matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real dzisiaj w TVP?
0
Dzisiaj zdziwiło mnie zostawienie Frenkiego z żółtą a ściągnięcie Gaviego
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15525708#comment-15525708 hehe miałem rację
0
Gerard to ma drybling jak Oleguer w prime.
0
Fermin to najbardziej niechlujnie grający zawodnik Barcy.
0
Niech Flick zrobi Fergusona i rzuci butem.
0
Borussia xg 2 a Barca 0.2haha
0
Teraz bez Pedriego widać jaki on jest ważny.
0
Czemu im się grać nie chce o co chodzi?
0
Cieszę się że dwóch walczaków w pierwszym dzisiaj Araujo i Gavi. Uwielbiam ubu.
0
Araujo w pierwszym piękna sprawa!
0
@Kengo A w UFC by pewnie dostał oklep :)
0
A co Hołownia powiedział o Barcy?
0
Lepsze to niż konferencje fame hehe
0
Szału nie ma :D
https://prnt.sc/ri_8dS-cf7Mt
3
@michal26 Też mi się mocno to rzuciło w oczy. Nie gwizdał głupot tylko wyraźne faule dawał kartki kiedy trzeba.
28
Aż się przypomniała interwencja Mascherano z Arsenalem.
0
Fati się rozgrzewa
0
Dzisiaj najlepszy na boisku na razie główny sędzia.
0
@Who_you_mam Vitinha Frenkie i Pedri i mamy co mecz posiadanie piłki 80 procent
2
A jak Stanowskiemu idzie na debacie bo teraz dopiero włączyłem.
1
@Srutwa Estevao ale on wybrał Chelsea
0
@Astad O kurde to teraz mnie zszokowałeś że Quende kupili masakra. Jeszcze przecież wcześniej zakontraktowali największy talenty z Ekwadoru Kendry Paeza.
0
@FcPortoFan1999 Największy talent brazylijski. Ostatnio chyba pobił jakiś rekord w ilościach goli w lidze jeśli chodzi o młodych zawodników. Ksywkę ma Messinho i kiedyś w wywiadzie powiedział że chciałby grać kiedyś w Barcy :)
0
Ależ ten Estevao może być fenomenalny jak Yamal. Szkoda że pozycja Yamala i że poszedł do Chelsea. Wartość na transfermarkt 55 mln euro.
1
Co się stało z Mario Gotze? 32 lata dopiero wyceniany ma 5 mln euro i gra w Eintrachcie.
0
@Geble Dużo szybszy jest niż rok temu
Wydaje mi się że i tak jeszcze mocno się poprawi w tym aspekcie.
1
@Rifek Piłkarz nie może sobie zejść z boiska i sam na nie wejść bez sygnalizacji sędzuiego a tak zrobił Raphinha.
6
Raphinha to za chwile będzie miał lepsze staty w tym sezonie w LM niż w całej karierze Luisito xD
1
Ktoś pisał tu przed chwilą że nasze trio nie funkcjonuje