matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaBarca123 Z z bramkarzy mamy jakiś talent oprócz Kochena?
3
Szpakowski od pół godziny cały czas gada to samo. W kółko powtarza że Real odpuścił przy 2-0.
0
@Oskar00 Valverde m chyba w połowie sezonu 5 albo 6 goli z dystansu to na prawdę robię niesamowite wrażenie.
0
@Lordzi Tak pomyślałem też o nim jednak wydaje mi się że Valverde minimalnie ma lepsze jebnięcie.
0
Nigdy nie widziałem zawodnika który ma lepszy strzał z dystansu od Valverde.
0
Valverde uderza gościa w pysk i żadnej reakcji Varu i sędziego. Co ich pojebało?
1
Włączyłem Real i karny dla Celty hehe
1
@Foro Messi miał dużo większa konkurencję.
2
Chciałem tylko przypomnieć że mamy styczeń a tragiczny bez dryblingu i najmniej brazylijski piłkarz z zeszłego sezonu Raphinha ma 31 g/a w tym sezonie?
1
Mogli jeszcze szukać czy 5 minut wcześniej faulu nie było.
0
@Patriskos Jak tak Balde robi to wielka krytyka.
1
Kounde chyba by się już nie chciało wracać na środek obrony. Spodobało mu się to hasanie do przodu.
8
@Coutinho007 Na pensję Araujo :)
12
Fajnie że Balde dzisiaj bramka :) mocno kibicuje chłopakowi i często go tu bronie.
0
@VegetaPolska To są emocje
1
Pamiętacie te oprawę co wczoraj pokazywali jaka ma być na stadionie przed meczem. Na dole były jakieś liczby 2-5 xD
1
@kanver_ On się jeszcze nie wypowiadał może to plotki
0
@Kgorecki2500 oby nie. Obstawiłem za 70 zł że strzeli i asystuje kurs 15 hehe
3
Yamal musi zaliczyć asystę żebym wygrał 1050 zł. Musisz młody!
0
Yamal dołóż proszę asystę
https://prnt.sc/iNPNSAgvw3v3
7
@D10SLEO Hehe najlepiej na świecie bez przesady
0
@Katalończyk 99 A Inigo też wieczna szklanka przyszedł do Barcy i zmiejsca dostał większą kasę od Ronalda. Czy to było w porządku. Pewnie teraz możesz napisać że gra cały czas ale kto grał i wymiatał jak Xavi wygrywał mistrza? Tak waleczny Urus.
0
@LambiPL Araujo zjebał w tym meczu z PSG ale co pokazał Gundo? Truchtał sobie i grał jak old boy. Taki był mądry że pouczał po meczu Ronalda w mediach ale sam nie zagryzł zębów i nie zapiaprzal po boisku jak zespół grał w osłabieniu i tego potrzebował
2
@FCB_dimiC A ile w zeszłym sezonie grał Inigo?
0
@Kozinho. No własnie mam identyczne zdanie jak Ty, fajnie że nie jestem odosobniony w tym przypadku.
0
@Derean Ale z 10 baniek mu się należy czy 11. Też bym nie dał mu więcej niż Kounde.
1
@LambiPL A po co Gundo go krytykował w mediach? mogli to załatwić w środku szatni. Gundo też nie był taki krystaliczny bo w pressingu nic nie pracował i biegał tyle co Messi w prime.
4
Yamalku załatw mi proszę dzisiaj tysiąc zł :)
https://prnt.sc/iNPNSAgvw3v3
4
Co chwile czytam, że Araujo nie zasługuje na lepszy kontrakt bo jest często kontuzjowany itp.
Zarobki Araujo 7 mln
Więcej od niego zarabiają:
Christensen 9 mln też jest szklanką i nikt się nie czepia że zarabia dużo. Wiem przyszedł za darmo ale Araujo też przyszedł za grosze.
-Martinez 9.4 mln
-Kounde 13.5 mln
Na miejscu Araujo też bym był zły że zarząd nie dotrzymał obietnicy o podwyżce i ta kasa mu się po prostu należy.
2
@karolpiłkarz Wszystko fajnie tylko ten magik Kounde to raczej nie realne :)