2

@ViscaBarca123 Z z bramkarzy mamy jakiś talent oprócz Kochena?

3

Szpakowski od pół godziny cały czas gada to samo. W kółko powtarza że Real odpuścił przy 2-0.

0

@Oskar00 Valverde m chyba w połowie sezonu 5 albo 6 goli z dystansu to na prawdę robię niesamowite wrażenie.

0

@Lordzi Tak pomyślałem też o nim jednak wydaje mi się że Valverde minimalnie ma lepsze jebnięcie.

0

Nigdy nie widziałem zawodnika który ma lepszy strzał z dystansu od Valverde.

0

Valverde uderza gościa w pysk i żadnej reakcji Varu i sędziego. Co ich pojebało?

1

Włączyłem Real i karny dla Celty hehe

1

@Foro Messi miał dużo większa konkurencję.

2

Chciałem tylko przypomnieć że mamy styczeń a tragiczny bez dryblingu i najmniej brazylijski piłkarz z zeszłego sezonu Raphinha ma 31 g/a w tym sezonie?

1

Mogli jeszcze szukać czy 5 minut wcześniej faulu nie było.

0

@Patriskos Jak tak Balde robi to wielka krytyka.

1

Kounde chyba by się już nie chciało wracać na środek obrony. Spodobało mu się to hasanie do przodu.

8

@Coutinho007 Na pensję Araujo :)

12

Fajnie że Balde dzisiaj bramka :) mocno kibicuje chłopakowi i często go tu bronie.

0

@VegetaPolska To są emocje

1

Pamiętacie te oprawę co wczoraj pokazywali jaka ma być na stadionie przed meczem. Na dole były jakieś liczby 2-5 xD

1

@kanver_ On się jeszcze nie wypowiadał może to plotki

0

@Kgorecki2500 oby nie. Obstawiłem za 70 zł że strzeli i asystuje kurs 15 hehe

3

Yamal musi zaliczyć asystę żebym wygrał 1050 zł. Musisz młody!

0

Yamal dołóż proszę asystę
https://prnt.sc/iNPNSAgvw3v3

7

@D10SLEO Hehe najlepiej na świecie bez przesady

0

@Katalończyk 99 A Inigo też wieczna szklanka przyszedł do Barcy i zmiejsca dostał większą kasę od Ronalda. Czy to było w porządku. Pewnie teraz możesz napisać że gra cały czas ale kto grał i wymiatał jak Xavi wygrywał mistrza? Tak waleczny Urus.

0

@LambiPL Araujo zjebał w tym meczu z PSG ale co pokazał Gundo? Truchtał sobie i grał jak old boy. Taki był mądry że pouczał po meczu Ronalda w mediach ale sam nie zagryzł zębów i nie zapiaprzal po boisku jak zespół grał w osłabieniu i tego potrzebował

2

@FCB_dimiC A ile w zeszłym sezonie grał Inigo?

0

@Kozinho. No własnie mam identyczne zdanie jak Ty, fajnie że nie jestem odosobniony w tym przypadku.

0

@Derean Ale z 10 baniek mu się należy czy 11. Też bym nie dał mu więcej niż Kounde.

1

@LambiPL A po co Gundo go krytykował w mediach? mogli to załatwić w środku szatni. Gundo też nie był taki krystaliczny bo w pressingu nic nie pracował i biegał tyle co Messi w prime.

4

Yamalku załatw mi proszę dzisiaj tysiąc zł :)

https://prnt.sc/iNPNSAgvw3v3

4

Co chwile czytam, że Araujo nie zasługuje na lepszy kontrakt bo jest często kontuzjowany itp.

Zarobki Araujo 7 mln

Więcej od niego zarabiają:

Christensen 9 mln też jest szklanką i nikt się nie czepia że zarabia dużo. Wiem przyszedł za darmo ale Araujo też przyszedł za grosze.

-Martinez 9.4 mln

-Kounde 13.5 mln

Na miejscu Araujo też bym był zły że zarząd nie dotrzymał obietnicy o podwyżce i ta kasa mu się po prostu należy.

2

@karolpiłkarz Wszystko fajnie tylko ten magik Kounde to raczej nie realne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?