matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Gdzie oglądasz?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
Kurde szkoda człowiek tyle czekał na mecz a tu nie ma gdzie obejrzeć :(
0
@rambocyc kurde a byłem pewny że jutro na DAZN będzie mecz
0
Rashford czy Nico?
0
@Derean Ale mnie zawsze irytuje to filmowanie z treningu. Mało widać bo tak kamera przybliża akcje. Powinien trochę z dalszą filmować lepiej by wszystko było widać
0
Czemu taki dobry zawodnik jest bez umowy? Może przydałby się nam na ławkę za Kounde.
https://www.transfermarkt.pl/takehiro-tomiyasu/profil/spieler/331560
0
Kurs na Niemki ponad 5, sporo.
1
@fejkenq 15/5. .
0
Walka już trwa? Bo nie wiem czy mam wykupywać gale.
0
I wiadomo mniej więcej około której walka?
0
"Jak odpali mamy gracza na lata" jakoś mi się to źle kojarzy
0
To Trent będzie miał ciężko. Dwie rakiety przeciwko niemu
0
@bodzio10 Nie jestem wielkim fanem to pewnie nie będę widział "głupot" w filmie
0
@Safrani czyli tak jak kolega niżej napisał Bonarka albo Kazimierz?
0
Które kino w Krakowie jest najlepsze że y obejrzeć F1?
0
Ten Virgili to faktycznie taki talent? Nigdy o nim nie słyszałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od tak to było jak Lewego okradli.
0
Ja od początku byłem za Diazem więc mam nadzieję że się z nim uda
0
@Pedri16Future on wydaje się że nie jest taki szybki bo jest wysoki ale ma gaz
0
Nico szybszy niż Yamal?
0
@Gaucho Ja wtedy nie ogarnąłem od razu że jest bramka taki to był strzał xD
1
W końcu jakiś wielki talent z ostatnich edycji Fma :)
0
A nie było czasem artykułu albo komentarzy w poprzednim sezonie że mamy za mało piłkarzy w sile wieku czyli koło 28 lat jak Raphinha, tylko sami młodzi albo Lewy czy Szczęsny przed końcem kariery.
0
@TR3YWAY Nie patrzę tylko na wiek piłkarza jak 99 % La Rambli :)
0
Czy tylko ja wolałbym Diaza od Nico?
2
@Vurt To ma to sens przestraszyłem się że co roku takie coś będzie hehe
0
Co ile lat będą te nowe klubowe mistrzostwa świata?
1
@macio_944 Dziwne kursy. Na Miami kurs 2.0 a na Al-Ahly 3.25
edit- ok już wiem o co chodzi. Myślałem że to z Arabii drużyna a to jakiś egipski Twór.