1

Ja nigdy nie sugeruje się tymi gwiazdkami bo to w ogóle nie jest adekwatne do umiejętności zawodnika. Nie ważne czy Scout jakiś słaby czy najlepsz i tak to nic nie zmienia.

1

Trzeba liczyć na porażkę Realu a nie podknięcie :)

1

Podejżewam, że przebiegał by średnio w meczu około 5 km :)

0

Proszę o link do meczy legend.

1

Hehe jaja z tym Pele

1

Tylko on nawet za 100 baniek i jestem wniebowzięty.

0

Też tak myśle jak Ty. Roberto fajnie gra jak ma wiele miejsca a w środku pola zazwyczaj jest go mało szczególnie jak się drużyna muruje w meczach z Barcą.

0

Szukałem raczej w necie nie ma.

0

Jakbyście mieli do wyboru i miałby przyjść do Barcy ktoś z dwójki Rashford czy Martial to kogo byście woleli?

1

7/10

0

http://screenshot.sh/m8SRFiPeWRHWc

Masche hehe. Dzisiaj się dopiero zorientowałem, że on w 3 minuty zaliczył gola i asyste :D

0

Fajnie się to ogląda :)

0

Tak racja, też o nim słyszałem. Podobno prze kocur o i ma 16 lat....

2

Ten Theo Hernandez cenowo nie ma sobie równych

http://screenshot.sh/mK9WKWV4WKWL4

0

Xavi, Masche, Puyol, Ronaldinho, Messi

0

Punkty może stracić ale to nic nie da. Real musi raz przegrać albo dwa razy stracić punkty. Będzie ciężko ale nie takie rzeczy już się działy w La Liga.

0

Jakbym był trenerem Realu to tak bym widział Real w przyszłym sezonie. Za Jamesa może byc Asensio. Co myślicie? Mam nadzieję, że jednak nie dojdzie do transferu Hazarda.

http://www.footballuser.com/1583483/Real_Madrid_CF

3

Ale jednak Iniesta dobrze się czuje w tłoku a Roberto potrzebuje więcej miesta i techniki też nie ma najlepszej chodź nie jest słaby technicznie.

0

Bo Isco jest stary hehe

2

Jest już dostępny obszerny skrót z dzisiejszego meczu? Tu jeszcze chwile może potrwać http://www.fullmatchesandshows.com/2017/04/23/real-madrid-vs-barcelona-highlights-full-match-2/6/

0

25,456 lat.

0

Macie jakiś dobry link?

edit Tu coś mam jakby ktoś szukał http://www.247hd.info/hd1.php

0

Szybko transmisja na Ipli padła ;/

1

Za duża pensja i raczej nie chciałby grać w Barcy B.

2

Solidności mamy sporo w zespole jednak trzeba podnieść jakość.

2

Dybala 0 goli w rep. A Messi w tym wieku miał pare złotych piłek :) Tak mi się przypomniało tylko że porównywali Dybale do Leo.

1

To co to za przyjemność z gry wtedy będzie?

0

Panowie i panie. Fani i nie fani Football Managera. Myślicie, że takie ustawienia w taktyce pasują i się sprawdzą dla Barcy :)? Właśnie rozpoczynam kariere w FMa 2016. Pozdro i czekam na opinie.


http://screenshot.sh/m3E2XqpPqU2yc

4

Tak a później by były wielkie narzekania że jakieś Atletico czy Celtic zamurowały bramkę na wyjeździe bo mieli wyje**** strzelać gole na wyjeździe.

3

Jak radzi sobie Tielemans?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?