0

@Faro Za co hejt jak gość ma najwięcej asyst w lidze

1

Przecież spalony był wcześniej

0

@bartekvisca dlatego od 3 lat nie pije

2

@LOPEZ16Wszystkiego dobrego! Mam nadzieję że ogólnie będzie Ci się układać w życiu.

0

@Szymemdymek Niby walczak a już 6 asyst ma w tym sezonie.

0

@Rifek No to jeszcze większa głupota ;/

0

Niesamowita asysta Valverde.

4

Wiecie co jest najgłupsze w obecnym formacie LM. Walka o króla strzelców. Taki Lewy ma mniejsze szanse np od Haalanda czy Mbappe bo Barca gra mniej meczy.

1

@OzzyFCB Rozwód miał pewnie duży wpływ na niego.

0

@SelloutCrowd Oblak ma 188 cm

0

Jakie najnowsze wieści z powrotu na Cam Nou? Dobrze kojarzę że może kwietniu?

0

Yamal gra dzisiaj jakby miał 17 lat :(

1

Co Wy ślepi że tu karnego widzicie?

0

@bart_azz Jakiś murzynek uczestniczył w akcji i blokował chyba Inigo

1

Trochę czekaliśmy ale Balde w końcu odzyskał swoją szybkość i dynamikę.

0

@Values Moim zdaniem w Prime spokojnie był.

0

@gukwa Casado? ?

1

@MOLESTA Wirtz
Sancet Baena, Jude

0

@Gitarkafcb w fma słusznie ma tylko 15 technikę

0

Czy Bernal na tak duży potencjał jak Cubarsi? Co myślicie?

4

@Values Jak wróci do formy to top 3 na świecie wśród środkowych obrońców.

1

@SelloutCrowd Musiała lub Wirtz

1

@Jimmydeska To samo pisałem w zeszłym sezonie że nie ma do go żałować jak mu się nie chce biegać i presowac.

2

@Sebastian7 Też tego nie rozumiem.

0

@ViscaelBarca2007 Jest idealnym lisem pola karnego.

0

No i po Pedrim ehhh

0

Kolejna asysta Cubarsiego!

0

@bartulek98 Świetny komentarz!

0

@Ptasior Urus jest lepszy

0

@HypeR tak na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?