2

Mój ulubieniec Araujo w pierwszym to mi się podoba

1

No i pisałem przed meczem żeby obstawić 2:1 dla Betisu i pewnie nikt nie skorzystał. Nawet ja bo nie miałem jak wpłacić kasy na buka... :(

1

I z ciekawości skorzystał ktoś z mojego typu?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370764#comment-15370773

1

@UriBoyka Nie ma za co :)

0

Nie działa mi mikrofon w duolingo na laptopie. Ktoś miał może podobny problem?

0

Betis-Real 2-1 stawiajcie tak u buka. Nie dziękujcie.

0

@malicinho Dopiero jakoś w 2 sezonie na początku też mnie nudziło później jakoś oglądałem bez żadnych oczekiwań i w sumie ostatnio z drugą połówką oglądam drugi raz po wielu latach.

0

Tyle było krytyki Araujo że ma kontuzje a ciszą była o Christensenie który zarabiał więcej przed podpisaniem nowego kontraktu Araujo.

0

@BorzyKrzys taktyk

0

@Cyzix U mnie najlepsze to

The Wire, Gomorra, Peaky Blinders i Breaking Bad.

0

@malicinho Ja się tez bardzo męczyłem na początku ale skończyłem cały serial i oceniłem na 10 na Filmweb

0

@malicinho Jeszcze dodaj sobie The Wire.

edycja: hehe własnie spojrzałem na Twój komentarz poniżej :)

1

Tu sytuacja podobna jak wiele lat temu Messi na przeciwko Puyola na treningu :)


0

@FcPortoFan1999 I cyk 2-2

1

@arsenallondyn0 Fati error zarówno na boisku jak i po za nim.

0

@BarcaFan20048989 Byli jak bracia rozumieli się bez słów. Tak w skrócie :)

0

@MirusAmisz W Santosie nieźle zaczyna pogrywać i nawet strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego.

0

Zakochałem się właśnie w takiej grze że Barca zawsze grała odważnie. Czasy Kluiverta Rivaldo itp. Bardzo ważny był wtedy ofensywny styl.

1

@michal26 No i 19 pkt. Pewniaków nie ma.

0

@kamiVeB kuszący kurs ale jako singiel mecz to słabo. Ale takie over 29.5 pkt przy kursie 1.56 wjedzie jak w maslo

2

@Sysia11 Przecież mówił że słabszy mecz mimo dwóch asyst z rożnego.

0

I co dalej nie chcecie Araujo?

0

Torres nigdy się nie może dobrze zabrać z piłką

0

Znacie jakąś stronę gdzie można kupić komputer stacjonarny ale na raty tylko na dość niski procent? Złożyłem sobie na morele sprzęt ale strasznie duże oprocentowanie :/

0

@Czerwo64 Dzięki wielkie za podpowiedź, zwrócę na to uwagę.

0

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-mad-dog-diaxid605-i02wr32-i5-14400f-32gb-ram-1tb-ssd-geforce-rtx4060-windows-11-home

Co sądzicie o tym sprzęcie? Wiem że bardziej się opłaca złożyć samemu stacjonarny ale jestem ciekawy Waszych opinii bo znajomy mi poleca.

0

@Coutinho007 a jak my nie robimy kontr i nie strzelamy to La Rambla jest zła i narzeka

0

@reloaded Rudiger czy Camavinga to kasztany?

0

@Adran360 dziwny kierunek

1

@SelloutCrowd A liczby i tak dorzuca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?