1

To Mascherano czy Casado?

0

Super Balde druga asysta

0

Wymienili byście Olmo za Wirtza?

0

@Iniesta8i to fajnie że mu dobrze idzie bo lubiłem Sampera choć minut za dużo w Barcy nie rozegrał

0

@Bernard777 Zapomniałem że poszedł do Motoru i jak mu idzie w PL?

0

@KrychaFCB w sensie do masz na myśli?

0

@Hindus @Velendill A to nie kojarzę tego Siuhego sprawdzę sobie jak gra na YT.

Jeszcze jest słynny Pago :D

0

To Snax jest najlepszym polskim graczem w CS2 czy są lepsi a on gra po prostu w mocnym zespole?

0

@Ramaj77 Fm24, elegancko w pierwszym sezonie potrójna korona w tym wygrana w finale LM z Realem (ciekawostka sędziował Marciniak i wygrałem 1-0 po golu Lewego. Asysta Balde prawie taka sama jak w ostatnim El Clasico :)

W tym sezonie Real mocny bardzo i wyrównana liga.

https://prnt.sc/eIUxCX6M-4hy

W LM bez szału. https://prnt.sc/622SLMPGdGQA

3

Nie raz mam wrażenie że FM jest podłączony do sieci bo za dużo przypadków już widziałem jak ten :)

https://prnt.sc/BWQL2Gqvhfem

0

@kamyk_23 ? ?

0

Co sądzicie o szczepieniu dzieci? Raczej wolicie szczepić na wszystkie szczepionki jakie są czy wybieracie konkretne czy rezygnujecie z wszystkich?

1

@Gaucho Trent bardziej pasuje do gry pilka

0

@abram3k lepiej zbierać na Musiale. Skrzydła Jamal z Yamalem to była by poezja.

1

@norbi77 Busi nigdy nie był w nominowanej 30....

0

@mordini123 Na tym filmbox nie widzę.

1

@DiSBlaDE Tak dokładnie ile razy nie sprawdzałem na filmweb gdzie obejrzeć to byłem wprowadzany w błąd.

0

0

Proszę o link bo oglądam niby jakiś live z gali ale nie pokazują kto na którym miejscu

0

A można gdzieś w PL albo po ang obejrzeć gale?

0

@tbas Kurde liczyłem na Casado w pierwszej 5

0

Ciekawe jakie oceny da redakcja za mecz.

Wrzucę swoje i zobaczę w sumie czy podobnie to widziałem.

Pena 9
Kounde 7
Cubarsi 7
Inigo 8
Balde 7
Casado 8
Pedri 7
Fermin 6
Yamal 8
Lewy 9
Raphinha 8
Frenkie 7
Olmo 6

0

@abram3k Sam kiedyś potwierdził że on prowadzi konto Insta i nie ma od tego żadnych ludzi

2

Ja dalej jestem w szoku po tym golu Yamala. Zrobił to tak szybko jakby od nie chcenia. Każdy chyba obrońca zachował by się jak Mendy czyli czekalby na ruch Yamala do środka albo drybling.

0

@Xxxbarca4ever Ale dalej jest przecież bestia w defensywie wczorajszy mecz tego nie zmienia

5

Bardzo się cieszę z asysty Balde. Mocno kibicuje temu chłopakowi.

6

Jakby ktoś pół roku temu powiedział że nie wymieniłby Casado na Kimmicha to bym go wyśmiał a teraz...

0

Ścina Wam Eleven?

0

Starcie gigantów Pena kontra Łunin.

0

@Encore Niczym kiedyś Kameni grający przeciwko Barcy,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?