matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Za co hejt jak gość ma najwięcej asyst w lidze
1
Przecież spalony był wcześniej
0
@bartekvisca dlatego od 3 lat nie pije
2
@LOPEZ16Wszystkiego dobrego! Mam nadzieję że ogólnie będzie Ci się układać w życiu.
0
@Szymemdymek Niby walczak a już 6 asyst ma w tym sezonie.
0
@Rifek No to jeszcze większa głupota ;/
0
Niesamowita asysta Valverde.
4
Wiecie co jest najgłupsze w obecnym formacie LM. Walka o króla strzelców. Taki Lewy ma mniejsze szanse np od Haalanda czy Mbappe bo Barca gra mniej meczy.
1
@OzzyFCB Rozwód miał pewnie duży wpływ na niego.
0
@SelloutCrowd Oblak ma 188 cm
0
Jakie najnowsze wieści z powrotu na Cam Nou? Dobrze kojarzę że może kwietniu?
0
Yamal gra dzisiaj jakby miał 17 lat :(
1
Co Wy ślepi że tu karnego widzicie?
0
@bart_azz Jakiś murzynek uczestniczył w akcji i blokował chyba Inigo
1
Trochę czekaliśmy ale Balde w końcu odzyskał swoją szybkość i dynamikę.
0
@Values Moim zdaniem w Prime spokojnie był.
0
@gukwa Casado? ?
1
@MOLESTA Wirtz
Sancet Baena, Jude
0
@Gitarkafcb w fma słusznie ma tylko 15 technikę
0
Czy Bernal na tak duży potencjał jak Cubarsi? Co myślicie?
4
@Values Jak wróci do formy to top 3 na świecie wśród środkowych obrońców.
1
@SelloutCrowd Musiała lub Wirtz
1
@Jimmydeska To samo pisałem w zeszłym sezonie że nie ma do go żałować jak mu się nie chce biegać i presowac.
2
@Sebastian7 Też tego nie rozumiem.
0
@ViscaelBarca2007 Jest idealnym lisem pola karnego.
0
No i po Pedrim ehhh
0
Kolejna asysta Cubarsiego!
0
@bartulek98 Świetny komentarz!
0
@Ptasior Urus jest lepszy
0
@HypeR tak na pewno