macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jednak Giuseppe Salami & Cheddar Sauce to nowy GOAT wśród mrożonek, zaraz obok Italiamo Prosciutto e Mozzarella, tylko że tam dorzucam sobie jeszcze włoskie salami i nduję (również z firmy Italiamo). Raz na jakiś czas takie żarło wchodzi wybornie.
1
"Niestety" i prawdopodobnie można wyłączyć.
3
@Aragorn33 W punkt.
https://x.com/JakubKubunio/status/1955179326078415103
7
@JohnKennedy Jeśli ktoś jakimś cudem na tej stronie jeszcze nie wiedział kim tak naprawdę jesteś tak teraz to już się zdemaskowałeś ostatecznie. Co to jest za pytanie w ogóle :v
5
@Kessie przyspiesza proces adaptacji nowego roweru. Panuje optymizm w tej sprawie. [macio_944] (1)
1
@July_6_BcN spotkanie z @Kessie to nie jest spotkanie z ciekawą osobistością :/
3
Mbappe w TOP 5 Złotej Piłki to byłby kolosalny skandal.
Pozytywy:
- Król strzelców La Liga
Negatywy:
- brak jakiegokolwiek trofeum (Superpuchar Europy to raczej kwestia sezonu 23/24)
- rozjechany 4x przez Barcelonę
- rozjechany przez Arsenal w LM
- indywidualnie paru zawodników wygląda znacznie lepiej biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki
- Yamal, Raphinia, Dembele, Pedri, Salah, czy chociażby Hakimi dużo bardziej zasługują biorąc pod uwagę m.in. to co powyższe
To tylko pokazuje jak wielką propagandę stosuje Real, że Mbappe we wszystkich przewidywaniach jest w TOP 5.
3
@Comentateiro Pieniądze to nie wszystko.
2
@Transu96 Najpierw niech mi odda mój
5
@Kessie Pytałeś się kiepie czy jestem chętny wyjść na rower, a nie znowu o jakieś biznesy z Luckiem
2
Dobry, elektroniczny kawałek. Byłem na Leftfield na festiwalu Tauron Nowa Muzyka - momenty były, ale niestety jak coraz więcej zespołów poszli w wysokiej jakości, ale generyczne techno...
@DragonxNF @esem91
4
@JanZagloba Za rozpowszechnianie fałszywych informacji jest ban, więc zgłoszone.
1
@Matyyzz To chyba ten sezon, że najbardziej liczę na LM. Jak przegramy ligę przy zwycięstwie w LM to będę bardzo zadowolony.
Chociaż absolutnie najważniejsze jest dla mnie to by utrzymać/polepszyć grę z poprzedniego sezonu. Bo to mi daje najwięcej frajdy :)
4
@michalgajdek Coś pozytywnego? Ehh, no dobra.
1. W okolicy jakiej okrągłej liczby (100/200/300) zatrzyma się liczba udanych dryblingów Yamala?
2. Kto po sezonie/w maju będzie głównym faworytem do Złotej Piłki?
3. Czy Barcelona podtrzyma passę i znów zaora tych paziów z Realu w każdym El Clasico tego sezonu?
10
@michalgajdek
Ile błędów popełni Ronald Araujo w kluczowym meczu pucharowym Ligi Mistrzów?
5
@Frimpong "Uważaj, MOTOMOTO na Ciebie patrzy"
6
To żart i wyrwane z kontekstu. Mam nadzieję, że Mentzen to sprostował...
0
@Hosh Prawicowcy chwalą Tuska, a ja brak jakiejkolwiek pochwały, bo mnie dostatecznie wk****li tymi wyborami prezydenckimi. Co to się porobiło na tym świecie...
1
@July_6_BcN i trzeba mieć pieniądze na tego kebaba, chyba, że menu czyta w celach ciekawostkowych "co to za dziwne znaczki"
4
@Kessie #KessieNajwiecejBanow, #LucekZaplacZaStrone
PS. Może i podlizywanie się wpw nic Ci nie dało, ale za to podlizywanie się @Luciano99 da Ci więcej nadgodzin.
6
@Hshdhrhdh To, że moderatorzy nie będą mieli pretekstu, żeby znowu go uwalić? W sumie zgadzam się, klasycznie pdw
5
@Hshdhrhdh @Bolton , @Kessie w drugiej skrzyni
7
@Luciano99 wychodzący z więzienia @Bolton:
2
@Kessie Ale Ci dopieprzy nadgodzin, na 24h będziesz mieć 48h pracy, ale co to dla "nocnego moderatora"
2
@FcPortoFan1999 Tak z 4:0!
5
Bążur.
9
Komentarz usunięty
1
@DariaFCB Liczę, że Rashford przejmie wolne i dzięki temu będziemy częściej oglądać bramki z tych pozycji.
1
@Kengo @Popitek12 siema
3
@JohnKennedy Super, po co w sumie się rzucać jak i tak sie nie obroni.