matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Chyba jednak tyle mu dadzą bo tyle mają Mbappe i Belinhgam
0
To ile obstawiacie jeśli chodzi o nową wycenę Yamala? Ja obstawiam 170 mln.
https://prnt.sc/yDihPfMm_LQ6
0
@NoziX1 i Ferminowi
0
Jutro nowe wyceny na Transfermarkt ligi hiszpańskiej. Yamalowi na pewno wzrośnie wartość do min. 160 mln nieźle...
0
@19Macio93 ale 4 asysty ma mało kto ma wiecej w Europie na tej pozycji
1
@Kapitan9 Kurde jak lepszy fizycznie od Araujo to brzmi przerażająco.
0
Szkoda że nas nie stać na Kenan Yıldıza.
0
@LukaszFan Jak na Boxdela to niezły film, nawet z tego co sprawdziłem to bardzo cisną teraz Wardęge na Insta w komentarzach.
1
@Dari0G Ale sugeruje i wypowiada się bardzo krytycznie odnośnie Boxdela prawie stawiając go na równi z byciem PDFem.
1
@LukaszFan Też właśnie mi się nie chce już tego śledzić ale mam takie samo zdanie jak Ty. W sensie że macał nastolatki Wardęga i odnosi się do tego że to były żarty a z Boxdela robi najgorszego.
0
Tak w skrócie to Boxdel wyjaśnił Wardęge czy na odwrót?
1
A nie zaczęliśmy czasem przegrywać jak Gerard Martin przestał grać? W tym upatrywałbym się tą fatalną serie.
0
@Eklerek Trudno się nie zgodzić.
4
Salah pierwszym piłkarzem w historii, który zrobił double double w lidze przed świętami Bożego Narodzenia. 13 goli 10 asyst.
6
Raphinha sezon życia 11 goli.
Beznadziejny Mbappe 10
0
Ten cały Dibua chyba wystraszony i zdziwiony jak Usyk powiedział na spokoju że nie ma żadnego problemu na walke z nim.
0
A Usyk kończy karierę?
0
bardzo sprawiedliwy wynik tak to wyglądało jak punktacja.
0
Oby wałku nie było i Usyk to bierze.
3
Usyk bierze to dzisiaj
1
Bilbao traci do nas 2 pkt xD
1
Araujo powinien już być na boisku bo przydałby się na rożne
0
@Piotr,1985 w football managerze ma że jego przyszły klub ulubiony to Barca. Oby się sprawdziło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@A4ron United też ma nieograniczony budżet a jakoś tam trenerzy od lat ponoszą klęskę.
6
Oj Ferran Ferran
1
@jacobFCB Olmo ostatnio słabiutki ale z drugiej strony nie chciałbym oglądać Pedriego wyżej on najwięcej daje budując akcje od tyłu. Niech już lepiej Gavi biega z przodu
1
@ricardo0705 Jestem kibicem Barcy od ponad 20 lat ale też ten finał był dla mnie najlepszy i najważniejszy mecz w życiu :)
0
Czemu Yamal tego nie przyjmował?
1
Coś czuję w drugiej połowie wycieczki Araujo na pozycję nr 9