0

Ale z tego co widzę to stronka o fifie a mi chodzi o football managera. Chyba że się mylę?

0

WItam. Mam prośbę to kogoś kto już będzie miał dostępną grę. Moglibyście wrzucić jakieś screeny. Najbardziej prosiłbym o najdroższych piłkarzy w grze. Screeny Messiego Ronaldo i jak komuś się chce najważniejszych zawodników w Barcy szczególnie mi zależy na zobaczeniu atrybutów Rakiticia. Pozdro i z góry dzięki fmaniacy.

0

Carvalaj nie gra.

1

Ma ktoś już z Was Football Managera 2017 beta?

16

"Chcę zostać zapamiętany jako dobry człowiek. Trofea są w szklanej gablocie, ale osoba zostaje."

Piękne słowa. Mój ulubiony piłkarz zaraz po Puyolu.

0

Wyszła już beta wersja Football Managera 2017?

6

Opiłem się i oglądam :)

0

Fajnie będzie zobaczyć pojedynek Bravo-Stegen :)

0

Dokładnie :) Ale jak przyjechałem przed 20-00 już był spokój.

0

Byłem wczoraj pierwszy raz na gali MMA w Katowickim Spodku i mam takie pytanie do fanów. Czy znajdę gdzieś piosenki przy których wychodzili wczoraj zawodnicy na ring? Chodzi mi o te utwory który każdy zawodnik sobie wybrał na wyjście na ring.

0

Da się jakoś przez smsa wykupić eleven i eleven sports w internecie?

0

Kurzawa faktycznie jest lepszy?

4

Takie tam przez przypadek znalezione na LFC :) Post z 2007

hehe z Pepe to się troche przeliczył :)


http://screenshot.sh/mGDGOcClWRnSx

10

Nigdy nie widziałem tak oczywistej sondy.

0

Jakie jeszcze kanały znacie tego typu? https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA

2

O co chodzi?

0

To tak wogóle jak ANdre dzisiaj sobie radzi?

29

Jakby to zrobił Cristiano to byłby pewnie lament w komentarzach, że tylko tak potrafi ze słabiakami :)

6

Varane w wieku 19 lat grał dużo lepiej niż teraz :) Cofa się w rozwoju a wydawało się że będzie zdecydowanym nr 1 na świecie.

14

Pique, Godin, Boateng. Kolejność dowolna.

7

Thiago Alcantara.

0

Przyłączam się do prośby

0

Naprawdę nikt nie pomoże? NA La Rambli 500 komentarzy wyśmiewających Real i Zidane a jak się ktoś zapyta coś konkretnego to żadnej odp.

0

Gdzie wykupię dobrą transmisję przez sms?

0

Villareal, Borussia i Las Palmas

0

Real wcześniej zremisował 3 mecze w których przeciwnicy grali w żółtych trykotach.

0

Panowie i Panie. Gdzie mogę wykupić dobrą transmisję w internecie ale tylko płatnością przez sms?

0

Dobrze odbiera eleven na Ipli, bo zastanawiam się czy wykupić transmisję na miesiąc?

0

I śmiga dobrze eleven na ipli?

0

Nie da się wykupić dostępu do eleven sms? Tylko przelewem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?