matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że nie niski bramkarz tylko 191 cm i do tego Hiszpan. Oby przeszedł do nas.
0
@lithotripter Mesut Hancer się ten ojciec nazywa ale dziwne nie ma tego filmiku
0
@fenix1983 trochę nie rozumiem o co chodzi
1
Trochę głupie zapytanie ale nie mogę czegoś znaleźć i mnie to męczy. Wyskoczył mi filmik na Insta gościa który został przysypany w jakiejś katastrofie chyba trzęsieniu ziemi. Ratownik go próbuje uratować a on mówi że nie chce być uratowany bo dalej trzyma swoje córki za ręce które są pod gruzem.
0
Yamal 4 lata temu. Ciężko uwierzyć jak to szybko poszło...
3
@don'T.R.I.P.e Bosak
0
Pamiętam jak wyszło nowe logo La Ligi prawie nikomu się nie podobało. Dzisiaj jak Sam pasuje? Dla mnie dużo lepsze niż stare.
0
@Kengo Ładnie nagrany fajny świat ale mnie nie porwał
0
Wasza ulubiona scena z serialu/filmu? Ja uwielbiam jak odpala się Alfie Salomon na Tommiego w Peaky Blinders.
2
@Deathwing112 Nawrocki
0
@Bogan Dużo fanów Football Managera a oni kupują samych gówniarzy a nie 28 letnich dziadków
0
@BISHBASHBOSH Araujo, Balde na pewno szybsi.
0
@Criss18Barca Jasne jeszcze gramy ultra ofensywnie że obrońcy mają bardzo ciężko.
0
@Criss18Barca Ale ten profesor nie ma co ukrywać w ostatnich tygodniach dużo baboli zrobił
0
@lukaszbrk Ja w jego wieku też miałem 17 lat
1
Smutny widok Fatiego :(
1
Stegen xD. xD
1
Oglądałem Ronaldinho i stwierdziłem że lepszego nie będzie. Później oglądałem Messiego i ta samą myśl lepszego nie będzie. Oglądam Yamala i.....
0
Ale ten Prime beznadziejnie działa
9
89 % to wyliczył chyba ze wzroru Hajty.
0
@Hshdhrhdh Loose Yourself
0
Ciekawe jaka bramkę wcześniej strzeli Yamal z wolnego czy z główki
7
Sędzia to niedługo będzie miał więcej kontaktów z pilka niż dzisiaj Lewy.
0
@SeWo77 Polski Goat to się zgadzam :)
0
@Deathwing112 Ja obu uwielbiam ale faktycznie śmierć "dodaje" legendy.
0
2pac czy Eminem? Kto jest Goatem rapu?
0
W tej Holandii to dziwna sytuacja z Ajaxem. Oni 65 goli Psv 100
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I co z tą Dodą? Niezły wywiad o niej
0
@Criss18Barca Jaki buk?