0

Śmiejcie się teraz z niego.

0

Dogrywka będzie czy od razu karne?

0

Arda Turan

0

Masz może filmik do tej sytuacji?

0

Piękny ten National Stadium.

0

Jaki waszym zdaniem jest najładniejszy i najnowocześniejszy stadion świata?

0

Jakby miał 40 cm więcej to byłby w topie bramkarzy :D

2

Musimy odzyskać władzę na Camp Nou. Piękne słowa.

0

Bez sensu że Reus dopiero teraz wchodzi

0

Tak słabo gra?

0

Pewnego razu szedłem ze swoim psem który wabi się Villa i spotkaliśmy gościa z psem który wabi się Figo :)

0

O której ten Popek walczy?

2

Przecież Iniesta był po kontuzji to co się dziwisz, że dopiero w drugiej połowie wszedł?

1

Musimy za wszelką cenę kupić Verrattiego.

5

A ja Verrattiego

1

W końcu Juninho go uczyć strzelać rzuty wolne.

1

Np za rok

0

Tak w Gran Derbi

0

Liczby potrafią kłamać....



http://screenshot.sh/mMh5il9PSIHU3

0

0

Też się dołączam do pytania

0

Jest jakaś szansa na oglądnięcie dzisiejszego meczu w dobrej jakości bez ścinek? Może być płatna transmisja.

0

Iniesta + doświadczenie , podania , odbiory piłki -: ( nie widzę)

Iniesta nigdy w karierze nie strzelił gola głową :)

0

A zna ktoś staty Masche? Goli zero ( nie liczę bodajże 5 samobójczych ) ale ciekawe ile meczy i ile asyst :)

6

Przecież Turan był podstawowym graczem w Atletico.

2

Barca powinna kupić Verrattiego nawet za 100 mln euro bo gość jest stworzony do gry w Barcy.

0

No właśnie. Dzieci już cwane on ma 13 lat to pewnie jakoś ominie zwykłe hasło.

0

Mam takie pytanie. Jak zabezpieczyć hasło windowsem, żeby nie można było tego obejść? Dziecko ma szlaban na komputer i nie chce żeby wchodziło na laptopa jak mnie nie ma w domu?

1

Francja

30

5 hehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?