matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mój ulubieniec Araujo w pierwszym to mi się podoba
1
No i pisałem przed meczem żeby obstawić 2:1 dla Betisu i pewnie nikt nie skorzystał. Nawet ja bo nie miałem jak wpłacić kasy na buka... :(
1
I z ciekawości skorzystał ktoś z mojego typu?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370764#comment-15370773
1
@UriBoyka Nie ma za co :)
0
Nie działa mi mikrofon w duolingo na laptopie. Ktoś miał może podobny problem?
0
Betis-Real 2-1 stawiajcie tak u buka. Nie dziękujcie.
0
@malicinho Dopiero jakoś w 2 sezonie na początku też mnie nudziło później jakoś oglądałem bez żadnych oczekiwań i w sumie ostatnio z drugą połówką oglądam drugi raz po wielu latach.
0
Tyle było krytyki Araujo że ma kontuzje a ciszą była o Christensenie który zarabiał więcej przed podpisaniem nowego kontraktu Araujo.
0
@BorzyKrzys taktyk
0
@Cyzix U mnie najlepsze to
The Wire, Gomorra, Peaky Blinders i Breaking Bad.
0
@malicinho Ja się tez bardzo męczyłem na początku ale skończyłem cały serial i oceniłem na 10 na Filmweb
0
@malicinho Jeszcze dodaj sobie The Wire.
edycja: hehe własnie spojrzałem na Twój komentarz poniżej :)
1
Tu sytuacja podobna jak wiele lat temu Messi na przeciwko Puyola na treningu :)
0
@FcPortoFan1999 I cyk 2-2
1
@arsenallondyn0 Fati error zarówno na boisku jak i po za nim.
0
@BarcaFan20048989 Byli jak bracia rozumieli się bez słów. Tak w skrócie :)
0
@MirusAmisz W Santosie nieźle zaczyna pogrywać i nawet strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego.
0
Zakochałem się właśnie w takiej grze że Barca zawsze grała odważnie. Czasy Kluiverta Rivaldo itp. Bardzo ważny był wtedy ofensywny styl.
1
@michal26 No i 19 pkt. Pewniaków nie ma.
0
@kamiVeB kuszący kurs ale jako singiel mecz to słabo. Ale takie over 29.5 pkt przy kursie 1.56 wjedzie jak w maslo
2
@Sysia11 Przecież mówił że słabszy mecz mimo dwóch asyst z rożnego.
0
I co dalej nie chcecie Araujo?
0
Torres nigdy się nie może dobrze zabrać z piłką
0
Znacie jakąś stronę gdzie można kupić komputer stacjonarny ale na raty tylko na dość niski procent? Złożyłem sobie na morele sprzęt ale strasznie duże oprocentowanie :/
0
@Czerwo64 Dzięki wielkie za podpowiedź, zwrócę na to uwagę.
0
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-mad-dog-diaxid605-i02wr32-i5-14400f-32gb-ram-1tb-ssd-geforce-rtx4060-windows-11-home
Co sądzicie o tym sprzęcie? Wiem że bardziej się opłaca złożyć samemu stacjonarny ale jestem ciekawy Waszych opinii bo znajomy mi poleca.
0
@Coutinho007 a jak my nie robimy kontr i nie strzelamy to La Rambla jest zła i narzeka
0
@reloaded Rudiger czy Camavinga to kasztany?
0
@Adran360 dziwny kierunek
1
@SelloutCrowd A liczby i tak dorzuca.