2

@Arden Dlatego totalnie rozwala mnie przekrzykiwanie się, że ten ukradł, ten niby nie etc. WSZYSCY politycy są tacy sami w tym względzie. Niezależnie czy z KO, PiSu, Lewicy, czy Konfederacji. Każdy jest hipokrytą, każdy będzie oszukiwać. Dlatego osobiście wolę się skupić bardziej na światopoglądzie i ogólnie tym, czy dana partia ma bezpieczne podejście do świata, czy odklejone jak "niektórzy" ;)

1

@SelloutCrowd W Warszawie dużo dobrego się dzieje co sam widzę po tym jak tam przyjeżdżam + są to opinie Warszawiaków, których znam (mam tam rodzinę). Głównym zarzutem do Trzaskowskiego wg. nich jest to, że nie dba za bardzo o znane i lubiane miejsca (przykładem tutaj był klub Pogłos, który cieszył się bardzo dużym uznaniem, a od lat już go nie ma i nie było żadnej chęci reaktywacji).

A tak poza tym to osobiście Warszawę bardzo lubię i bardzo dobrze się tam czuję :)

0

@Ojciec5tkidzieci Napisałem, że to prawdopodobnie fejk sprzed ok. 10 lat.


5

Co to jest za historia :v
To pewnie jakaś rodzina naszego sympatycznego La Bambowego biznesmena.

PS. To prawdopodobnie fejk sprzed 10 lat, ale nadal śmieszy.


4

@Firestone @paweldunajecfcb Nawet po niepokojącej stracie Inigo sporo sobie obiecuję po nadchodzącym sezonie. Oby był równie lub najlepiej bardziej udany co poprzedni!

18

Już jutro wracamyyyy na pełnej!


2

@JohnKennedy Adrien Brody w Cienkiej Czerwonej Linii.

13

Jareeeeek


5

Uważam, że jest to WCh UJ dobra decyzja by nic nie zmieniać, brawo Panie Profesorze Piotrze.


2

@misterio A widzisz, trzeba było, dziś miałbyś ok. +500 000 pln.

1

Przepiękny odcinek.


3

@Arcybiskup Taktyk.

2

@Kgorecki2500 10/10! Będziesz miał do portfolio!

2

@mekston Niby Dzik, a się jednak cyka hehe

3

@RoberDzik Utrzymanie piwnicy, gdzie oni się wszyscy znajdują niestety swoje kosztuje...

@Goralkov Na Boga, usuń oznaczenie, bo zaraz do niego dołączysz.

2

Sub Focus to obok Rudimental chyba najbardziej mainstreamowy przedstawiciel gatunku dnb. Nie wszystko mi u nich siedzi, ale ten kawałek fajny. Świetny, rytmiczny vocal :)

@DragonxNF @esem91


1

@MonteChristo Oho, którą pinezką jesteś?

2

@Hosh "Chciałbym aby uzasadnienia odmów/przyjęć projektów były publiczne, ale chyba się nie doczekamy."

Tak, byłoby idealnie.

0

@Hosh Okej, to dlaczego Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie nie dostał?

1

@michal26 Dlatego, że to jest wybiórcze. Traktujmy równo wszystkich w takich sprawach, a nie tylko tych, których chcemy.

0

@Hosh Oby. Aczkolwiek są opinie, że nie do końca:


0

@Hosh @Aragorn33 Okej, jeśli tak - mea culpa, choć i tak ufność moja jest ograniczona do totalnego minimum.

PS. Poza tym widząc 5 mln pln na coś takiego podczas, gdy szpitale nie dostały nic to też zalatuje tym, że z tych 5 mln pln na same badania pójdzie jakaś część... i to jest najgorsze.

0

@mmaciass WTF, przecież uderzyłem w Państwo, a swoją wypowiedź podzieliłem na dwie połowy, czyli problem społeczeństwa i Państwa. Więc jedyną rzeczą, która tutaj pasuje jest dokładnie Twoje ostatnie zdanie - "Każdy widzi to co CHCE widzieć", bo właśnie widzisz to co chcesz widzieć w mojej wypowiedzi. A na Tuska i rząd jestem cholernie cięty - przejrzyj wiele moich ostatnich wypowiedzi.

@CLS63AMG To zdecydowanie wina Januszy Biznesu i ludzi, którzy odpowiadają za przepuszczanie takich grubych kwiatków.

6

"5 mln zł Laboratorium hodowli ziemniaka tolerancyjnego na stresy środowiskowe" - chyba moje ulubione.

Ogólnie jedyny plus tej żenującej farsy jest taki, że można się pośmiać z memów i ogólnej obrzydliwości wielu ludzi.



0

@CLS63AMG Chyba naiwnie nie myślałeś, że politycy rządu nie będą brali w tym udziału? Wszystko i wszystkich w sytuacji z KPO trzeba krytykować, a polityk niezależnie czy z partii A, czy B - zawsze będzie maczać paluchy w takich precedensach i każdego trzeba krytykować.

3

@DonCarletto M.in. dlatego ogólnikowo po prostu nie lubię polskiego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯

@Ryoumen O k***a, cofam, super te dotacje z KPO!

4

Sytuacja z KPO pokazuje jakim dokładnie krajem jest Polska. Wiele osób z tego społeczeństwa to cwaniacy, tzw. Janusze Biznesu, byleby się nachapać ile wlezie i jak najbardziej kombinować i kręcić. Widzimy to na każdym kroku, chociażby biorąc pod uwagę gastronomię, gdzie ryba X jest tak naprawdę tańszą rybą Y. To cwaniacy, którzy mogliby sprzedać własną matkę z dostawą do domu.

Z drugiej strony zmęczeni życiem urzędnicy mający pewnie absurdalne prawo przed sobą zdolne do przeogromnej interpretacji, którzy przepuszczają różne grube kwiatki przez swoją niekompetencje, po części wynikającą z dziurawego prawa.

Jak to było? Naród wspaniały, tylko ludzie...

9

@Borry Patrząc na możliwości rejestracyjne klubu oraz talent Szwagrów to Paweł Dawidowicz.

8

Istnieje spora szansa, że Legia jednak nie wygra tego meczu.

3

Czyli wychodzi na to, że Szwagry na wiosnę przedłużyli Inigo do 2026 prawdopodobnie umieszczając w kontrakcie zapis, że może odejść za darmo po czym na tydzień przed startem La Ligi oddają go właśnie ZA DARMO do Arabii Saudyjskiej, która s*a pieniędzmi, a na deser pojawiają się wyssane z tyłka informacje, że Inigo niby twierdzi, że nie dałby rady już grać na takiej intensywności?

Masterclass Szwagry, MASTERCLASS!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?