0

Ale jednak Giuseppe Salami & Cheddar Sauce to nowy GOAT wśród mrożonek, zaraz obok Italiamo Prosciutto e Mozzarella, tylko że tam dorzucam sobie jeszcze włoskie salami i nduję (również z firmy Italiamo). Raz na jakiś czas takie żarło wchodzi wybornie.

1

"Niestety" i prawdopodobnie można wyłączyć.

7

@JohnKennedy Jeśli ktoś jakimś cudem na tej stronie jeszcze nie wiedział kim tak naprawdę jesteś tak teraz to już się zdemaskowałeś ostatecznie. Co to jest za pytanie w ogóle :v

5

@Kessie przyspiesza proces adaptacji nowego roweru. Panuje optymizm w tej sprawie. [macio_944] (1)

1

@July_6_BcN spotkanie z @Kessie to nie jest spotkanie z ciekawą osobistością :/

3

Mbappe w TOP 5 Złotej Piłki to byłby kolosalny skandal.

Pozytywy:
- Król strzelców La Liga

Negatywy:
- brak jakiegokolwiek trofeum (Superpuchar Europy to raczej kwestia sezonu 23/24)
- rozjechany 4x przez Barcelonę
- rozjechany przez Arsenal w LM
- indywidualnie paru zawodników wygląda znacznie lepiej biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki
- Yamal, Raphinia, Dembele, Pedri, Salah, czy chociażby Hakimi dużo bardziej zasługują biorąc pod uwagę m.in. to co powyższe

To tylko pokazuje jak wielką propagandę stosuje Real, że Mbappe we wszystkich przewidywaniach jest w TOP 5.

3

@Comentateiro Pieniądze to nie wszystko.

2

@Transu96 Najpierw niech mi odda mój

5

@Kessie Pytałeś się kiepie czy jestem chętny wyjść na rower, a nie znowu o jakieś biznesy z Luckiem

2

Dobry, elektroniczny kawałek. Byłem na Leftfield na festiwalu Tauron Nowa Muzyka - momenty były, ale niestety jak coraz więcej zespołów poszli w wysokiej jakości, ale generyczne techno...

@DragonxNF @esem91


4

@JanZagloba Za rozpowszechnianie fałszywych informacji jest ban, więc zgłoszone.

1

@Matyyzz To chyba ten sezon, że najbardziej liczę na LM. Jak przegramy ligę przy zwycięstwie w LM to będę bardzo zadowolony.

Chociaż absolutnie najważniejsze jest dla mnie to by utrzymać/polepszyć grę z poprzedniego sezonu. Bo to mi daje najwięcej frajdy :)

4

@michalgajdek Coś pozytywnego? Ehh, no dobra.

1. W okolicy jakiej okrągłej liczby (100/200/300) zatrzyma się liczba udanych dryblingów Yamala?
2. Kto po sezonie/w maju będzie głównym faworytem do Złotej Piłki?
3. Czy Barcelona podtrzyma passę i znów zaora tych paziów z Realu w każdym El Clasico tego sezonu?

10

@michalgajdek
Ile błędów popełni Ronald Araujo w kluczowym meczu pucharowym Ligi Mistrzów?

5

@Frimpong "Uważaj, MOTOMOTO na Ciebie patrzy"

6

To żart i wyrwane z kontekstu. Mam nadzieję, że Mentzen to sprostował...


0

@Hosh Prawicowcy chwalą Tuska, a ja brak jakiejkolwiek pochwały, bo mnie dostatecznie wk****li tymi wyborami prezydenckimi. Co to się porobiło na tym świecie...

1

@July_6_BcN i trzeba mieć pieniądze na tego kebaba, chyba, że menu czyta w celach ciekawostkowych "co to za dziwne znaczki"

4

@Kessie #KessieNajwiecejBanow, #LucekZaplacZaStrone

PS. Może i podlizywanie się wpw nic Ci nie dało, ale za to podlizywanie się @Luciano99 da Ci więcej nadgodzin.

6

@Hshdhrhdh To, że moderatorzy nie będą mieli pretekstu, żeby znowu go uwalić? W sumie zgadzam się, klasycznie pdw

5

@Hshdhrhdh @Bolton , @Kessie w drugiej skrzyni

7

@Luciano99 wychodzący z więzienia @Bolton:


2

@Kessie Ale Ci dopieprzy nadgodzin, na 24h będziesz mieć 48h pracy, ale co to dla "nocnego moderatora"

2

@FcPortoFan1999 Tak z 4:0!

5

Bążur.


9

Komentarz usunięty

1

@DariaFCB Liczę, że Rashford przejmie wolne i dzięki temu będziemy częściej oglądać bramki z tych pozycji.

1

3

@JohnKennedy Super, po co w sumie się rzucać jak i tak sie nie obroni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?