matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym w edytorze zmienić pare rzeczy ale najpierw załączyć w edytorze te wszystkie uaktualnienia.
0
Pytanie do FManiaków. Da się jakoś wszystkie te updaty zaznaczyć w edytorze?
http://screenshot.sh/m8T3KPllBYcG6
0
Możesz rozwinąć temat bo nie rozumiem.
0
Panowie szukam najnowszego update do FM16. Chodzi mi o uaktualnienie transferów i zmiany PA i CA.
0
Też ale ciekawy jestem jak wycenili wszystkich zawodników z topu :)
0
Czy istnieje jakaś strona internetowa z wycenami zawodników z NBA. Coś na wzór transfermarkt?
0
Macie jakiś dobry link do meczu?
1
Jak Verma zagrał?
0
Proszę o dobry link do meczu Hiszpanii.
1
Obstawiłem 50zł na Barce w kosza :(
7
Ma inne zadania na boisku w Barcy.
1
2-1 dla Niemców.
1
Rozbawiło mnie to 95% hehe
0
Ładny szkic ale lewe oko możesz lepiej dopracować bo wygląda trochę dziwnie. Pozdro
0
TO jak go znajdziesz to możesz mi wysłać screena na prywatną wiadomość :) Pozdro
0
W 15 grałęm ale zastanawiam się czy pograć troche w 16 :)
Też miałem taki środek pola jak Ty czyli Tielemansa z Pogbą :) Robili masakrę totalną.
0
Gra ktoś z Was Barcą w Fma? Jak tak to podzielcie się jak Wam idzie kogo kupiliście itp itd. Pozdro
0
Moim zdaniem też jako solidny zmiennik na kilku pozycjach by się przydał.
0
Może jego za Alvesa jak nie wyjdzie z Bellerinem.
http://www.transfermarkt.pl/fabinho/profil/spieler/225693
0
Macie jakiś link do karnych?
0
Dzięki za odp.
0
Finał na TVP?
0
Istnieje jakiś update dość nowy do Football Manager 2015?
1
http://aliez.com/live/barcelona_sevi_65174/
0
Teraz wróciłem do domu. Gdzie leci mecz w TV proszę o szybką odp.
1
WTF?????????????????????
0
Ja chce zobaczyć listę dopiętych transferów na nowy sezon. Nie chodzi mi o gracza konkretnego. Takie coś jak http://www.transfermarkt.pl/statistik/wintertransfers
0
Nie mogę znaleść na transfermarkt dopiętych już wszystkich transferów. Chodzi mi o przyszłe transfery jak Hummels czy Sanches
3
Da się lepiej. Np mocniej i od spojenia :)
0
Ale ich rżną po nogach. Masakra.