matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z tego co widzę to stronka o fifie a mi chodzi o football managera. Chyba że się mylę?
0
WItam. Mam prośbę to kogoś kto już będzie miał dostępną grę. Moglibyście wrzucić jakieś screeny. Najbardziej prosiłbym o najdroższych piłkarzy w grze. Screeny Messiego Ronaldo i jak komuś się chce najważniejszych zawodników w Barcy szczególnie mi zależy na zobaczeniu atrybutów Rakiticia. Pozdro i z góry dzięki fmaniacy.
0
Carvalaj nie gra.
1
Ma ktoś już z Was Football Managera 2017 beta?
16
"Chcę zostać zapamiętany jako dobry człowiek. Trofea są w szklanej gablocie, ale osoba zostaje."
Piękne słowa. Mój ulubiony piłkarz zaraz po Puyolu.
0
Wyszła już beta wersja Football Managera 2017?
6
Opiłem się i oglądam :)
0
Fajnie będzie zobaczyć pojedynek Bravo-Stegen :)
0
Dokładnie :) Ale jak przyjechałem przed 20-00 już był spokój.
0
Byłem wczoraj pierwszy raz na gali MMA w Katowickim Spodku i mam takie pytanie do fanów. Czy znajdę gdzieś piosenki przy których wychodzili wczoraj zawodnicy na ring? Chodzi mi o te utwory który każdy zawodnik sobie wybrał na wyjście na ring.
0
Da się jakoś przez smsa wykupić eleven i eleven sports w internecie?
0
Kurzawa faktycznie jest lepszy?
4
Takie tam przez przypadek znalezione na LFC :) Post z 2007
hehe z Pepe to się troche przeliczył :)
http://screenshot.sh/mGDGOcClWRnSx
10
Nigdy nie widziałem tak oczywistej sondy.
0
Jakie jeszcze kanały znacie tego typu? https://www.youtube.com/channel/UCR-B4vIp1OqaDwMQEn_rskA
2
O co chodzi?
0
To tak wogóle jak ANdre dzisiaj sobie radzi?
29
Jakby to zrobił Cristiano to byłby pewnie lament w komentarzach, że tylko tak potrafi ze słabiakami :)
6
Varane w wieku 19 lat grał dużo lepiej niż teraz :) Cofa się w rozwoju a wydawało się że będzie zdecydowanym nr 1 na świecie.
14
Pique, Godin, Boateng. Kolejność dowolna.
7
Thiago Alcantara.
0
Przyłączam się do prośby
0
Naprawdę nikt nie pomoże? NA La Rambli 500 komentarzy wyśmiewających Real i Zidane a jak się ktoś zapyta coś konkretnego to żadnej odp.
0
Gdzie wykupię dobrą transmisję przez sms?
0
Villareal, Borussia i Las Palmas
0
Real wcześniej zremisował 3 mecze w których przeciwnicy grali w żółtych trykotach.
0
Panowie i Panie. Gdzie mogę wykupić dobrą transmisję w internecie ale tylko płatnością przez sms?
0
Dobrze odbiera eleven na Ipli, bo zastanawiam się czy wykupić transmisję na miesiąc?
0
I śmiga dobrze eleven na ipli?
0
Nie da się wykupić dostępu do eleven sms? Tylko przelewem?