser.com/1571692/FC_Barcelona
Oczywiście prawa strona z Messim, Bernardo i Vidalem jest ultraofensywna ale to zawsze mógłby np. zagrać za Vidala Roberto albo za Bernardo Rakieta.
0
A jak ten Palancia wygląda jeśli chodzi o ofensywe?
0
Parę lat temu kupiłem w FMa do Barcy na śroek obrony Umtitiego i Marquinhosa :) Może to samo się stanie naprawde :)