0

@Piotr,1985 w football managerze ma że jego przyszły klub ulubiony to Barca. Oby się sprawdziło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@A4ron United też ma nieograniczony budżet a jakoś tam trenerzy od lat ponoszą klęskę.

6

Oj Ferran Ferran

1

@jacobFCB Olmo ostatnio słabiutki ale z drugiej strony nie chciałbym oglądać Pedriego wyżej on najwięcej daje budując akcje od tyłu. Niech już lepiej Gavi biega z przodu

1

@ricardo0705 Jestem kibicem Barcy od ponad 20 lat ale też ten finał był dla mnie najlepszy i najważniejszy mecz w życiu :)

0

Czemu Yamal tego nie przyjmował?

1

Coś czuję w drugiej połowie wycieczki Araujo na pozycję nr 9

0

@esem91 co? On tu powinien z 10 minut doliczyć

0

Oni chyba faktycznie grają pijani

0

Hehe to jednak tył obie strzelą w meczu Manchesteru weszło. Problem w tym że mam jeszcze Villareal na kuponie.

1

Oba Manchestery strzela gola ciężko będzie z tym typem

0

@Filipem Dobra jest jak byk dzięki.

0

"Rozpocznij nagrywanie, klikając ikonę rejestracja (biała kropka) lub wykorzystując skrót: przycisk Windows + Alt + R. Aplikacja będzie od teraz nagrywać ekran, aż nie wyłączysz nagrywania lub nie minie ustalony maksymalny czas nagrania (domyślnie 2 godziny)."


Nagrałem to co chciałem i gdzie teraz znaleźć ten plik nagrany?

0

@Pedri16Future Tylko jakie jebnięcie ma Pedri a jakie np taki Valverde.

0

@czółkovsky wiadomo co z nim?

0

@FCB_dimiC wyłączam

0

@Robert_Kubica u mnie też LFC na kuponie

0

@Mezocyklon87 ja dałem że obie strzelą

0

@MesQueUnClub_87 Nie pisałem za ile grać :)

0

Macie łatwy kupon na podwojenie na dzisiaj. Nie dziękujcie.

https://prnt.sc/-2Jy-sp9FWl5

0

Jak sobie w tym sezonie radzi Faye?

0

Na spalonym był

1

@Bulbazaur17 Też bym odpuścił Barce. Wolałbym już dać że obie drużyny strzelą bo pewnie tak będzie.

0

Salzburg bida kurde jakby coś strzelili to kupon wchodzi.

0

@Marian_Pazdzioch Tak jak Ty 6 miesięcy i w sumie to teraz odszedłem.

0

@FcPortoFan1999 dopiero wczoraj o niego pytałem

0

@abram3k Wróci Araujo szef i oby mu zdrowie dopisywało.

1

@Lahey Niby łokieć lutego ale pewnie większa szansa na marzec.

0

@Bilon87 Ludzie zapominają że nie długo wracamy na Camp Nou i więcej meczów mamy u siebie w drugiej części sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?