matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martin to jest ewenement
1
Alez się serce raduje jak się widzi rozgrzewającego Gaviego
0
@kamiVeB wydaje się zestresowany
0
Lewy
Gra bez pilki 20
Przewidywanie 20
Wykończenie 20
1
Szkoda że nie dał Lewy Fatiemu na pustaka
1
I Yamalek kolejna asysta w lidze
2
@Sulimo najpiękniejszy kolor
1
Ale ten Real meczy każdy mecz ehhh
0
@Aragorn33 Dobre Euro.
1
@adi7adi8 Zdziwiłem się Szczęsny z Lewym w Barcy taki hit i brak meczu w tvp
0
To w środę w TVP jest Liverpool a nie Barca z Bayernem?
0
Czy Leo zagra na MŚ w 2026? Jak tak to jako joker czy pierwszy skład?
0
I co myślicie o tym zatrzymaniu Buddy? Ja już byłem pewny że coś z nim jest nie tak jak ogłosił że kończy z YT. Choć nie chce wyrokować czy będzie winny czy skazany ale podejrzanie to wszystko wygląda.
0
@tbas Tak to wiem niech nie gra z Serbia i nawet niech odpoczywa z Sevilla.
9
A ja jestem trochę po stronie de la Fuente. Czemu on ma rotować Yamalem a Flick już nie? Było już parę meczy że wygrywaliśmy różnicą paru goli i nikt Flickowi nie zabraniał ściągnąć Lamine już w przerwie meczu.
0
Jak sobie Yamal radzi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3 minuta Szpakowski już gada o nadziei
0
@sevs Szybko mam po kuponie.
1
@Bocheno1 Ruiz był fenomenalny na Euro należy mu się pierwszy plac.
3
Jutro nowe wyceny transfmarket. Ciekawe jaka nowa kwota Yamala i Casado
0
Zawsze mnie takie rzeczy bardzo ruszają bo w obu kolanach zerwałem przednie krzyżowe. Wspomnienia zawsze wracają
0
Kurde szkoda jak zawsze zawodnika :(
1
Xg Real 0.48 slabiutko
0
Kto lepszy w odbiorze Gavi czy Camavinga?
0
@Faro Kurde trochę tak to wygląda czysto piłkarski Yamal sporo lepszy
0
Potrzebuje na szybką muzyke na wesele bo się coś zje..... Proszę o pomoc musze pościągać na pendrive.
0
@Ziemny
3
@Encore Jakbyś znał historię co ten co dostał robi w sieci i jak wszystkich obraża to by Ci go szkoda nie było.
0
@Arden a to szkoda że padła transmisja