macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Dlatego totalnie rozwala mnie przekrzykiwanie się, że ten ukradł, ten niby nie etc. WSZYSCY politycy są tacy sami w tym względzie. Niezależnie czy z KO, PiSu, Lewicy, czy Konfederacji. Każdy jest hipokrytą, każdy będzie oszukiwać. Dlatego osobiście wolę się skupić bardziej na światopoglądzie i ogólnie tym, czy dana partia ma bezpieczne podejście do świata, czy odklejone jak "niektórzy" ;)
1
@SelloutCrowd W Warszawie dużo dobrego się dzieje co sam widzę po tym jak tam przyjeżdżam + są to opinie Warszawiaków, których znam (mam tam rodzinę). Głównym zarzutem do Trzaskowskiego wg. nich jest to, że nie dba za bardzo o znane i lubiane miejsca (przykładem tutaj był klub Pogłos, który cieszył się bardzo dużym uznaniem, a od lat już go nie ma i nie było żadnej chęci reaktywacji).
A tak poza tym to osobiście Warszawę bardzo lubię i bardzo dobrze się tam czuję :)
0
@Ojciec5tkidzieci Napisałem, że to prawdopodobnie fejk sprzed ok. 10 lat.
5
Co to jest za historia :v
To pewnie jakaś rodzina naszego sympatycznego La Bambowego biznesmena.
PS. To prawdopodobnie fejk sprzed 10 lat, ale nadal śmieszy.
4
@Firestone @paweldunajecfcb Nawet po niepokojącej stracie Inigo sporo sobie obiecuję po nadchodzącym sezonie. Oby był równie lub najlepiej bardziej udany co poprzedni!
18
Już jutro wracamyyyy na pełnej!
2
@JohnKennedy Adrien Brody w Cienkiej Czerwonej Linii.
13
Jareeeeek
5
Uważam, że jest to WCh UJ dobra decyzja by nic nie zmieniać, brawo Panie Profesorze Piotrze.
2
@misterio A widzisz, trzeba było, dziś miałbyś ok. +500 000 pln.
1
Przepiękny odcinek.
3
@Arcybiskup Taktyk.
2
@Kgorecki2500 10/10! Będziesz miał do portfolio!
2
@mekston Niby Dzik, a się jednak cyka hehe
3
@RoberDzik Utrzymanie piwnicy, gdzie oni się wszyscy znajdują niestety swoje kosztuje...
@Goralkov Na Boga, usuń oznaczenie, bo zaraz do niego dołączysz.
2
Sub Focus to obok Rudimental chyba najbardziej mainstreamowy przedstawiciel gatunku dnb. Nie wszystko mi u nich siedzi, ale ten kawałek fajny. Świetny, rytmiczny vocal :)
@DragonxNF @esem91
1
@MonteChristo Oho, którą pinezką jesteś?
2
@Hosh "Chciałbym aby uzasadnienia odmów/przyjęć projektów były publiczne, ale chyba się nie doczekamy."
Tak, byłoby idealnie.
0
@Hosh Okej, to dlaczego Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie nie dostał?
1
@michal26 Dlatego, że to jest wybiórcze. Traktujmy równo wszystkich w takich sprawach, a nie tylko tych, których chcemy.
0
@Hosh Oby. Aczkolwiek są opinie, że nie do końca:
0
@Hosh @Aragorn33 Okej, jeśli tak - mea culpa, choć i tak ufność moja jest ograniczona do totalnego minimum.
PS. Poza tym widząc 5 mln pln na coś takiego podczas, gdy szpitale nie dostały nic to też zalatuje tym, że z tych 5 mln pln na same badania pójdzie jakaś część... i to jest najgorsze.
0
@mmaciass WTF, przecież uderzyłem w Państwo, a swoją wypowiedź podzieliłem na dwie połowy, czyli problem społeczeństwa i Państwa. Więc jedyną rzeczą, która tutaj pasuje jest dokładnie Twoje ostatnie zdanie - "Każdy widzi to co CHCE widzieć", bo właśnie widzisz to co chcesz widzieć w mojej wypowiedzi. A na Tuska i rząd jestem cholernie cięty - przejrzyj wiele moich ostatnich wypowiedzi.
@CLS63AMG To zdecydowanie wina Januszy Biznesu i ludzi, którzy odpowiadają za przepuszczanie takich grubych kwiatków.
6
"5 mln zł Laboratorium hodowli ziemniaka tolerancyjnego na stresy środowiskowe" - chyba moje ulubione.
Ogólnie jedyny plus tej żenującej farsy jest taki, że można się pośmiać z memów i ogólnej obrzydliwości wielu ludzi.
0
@CLS63AMG Chyba naiwnie nie myślałeś, że politycy rządu nie będą brali w tym udziału? Wszystko i wszystkich w sytuacji z KPO trzeba krytykować, a polityk niezależnie czy z partii A, czy B - zawsze będzie maczać paluchy w takich precedensach i każdego trzeba krytykować.
3
@DonCarletto M.in. dlatego ogólnikowo po prostu nie lubię polskiego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
@Ryoumen O k***a, cofam, super te dotacje z KPO!
4
Sytuacja z KPO pokazuje jakim dokładnie krajem jest Polska. Wiele osób z tego społeczeństwa to cwaniacy, tzw. Janusze Biznesu, byleby się nachapać ile wlezie i jak najbardziej kombinować i kręcić. Widzimy to na każdym kroku, chociażby biorąc pod uwagę gastronomię, gdzie ryba X jest tak naprawdę tańszą rybą Y. To cwaniacy, którzy mogliby sprzedać własną matkę z dostawą do domu.
Z drugiej strony zmęczeni życiem urzędnicy mający pewnie absurdalne prawo przed sobą zdolne do przeogromnej interpretacji, którzy przepuszczają różne grube kwiatki przez swoją niekompetencje, po części wynikającą z dziurawego prawa.
Jak to było? Naród wspaniały, tylko ludzie...
9
@Borry Patrząc na możliwości rejestracyjne klubu oraz talent Szwagrów to Paweł Dawidowicz.
8
Istnieje spora szansa, że Legia jednak nie wygra tego meczu.
3
Czyli wychodzi na to, że Szwagry na wiosnę przedłużyli Inigo do 2026 prawdopodobnie umieszczając w kontrakcie zapis, że może odejść za darmo po czym na tydzień przed startem La Ligi oddają go właśnie ZA DARMO do Arabii Saudyjskiej, która s*a pieniędzmi, a na deser pojawiają się wyssane z tyłka informacje, że Inigo niby twierdzi, że nie dałby rady już grać na takiej intensywności?
Masterclass Szwagry, MASTERCLASS!